Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Peter Bondra

Diskuze o reprezentačních týmech a turnajích.

OpenFire píše:Len WSH by sa mal poobezarat po kvalitnom Strednom utocnikovi.
no mohol prist mlady Bäckstrom, ale ten sa rozhodol, ze este rok zostane vo SWE. :roll:

Takze Bondra zamieri do jedneho z tychto timov Washington,Detroit alebo Toronto skoda ze nie Minnesota :D

kuko píše:Takze Bondra zamieri do jedneho z tychto timov Washington,Detroit alebo Toronto skoda ze nie Minnesota :D
Podle čeho tak soudíą?Máą nějaké bliľąí info?

V Detroite aj v Toronte uvazuju nad Bondrom mas to tu

Kód: Vybrat vše

http://www.hokej.sk/clanok43217.htm
A ak neskonci v nejakom z tychto klubov vrati sa do Washingtonu mozno sa mylim

Přál by jsem mu ten Washington tam se mu dařilo :cool:

Mne je to jedno kde skonci, len nech hra a v sezone da aspon tie dva goly nech ma za sebou tu vysnenu 500vku

No ja by som bol samozrejme velmi rad,keby sa Peto stal hracom DET.A este stastnejsi by som bol,keby prave s Detroitom ziskal ku koncu kariery SC.Peto si ten pohar jednoznacne zasluzi.Skvely hrac,skvely kanonier,skvely clovek=Peter Bondra.

Alex píše:No ja by som bol samozrejme velmi rad,keby sa Peto stal hracom DET.A este stastnejsi by som bol,keby prave s Detroitom ziskal ku koncu kariery SC.Peto si ten pohar jednoznacne zasluzi.Skvely hrac,skvely kanonier,skvely clovek=Peter Bondra.
skoda ze tam siel Hasek lebo keby do DET prisiel Peto tak DET by sa stal jeden z mojich naj naj naj klubov.

Bondra trénuje s Capitals, Washington ho ale nechce

Tréningový kemp Washingtonu Capitals začne aľ 15. septembra. Uľ teraz sa ale na µade v Ashburn Ice House stretávajú viacerí hokejisti. Do spoločného tréningu sa zapojili útočníci Chris Clark a Dainius Zubrus, obrancovia Brian Pothier a Shaone Morisonn, brankári Olie Kolzig a Brent Johnson a prekvapivo i Peter Bondra.

Slovenský útočník hral za Capitals v rokoch 1990 aľ 2004 a ostáva stále jedným z najpopulárnejąích hráčov tohto klubu.

"ÄŚakali sme na vyjadrenie Caps. MinulĂ˝ týľdeĹ

Bondra mozno pojde do Pittsburghu :roll:

to by bolo podla mna super.Crosby-Bondra :cool: 8) alebo Malkin-Bondra

No udajne je Peto blizko k dohode s Red Wings,verim,ze saa tak aj stane......

Ne ze bych tomu veril, ale preju mu to...je to jeden z tech hracu, ktery mam celkem rad :P

Alex píše:No udajne je Peto blizko k dohode s Red Wings,verim,ze saa tak aj stane......
To by bola super sprava, je to asi jediny klub s ktorym ma aku taku sancu vybojovat SC len sa musi zranit Hasek :roll:

OpenFire píše:To by bola super sprava, je to asi jediny klub s ktorym ma aku taku sancu vybojovat SC len sa musi zranit Hasek
Ty mi rozumies:D,presne tak si to zelam........ :D :D :D (trocha to zmiernim,neprajme mu zranenie,ale absolutne zlyhanie...samozrejme este nazaciatku,aby to nemalo vplyv na cely tim)Samozrejme hovorim o Haskovi.

Peto je skvely hrac a myslim ze nie potrebne pisat o nom litanie k tomu, ze coho je schopny. Napriek svojmu veku je neuveritelne platnym hracom a hlavne bojovnikom akym ho pozname z repre. Je neskutocne odhodlany a verim, ze v nasledujucej sezone SC ziska. Prajem mu angazman v Detroite. sice ten klub mam vcelku rad, nie je medzi oblubenymi z jednoducheho dovodu. Asi preco?

Anson Carter o ktoreho mal zaujem Detroit podpisal Columbusu...
...zeby to otvaralo cestu Petra Bondru Do Hockeytown- u :?:

Uvidime. ja dufam, ze ano, lebo ma o neho zaujem aj Toronto a to by bola pre neho zla volba.

Peter Bondra má opět velkou naději hrát za svůj bývalí tým Washington Capitals.Na pravém křídle se nedaří Richardu Zedníkovi který má přeci jenom blíľe hrát na levé straně útoku.Kvalitní a zkuąený střelec Peter Bondra by nyní byl vhodným adeptem do pravé strany v jedné z ofenzivních řad.Peněz zbývá do platového stropu Washingtonu dost a dost,takľe by to neměl být problém jej zaplatit.Dle slovenských hokej.servrů jiľ Bondra odcestoval do Washingtonu.

No neviem,co je na tom pravdy,ale do DET asi nepojde.V relacii "Tyden v NHL" na Galaxie Sport bol skaut Red Wings,meno si nespomeniem a z jeho slov bolo citit,ze sa o Peta moc nezaujimaju... :( :(

Alex píše:No neviem,co je na tom pravdy,ale do DET asi nepojde.V relacii "Tyden v NHL" na Galaxie Sport bol skaut Red Wings,meno si nespomeniem a z jeho slov bolo citit,ze sa o Peta moc nezaujimaju... :( :(
No je to aj lepsie, ze tam neide. ale taky Pittsburgh alebo Washington by bol pre neho skvely. Bol by jasnym lidrom (myslim skusenostami) muzstva.

V poslednom case sledujem na roznych strankach clanky o Petovi a o tom ze s nim rokuje Islanders a hlavne ma zarazaju reakcie citatelov na to ze by peto mohol ist do NYI. Co je na tom ze tam pojde. Ani mne toto muzstvo moc nereze, ale toto muzsvo a este par dalsich ( Vancouver, Edmonton, Chicago, mozno Colorado a par dalsich) potrebuje hracov tipu Bondra lebo tieto kluby nemaju riadnych strelcov golov, ktori by na seba zobrali zodpovednost. Nech ide aj do NYI, lebo podla mna ak tuto sezonu nenajde ziaden dzob proste to zabali. A ja si myslim ze Peto este nie je stare Zelezo. Drzim mu palce nech si najde angazme a je mi jedno ci v NYI, pitsburg alebo Vancuver. Praveze v takychto muzsvach dostane sancu hrat v prvej alebo druhej formacii a stielat goly a ukazat vsetkym ze este nepatri do zberu. O takych angazmoch ako Detroit, Minesota, Atlanta, Dallas, NYR , Anaheim proste mozte iba snivat. Tym muzstvam to proste sipe a nepotrebuju Peta.
Ja verim ze si najde este fleka a ukaze vsetkym, ze je este PAN Hrac. Drzim ti palce Peto, natri to vsetkym svojim neprajnikom. :cool:

Udajne Peto rokuje o novej zmluve s RED WINGS.Jaj ,nech to uz podpise!!!!!A to bude mat aj velku sancu na SC!!!!!!!!Peto,podpis s DET, #12 je uz pre teba priparavene!!!!!!!!!!

Najviac ma tesi to, ze Peto zmluvu zrejme na 99% podpise a v NHL si tuto sezonu zrejme este zahra :fan: Ale to s kym podpise...
...teraz sa hovori hlavne o Detroite, len nedavno to boli Islanders, predtym Boston ci Toronto :roll: Hlavne nech uz striela goly a je zdravy a pomoze svojmu novemu muzstvu dostat sa co najdalej a mozno aj... :modlenie:
199 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG