Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Peter Bondra

Diskuze o reprezentačních týmech a turnajích.

to som sa aj ja cudoval....aj radim vrbata mal nieco cez 8min co mava tak 20min ... nechapem co sa stalo v 3tretine som Peta nevidel ani jedno striedanie

Mozno preto ze aj za tych 5minut stihol zaznamenat -2.

dnes 07.02.´07 oslavuje tento pan hokejista svoje 39 narodeniny


vsetko NAJ :!: Obrázek

Obrázek

cepi píše:dnes 07.02.´07 oslavuje tento pan hokejista svoje 39 narodeniny


vsetko NAJ :!: Obrázek

Obrázek

AJ JA PRAJEM VSETKO NAJ ... a to uz bude za chvilu 40 :x dufam ze bude hrat este tie 2-3roky :wink:

pridavam sa k Vam vsetko naj PAN HOKEJISTA !

OpenFire píše:pridavam sa k Vam vsetko naj PAN HOKEJISTA !

Pridavam sa k vam.Aj ked Peto nedostal najkrajsi darcek od trenera, ktory ho nepostavil na zapas.

Hej, jeho posadenie na tribunu bola "odmena" za dve minusky. Ale noci uz znova hral! Vsetko najlepsie, Bonzai a este vela golov do superovych sieti!

V nocnom zapase z Columbusom Peto opat vyvratil famy o tom ze uz je stary, nevladze a nema formu. 1+1 a ice time cez 15min hoori za vsetko. A k tomu este aj 3tia hviezda zapasu. Dal dokonca vytazny gol. Len tak dalej peto, ukaz vsetkym aky si ty PAN HOKEJISTA. :cool:

Peto stal tam, kde mal :thumbsup:

No telo neoklames.A Bonzai uz ma svoje roky.Ale ked sa telo zregeneruje,tak Peto je stale velky hrac.Mozno trener bude Peta nasadzovat na kazdy druhy zapas :):):)

aktualny rozhovor s Petrom Bondrom, ktory urcite potesi slovenske repre fan´s srdiecko :slovakia: :arrow: http://hokej.pravda.sk/bondra-za-sloven ... sk_nhl_p13

Obrázek

cepi Peto je srdciar akeho na Slovensku niet on by reprezentoval aj keby mal zlomenu nohu, klobuk dolu, tesim sa na teba v Moskve :cool:

Hej, Bonzai je skratka genialny a ma na to, aby hral v kazdom zapase a nie v 3. utoku, pravda!

Bondra: Vychutnávam si kaĹľdĂ˝ ÄŹalší deĹ

uz sa stalo.na svoj vek ma inak pekne vysoke percento :cool:

Peto by sa mal vratil do zostavi Chicaga,po vynechanich 4 zapasoch koli zraneniu ramena ktore utrpel v decembri.

maroge píše:Peto by sa mal vratil do zostavi Chicaga,po vynechanich 4 zapasoch koli zraneniu ramena ktore utrpel v decembri.
Sak vcera hral, pozri forum flames.

Tak sa vratil skor.Jemu to uz moze byt v podstate jedno,ked Chicago uz asi nepostupi do PO.

to ze sa v zostave objavil skĂ´r je len a len potesujuce, ak bude zdravotne fit, nevidim dĂ´vod preco by sa neobjavil v Moskve..zrejme jedna z poslednych prilezitosti, zhliadnut tento skv klenot v repre drese..

Obrázek

Chicagu bude do konce zakladnej casti chybat Peter Bondra; navyse je :?: ci bude Peto pokracovat v dalsej kariere.. :cry:

ZranenĂ˝ Bondra dĂşfa, Ĺľe prĂ­de

Onedlho bude piate výročie vašich pamätných gólov na zlatom šampionáte vo Švédsku. Tréner Július Šupler, ktorý vás kedysi vytiahol z popradského dorastu, by vás určite privítal v národnom tíme pripravujúcom sa na MS v Rusku. Hovoril s vami :?:

,,Sme v kontakte. Všetko závisĂ­ od mĂ´jho zdravotnĂ©ho stavu, nerád by som absolvoval operáciu. Do týždĹ

Toto co napisem mam od velmi dobrych zdrojov...

Bondra nebol nikdy velky talent a od malicka zaostával, neskor sa vsetko zmenilo chopili sa ho jeho bratia tusim ich ma dvoch a neskor Julo Supler ktory mu dal sancu hrat za Poprad, zacal na sebe tvrdo makat, az sa nakoniec ocitol v NHL, vlastne najma Julovi, svojim priatelom a odhodlanosti na sebe makat dosiahol to co dosiahol, a prave preto sa vyjadruje ze chce reprezentovat pretoze vie ze toto je jeho posledna mozna repre sezona, a chce sa Julovi odvdacit, svojimi vykonmi by urcite nesklamal a urcite by sa nesetril pretoze vie ze aj keby sa zranil moze mu to byt teraz jedno. Ja verim ze Peto pride a opat bude patrit k oporam.

..ma eminentny zaujem hrat, ak bude v stave absolvovat maximalne zatazenie, doplnil J. Supler

uz len kvĂ´li tym nadstandardnym vztahom s Julom ma Peto ohromnu motivaciu prist; kurnik, chcem ho este viediet v repre drese a najidealnejsie uz v pripravnom v Ke :wink:

:modlenie:
199 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS