Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Peter Bondra

Diskuze o reprezentačních týmech a turnajích.

no ja chcem hlavne preto aby hral aby si splnil 500golovu metu a potom aj tu 600 golovu lebo je to fakt vynikajuci hokejsita :cool:

Peter Bondra podpisal Chicagu Blackhawks :!: :!: :!: :o :o :shock:
A na playoff posilni...

Vsetko mi vychadza podla mojich planov :D

fuha tak toto je fakt prekvapenie, vsetko nasvedcovalo ze sa dohodne s DET a nakoniec je to chicago...

Drzim mu palce nech sa chyti sance, dufam ze bude hrat v prvej formacii s Havlatom :super:
A na playoff posilni...


toto som trochu nepochopil :oops:

Tak tohle asi nikdo nečekal :o ale věřím,že Bondra si vybral dobře a ještě pár golů nastřílí :cool:

Tak nevim nevim...Chicago...no, uvidime :wink:
Kazdopadne hodne stesti :cool:

Parada :) som velmi rad ze konecne podpisal s nejakym timom NHL.
A som celkom rad ze je to chicago dufam ze mu Havlat trosku pomoze sa rozostrielat a aby to este oni dvaja do playoff dotiahli so Chicagom :cool:

Konecne Peto podpisal aj ked iba Chicagu, ale moze Chicago doviest do PlayOff. Vela stastia Peto. :cool:

super Peto podpisal!!! :cool: a neviete niekto kedy bude prvykrat hrat???PEto daj tiee dva goly hned v prvom zapase do 500

Prvy zapas by mal hrat proti St.Louis o 2 dni :wink:

no tak do da najhorsiemu timu aspon ten hetrick ne??Bondra 500 je pred tebou

Som smutny z toho,ze nevydrzal a nepodpisal s DET,ale na druhej strane som rad,ze ma uz konecne zmluvu.Verim,ze hned v prvom zapase dosiahne 500 gol!!!!GL Peto!!!!!

ja som velmi rad ze je prave u hawks....snad im aj pomoze a isto dosiahne v chicagu viac bodov,ako by mal napr. v detroite....som zvedavy na jeho spolupracu s havlatom...este keby tak bol medzi nimi handzus :(

canesman píše:ja som velmi rad ze je prave u hawks....snad im aj pomoze a isto dosiahne v chicagu viac bodov,ako by mal napr. v detroite....som zvedavy na jeho spolupracu s havlatom...este keby tak bol medzi nimi handzus :(
To by bolo prilis dokonale. ale trochu som cakal, ze po nom siahne Chicago, ved sa trapia so zranenymi.
Ale na druhej strane teraz uz mozem povedat, ze podla vyjadrenia Mira Satana (kamarati sa s mojou sestrou), keby nesiel do Chicaga, isiel by do NYI. Aj tam by sa zisiel ako sol.

kelemantia píše:
canesman píše:ja som velmi rad ze je prave u hawks....snad im aj pomoze a isto dosiahne v chicagu viac bodov,ako by mal napr. v detroite....som zvedavy na jeho spolupracu s havlatom...este keby tak bol medzi nimi handzus :(
To by bolo prilis dokonale. ale trochu som cakal, ze po nom siahne Chicago, ved sa trapia so zranenymi.
Ale na druhej strane teraz uz mozem povedat, ze podla vyjadrenia Mira Satana (kamarati sa s mojou sestrou), keby nesiel do Chicaga, isiel by do NYI. Aj tam by sa zisiel ako sol.
kele to je dobre mat taketo kontakty :thumbsup:

Inac ked vravis ze to bolo takto tak ja by som ho radsej uvital v NYI aj ked je to pre mna dost paradox je to chcem pretoze NYI som nikdy nemal bohvie ako rad a keby sa tam dostal jeden z mojich najoblubenejsich hracov tak by som si na nich musel zvyknut :)

...

ta velke bingo pre nho to neni..stanley cup asi neziiska..

Dneska jej čeká první zápas.Tak třikrát tfuj,tfuj,tfuj pro štěstí ať se daří a hned to pětikilo padne! :cool:

excelent píše:Dneska jej ÄŤeká prvnĂ­ zápas.Tak tĹ™ikrát tfuj,tfuj,tfuj pro štÄ›stĂ­ aĹĄ se daří a hned to pÄ›tikilo padne! :cool:
Sa mi paci ze Exo fandi nasim hracom. Fakt si toho cenim :cool:

ked som to najprv cital tak som si myslel ze fuj fuj fuj ale na druhy krat tfuj tfuj tfuj ale aj fujfujfuj moze byt pre hracov Blues lebo Peto da dnes Hattrick

no neviem ci da hattrick,a neviem,ci sa este dokaze vyraznejsie presadit.skor nie :( ,ale hadam sa budem mylit.aspon dufam,ze bude hrat v utoku s Havlatom :cool:

Tak Dnes dal Peto svoj Premierovy golik v tejto sezone. Super Peto Len tak dalej. :cool:

eman22 píše:Tak Dnes dal Peto svoj Premierovy golik v tejto sezone. Super Peto Len tak dalej. :cool:
Velmi sa tesim tomuto vykonu. A navyse dosiahol ten dlho ocakavany 500.-ty gooooool v NHL. Juchuuuuuu. :cool:

Kele:Nedelili ho od 500golov nahodou dva goly????
Mne sa zda ze dva

medik911 píše:Kele:Nedelili ho od 500golov nahodou dva goly????
Mne sa zda ze dva
Ano, samozrejme medik mas pravdu. Hlboko sa ospravedlnujem, ale uz som taky nedockavy, ze som mu to doprial uz dnes. :D :D

to ninc ved ten gol da uz zajtra !!!a bude 66tym hracom Europy ktory dosiahol500 golov velmi mu to prajem

6.tym :D :wink: ....ale verte mi,je ovela lepsie,ze hra v chicagu,ako v detroite :)
199 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS