Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Peter Bondra

Diskuze o reprezentačních týmech a turnajích.

Bonzai je uz stary pan, bolo by pekne, keby zakoncil karieru vtedy, kedy este aku-taku reputaciu ma. V tomto roku, bez diskusie.

Boj s rozhodnutím, ktoré zarmútilo

...Je mu ľúto kvôli Šuplerovi

"To, Ĺľe som to musel odrieknuĹĄ, mi je ľúto uĹľ kvĂ´li tomu, Ĺľe trĂ©nerom je pán Ĺ upler. UĹ

v poslednych dnoch sa pisalo, ze o Bondru ma zaujem Chimik Moskva. Bondra to uz vylucil.

:arrow: Bondra odchod do Ruska vyluÄŤuje

Minuly rok Caps Bondru nechceli. Tento rok to asi nebude inak, halvne ak este nie je dolieceny. Vidim to na koniec kariery, co by bola skoda.

v caps ho uz nebudu cet skda a v o FILADELFII tiez nie

Peter je u mĹ

Uz je na to stary, vidiet ho, ako sa trapi, to si on naozaj nezasluzi, stacilo....

Bonzai vcera zavesil zo dva pekne goly, ale velmi veselo nevzeral...

Obrázek

Obrázek

Vrátite sa na jeseĹ

Takže Peťo sa dnes vracia späť do USA. A rád by oslovil najbližší klub k svojmu bydlisku, Washington Capitals, resp. jeho predstaviteľov. No to som naozaj zvedavá ako pochodí. Obávam sa, že bude musieť ísť s cenou dole, avšak pravda je, že Peťovi sa už o peniaze veľmi nejedná. Bude sa chcieť usadiť čo najbližšie predovšetkým kvôli rodine. Budem držať palce!

http://www.bleskovky.sk/cl/12/168589/Bo ... ashingtonu

S cenou dole uz nepojde, minimalny plat je tusim tesne pod pol miliona a v poslednej sezone bral presne polmelona, beztak by sa mal na to vykaslat. Uz je zasluzily umelec svojho remesla. Co sa tyka hry nema klubu velmi co dat a na vychovu je v kazdom klube aspon zopar borcov, nech uz skonci.

Na Petovej stránke sú takéto názory:

http://peterbondra.net/bonzai.html

ani neviem, odkiaľ to tí ľudia čerpajú. Najpravdivejší príspevok je ten najnovší.

Nie su tam datumy, najnovsi teraz moze byt uplne iny. Ale uz je stary, ma skoro 40, polovicu sezony hral vdaka Stuartovmu zakroku velmi slabo, nech sa uz aj dekuje z profesionalneho hokeja ako hrac, na lad uz ako aktivny nepatri!
JE TO SLOVĂ

S takymto naozorm som sa nestretol ale to by potom sochu musel mat aj Mikita. Stastny nie, za to, ake rozbroje narobil. Ale toto je zaujimavy a celkom dobry napad. Gretzky sochu ma a Peto je taky slovensky Gretzky....

No chlapci, ja si veru ešte pamätám na MS 2002, keď Peťo strelil zlatý gól. Veru vtedy rozhlasový komentátor nadšením kričal: STAVAJTE SOCHU PETROVI BONDROVI!

..zasluzi si ju..zial, nezadrzatelne sa blizi chvila, ked budeme len spominat.. Obrázek

Obrázek

Pamatam si skor ine vyroky: Je v branke, je v branke!

je to legenda,skvely hrac,skvely clovek, urobil pre slovensky hokej dost !!!

Tam ma svoju rodinu, tam ma svojich priatelov, tam ho fanusikovia miluju, tam je skutocny no.1 a posledna vec tam moze dokazat ze na to este stale ma. Drzim palce Peto :fan:
:!: Nasa hokejova pycha Peter Bondra pripusta odchod z hokejovych plôch

"DO 2 TYZDNOV SA ROZHODNEM.."

..rozhovor s Petrom Bondrom aj na tuto temu, uz zajtra na HF..

:fnuk: ..zial, raz to uz muselo prist.. Obrázek
:arrow: ROZHOVOR - Najťažší rébus Petra Bondru hrať či skončiť :?:

Dokonca vraj ste aj kandidát na generálneho manažéra slovenskej reprezentácie..
"Nechcem nič komentovať a predbiehať. Všetko sa ukáže, ak nadíde akurátna chvíľa".

Ďalšia kariéra

:thumbsup:

- má predpoklady, aby bol platným členom kolektívu
- vie príkladne trénovať a nič si nezľahčiť
- je obľúbený, charizmatický, uznávaný
- vyžaruje z neho vnútorná sila a chuť popasovať sa s prekážkami
- ukrýva v sebe potenciál skúseností a herného kumštu
- má na to, aby bol stále dynamický, rýchly, dravý a strelecky pohotový
- nebol by jediný, kto pokračuje aj po štyridsiatke
- ešte nevyhral Stanlehyo pohár sen každého hokejistu
- fanúšikovia ho všade na svete obdivujú

:thumbsdown:

- nie ideálny zdravotný stav, hlavne kolena
- opotrebovanosť tela
- vyprchajúca motivácia, strácanie primeranej dávky chuti
- črtajúce sa iné pracovné možnosti v civilnom živote
- finančné zabezpečenie
- väzby na manželku a deti neprerušované hokejovými povinnosťami
- stenčujúce sa možnosti primeraného kontraktu
- zmeškanie začiatku sezóny

"V mojom veku pokiaľ nebudem na sto percent vystrojený, tak sa neoplatí hrať. Hlavne sám seba musím presvedčiť, že zvládnem takú náročnú sezónu, aká je v zámorí."
Tak Bonzai oficialne oznamil koniec aktivnej hracskej kariery.... :( :( .....A stava sa GM slov. repre...
Peter,velky dik za vsetko a vela uspechov v zivote.......
199 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG