Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Finsko

Diskuze o reprezentačních týmech a turnajích.

Atlantik píše:Neprijde mi, ze by byli az tak dobri.
V jednoduchosti tkví úspěchy. Já bych právě řekl, že se jim na tomto turnaji nedostávalo takové pozornosti, jaké by si zasloužili. Rusko, Kanada a USA tu byli tři hlavní adepti na zlato. Švédsko "až" za nimi. Jenže jednak to Švédům vyhovuje (už delší dobu) a jednak.. jejich hráči ať se koukám kamkoliv jsou strašně podceňováni. Švédský tým umí zahrát parádně dopředu ale hlavně, dokáží zahrát i dozadu, když je to potřeba a jako jeden z mála týmů je u nich obrana na prvním fleku. Takové Rusko je každej rok to stejný. Zbytečné chyby v obraně a u útočníků v prvé řadě myšlenka prosadit se v útoku. Tohle já právě u Švédů mám strašně rád, jejich "kompletnost".
Ať jsem včera přál Americe, tak dneska Teemu :klobuk: Go Go a užij si hokejový "důchod" jsi a byl jsi pan hráč :poklona:
Getzo5 » Sob Feb 15, 2014 9:04 pm píše:
Rono píše:Pre Fínov skončili medailové nádeje. :-/
Opraveno.
ta Getzo, tam si sa trošku sekol :) Ale fakt, keby mali Fíni aspoň toho Barkova zdravého, tak by sme Suomi aplaudovali pravdepodobne až zajtra.

každopádne medaila zaslúžená, dnes boli suverénne lepší, na čele s legendou # 8. Chceli tú medailu viac, bolo to vidno aj pri záberoch na striedačku, kde aj za rozhodnutého stavu sa stále hecovali. Fakt sa mi nechce veriť, že Teemu má 43 rokov a že po sezóne bude končiť s hokejom.

A Fínom závidím aj budúcnosť, v bráne bude stálicou Rask ešte dlho, obrana Maata, Vatanen, Granlund tiež odohral parádny turnaj, atď.
Creeper » Sob Feb 22, 2014 7:29 pm píše:Ať jsem včera přál Americe, tak dneska Teemu :klobuk: Go Go a užij si hokejový "důchod" jsi a byl jsi pan hráč :poklona:

Ešte môže končiť ako dvojnásobný víťaz :cup: :jn:
Selänne :poklona: Timonen :poklona:
Joe S. píše: A Fínom závidím aj budúcnosť, v bráne bude stálicou Rask ešte dlho, obrana Maata, Vatanen, Granlund tiež odohral parádny turnaj, atď.
Navic vyhrali letos MS U-20 bez Barkova a Maattaho, kteri tam vekove patrili.. No jo.
Obrázek

Obrázek
Obrázek
Eště raz.. :poklona:
MOST POINTS, OLYMPIC CAREER

Teemu Selanne (FIN): 43
Vlastimil Bubnik (CZE): 36
Valeri Kharlamov (USSR): 36
Harry Watson (CAN): 36

Obrázek
perfektný turnaj v podaní prvého útoku Fínska sa odzrkadlil aj na All Star turnaja, kde sú zaslúžene Teemu a aj Granlund :good:

A Teemu sa stal zároveň aj MVP turnaja (škoda, že k tomu nemá aj zlato). Ale zas, ako trefne zopakoval včera starú pravdu, radšej mať po výhre bronz ako prehre striebro
Joe S. píše:perfektný turnaj v podaní prvého útoku Fínska sa odzrkadlil aj na All Star turnaja, kde sú zaslúžene Teemu a aj Granlund :good:

A Teemu sa stal zároveň aj MVP turnaja (škoda, že k tomu nemá aj zlato). Ale zas, ako trefne zopakoval včera starú pravdu, radšej mať po výhre bronz ako prehre striebro
Ja tak trochu nechapu, proc byl nejlepsim golmanem turnaje Lundqvist.. (v konkurenci Raska a hlavne Priceho). Ten gol co dostal napr. proti Finum, dnes od Toewse taky deravej, Kunitz to sice trefil paradne ale taky to nebyla zrovna tutova pozice.. Byl dobrej, ale ne na all-star team..
ten osemmiliónový molitan rozsmial aj mňa, aj Rask, aj Price ( :bac: ) tam mali byť skôr než on. Ale s ostatnými menami sa viem stotožniť (okrem failu, že Karlsson bol vyhlásený za naj obrancu na úkor Doughtyho)
Aha, tak Price byl alespon vyhlasen nejlepsim golmanem turnaje.. Ten all-star team s Lundqvistem vybirali media..
:lol2:
Obrázek

Brunnerovi sa to konečne podarilo presne ako chcel a... :lol2: Rinne :king:
:lol2:
JUSSI JOKINEN
ALEKSANDER BARKOV
RASMUS RISTOLAINEN
JYRKI JORKIPAKKA
Fíni hrajú hrozne. Hlavne tá obrana. A moc to kombinujú vpredu.
Jsou to sráči. Že já je do té Fantasy dával.. :hroza:
Obrázek :lol2:


:ref: humus, chudák Leo
:hroza: co ten Rus padol? Sa zlakol chripky?
Obrázek
Konečně se povedlo Finům postavit tým, který může zdolat i Kanadu.
Tým je dokonalé vyvážený - V bráně jistoty - Koskinen, Backstrom.
Kvalitní hráči středního věku - Komarov, Pulkinen, Salmela
Vycházející hvězdy z NHL - Barkov, Rantanen,
A budoucí hvězdy draftu - Laine, Aho.

Ten tým by měl šlapat výborně. Bylo by pěkné kdyby byl zase nový mistr světa. Finům bych to přál.
vrabejka píše:Konečně se povedlo Finům postavit tým, který může zdolat i Kanadu.
Tým je dokonalé vyvážený - V bráně jistoty - Koskinen, Backstrom.
Kvalitní hráči středního věku - Komarov, Pulkinen, Salmela
Vycházející hvězdy z NHL - Barkov, Rantanen,
A budoucí hvězdy draftu - Laine, Aho.

Ten tým by měl šlapat výborně. Bylo by pěkné kdyby byl zase nový mistr světa. Finům bych to přál.
Souhlasím s tím, že Finsko má konkurenceschopný tým s Kanadou.

Koskinen podával výborné výkony v play-off KHL, což potvrzují i jeho čísla. Ovšem viděl jsem jej chytat v přípravě a působil na mě dost neohrabaně (holt je velká postava) a ukázal i několik slabin (např. prostor mezi betony má opravdu velký a soupeři to moc dobře ví). Přesto si myslím, že začne jako jednička (chytal poslední přípravu proti USA) a na turnaji vychytá i nějakou tu nulu (nejspíše proti papírově slabším soupeřům). Za hodně kvalitní finskou obranou má šanci, ale nepovažuji jej za zásadní oporu mužstva.
Bäckström začne pravděpodobně jako dvojka... Nejlepší léta má dávno za sebou, o té jistotě už pochybuji.

Brankářům bude výrazně pomáhat obrana. Salmela, Kukkonen nebo Hietanen jsou výborní evropští obránci, kteří můžou směle konkurovat zámořským bekům.

Útok představuje největší sílu, skillem a bruslením srovnatelný s Kanadou. Tvrdý two-way player Komarov, mladé pušky Aho, Laine a Barkov nebo nedoceněný Pulkkinen. Přesilovky budou jejich hlavní zbraní.
Jsem zvedavý na Laineho, FIN zacina nastupovat skvěla generace. Urcite i tady budou adepti na medaile, mají svuj specificky styl zalozeny na bruslení. Jejich repre casto i bez velkych jmen hraje vyrovnane zapasy proti tem nejlepsim muzstvum. Na zlato to ale nejspis stacit nebude.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG