Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

MS 20

Diskuze o reprezentačních týmech a turnajích.

Davvy, podla mna je Godla trosku inym pripadom ako Janus...Janus uz v tom case chytla v zamori, kdezto Godla len v nasej lige, pricom myslim, ze Janussi myslel ze mu staci takato uroven, ked ho velebili do NHL.....tu si myslim, ze Godla by mohol mat vynikajucu motivaciu v tom, ze pokial bude na sebe makat, mohol by to dosisahnut aj dalej ako za hranice Slovenska, mozno aj hranice Europy, clovek nikdy, nevie....ostava verit, ze Denis bude na sebe rpacovat, potencial na to ma..Budem drzat palce, nech sa presadi :)
MS je kratkodoby turnaj a ja by som nerobil predcasne zavery..moze mu to pomoct v kariere ale skor ci neskor to bude musiet aj tak podlozit vykonnmi v ligach ale aspon sa dostal do povedomia
http://www.zacha-hokej.cz/domu/mistrovs ... bni-pohled" onclick="window.open(this.href);return false;

http://sport.aktualne.cz/holik-prerost- ... 5900fea04/" onclick="window.open(this.href);return false;
Tento clanok vcera hodil Jakub do diskusie na chate.....treba ho citat s rozumom :D
:?: Trenér Bokroš prý před čtvrtfinále rozebral českou hru do posledního šroubku. Myslíte, že Slováci vyhráli právě díky tomu, že se dokázali skvěle připravit a v klidu na vás čekali v Montrealu?
:arrow: Přerost: „Samo sebou, já ho znám, to on se vychválí do nebes, jak je výborný, jak to zvládnul. Oni hráli proti nám úplně stejný hokej jako proti komukoli jinému. Kdybychom dali tři góly, bylo po šroubkách. A že by nás přehrávali? Dvě třetiny jsme byli jasně lepší, ve třetí přišla křeč, frustrace. Oni měli výborného gólmana a ohromné štěstí. To je asi celé tajemství jejich úspěchu.“ :rofl:

no kvalitny kktek to bol

http://isport.blesk.cz/clanek/hokej-rep ... enere.html" onclick="window.open(this.href);return false;

mf uz si môze golfovat a zavidiet
To vazne taketo megahovadiny vyplodil alebo je to vymyslene sportom? Ak ano tak sa stava tym najvacsim trenerskym vemenom ake som kedy zazil, toto je extrem jak si nevidi do huby.
Finch182 píše:To vazne taketo megahovadiny vyplodil alebo je to vymyslene sportom? Ak ano tak sa stava tym najvacsim trenerskym vemenom ake som kedy zazil, toto je extrem jak si nevidi do huby.
ake vymyslene realne otazky realne odpovede, ziaden extracz
kkt co viac k tomu dodat
a toho hraca, ktoreho vykopol tesne pred MS, ze nestihol trening ci zraz (chudak zaspal) ten mu uz duplom nepride na meno:)
Přerost asi bude vazne trochu problémový člověk, ale za chvili SVK prohraje se SWE a ukáže se, že měli jen štěstí na soupeře ve 1/4 finále.
Pietro píše:Přerost asi bude vazne trochu problémový člověk, ale za chvili SVK prohraje se SWE a ukáže se, že měli jen štěstí na soupeře ve 1/4 finále.
co ma s tym zapas so Svedskom spolocne?
http://novy.hokej.cz/trener-prerost-zko ... ce/5004911" onclick="window.open(this.href);return false; :-/ mozno ze mal viac trochu hlupych komentarov s ktorymi sa vela ludi asi nestotozni ale toto neprajem nikomu
Anty píše:
Pietro píše:Přerost asi bude vazne trochu problémový člověk, ale za chvili SVK prohraje se SWE a ukáže se, že měli jen štěstí na soupeře ve 1/4 finále.
co ma s tym zapas so Svedskom spolocne?
Ukáže se jím, že SVK mělo jen štěstí na soupeře ve 1/4finále.
Pietro píše:
Anty píše:
Pietro píše:Přerost asi bude vazne trochu problémový člověk, ale za chvili SVK prohraje se SWE a ukáže se, že měli jen štěstí na soupeře ve 1/4 finále.
co ma s tym zapas so Svedskom spolocne?
Ukáže se jím, že SVK mělo jen štěstí na soupeře ve 1/4finále.
ved to vieme uz teraz..ako som pisal vtedy vhodnejsieho supera sme dostat nemohli
fuuuuuu budu nervy kuva :scare:
Pietro píše:
Anty píše:
Pietro píše:Přerost asi bude vazne trochu problémový člověk, ale za chvili SVK prohraje se SWE a ukáže se, že měli jen štěstí na soupeře ve 1/4 finále.
co ma s tym zapas so Svedskom spolocne?
Ukáže se jím, že SVK mělo jen štěstí na soupeře ve 1/4finále.
tak co básnik teraz na bronzovu medailu a hlavne skvelý výkon našich chalanov?
Velká GRATULACE ten bronz je zaslouženej :klobuk:
vyuzili sme ze svedi moc o ten bronz nestaly a tretiu tretinu sme ich prakticky vymazali ako nikoho .... mam pocit ze aj cesi hrali lepsie proti nam ako svedi :) paradicka :svk: len dufam ze nebudem teraz citat v slovenskych mediach ze mame skvely mladeznicky system a dristy
to ako sme odohrali 3.tretinu a svedov do nicoho nepustili :poklona:

bronzova neskutocne, pred MS tazko uveritelne
Tak doprajte nám po 16 rokoch užiť si tú radosť lebo kto vie kedy najbližšie sa bude opakovať. Počas celého turnaja sme mali šťastie (kto ho však nepotrebuje), ale dnes proti Švédom výborný výkon. Godla je Godla, ale Reway to je top talent. Keby sme aspoň každý rok mali aspoň jedného takého hráča... :slintac:
Každopádne teraz bude chválospevu v médiách ako zasa ideme s hokejom hore a podobné žvasty. Aj keď sme uspeli považujem projekt HK Orange 20 za somarinu a táto medaila nič nemení na tom, že by sme si mali začať brať príklad z najlepšej hokejovej školy v Európe - teda švédskej :wink2:

Celkovo ten systém čo sme hrali teda taký švajčiarsky dá sa povedať už najbližšie roky budeme hrať furt a to sa týka aj Ačka. Na nič iné nemáme, a paradoxne nám to môže viac sedieť lebo hokejového skillu ubúda, ale to je veľmi smutné konštatovanie vzhľadom k histórií akých hokejistov sme dokázali vybudovať. (samozrejme drvivá väčšina vzišla z bájnych čias ČSR)
Anty píše:vyuzili sme ze svedi moc o ten bronz nestaly a tretiu tretinu sme ich prakticky vymazali ako nikoho .... mam pocit ze aj cesi hrali lepsie proti nam ako svedi :) paradicka :svk: len dufam ze nebudem teraz citat v slovenskych mediach ze mame skvely mladeznicky system a dristy
No jedno je iste,touto medailou sa upevnila pozícia projektu 20 v extralige a tý čo bojovali za jeho udržanie a pokračovanie aj do dalších rokov majú silný argument,aby sa im to podarilo a to je pre rozvoj našich mladých hráčov len dobre.

To čo píšu,či nepíšu media je ......,dôležitý je postoj,funkcionárov,trenerov,sponzorov a všetkých ktorý sa okolo hokeja točia a na ktorých pleciach leží zodpovednost za to akým smerom sa náš hokej bude v budúcnosti uberať :wink:
Chris píše:
Anty píše:vyuzili sme ze svedi moc o ten bronz nestaly a tretiu tretinu sme ich prakticky vymazali ako nikoho .... mam pocit ze aj cesi hrali lepsie proti nam ako svedi :) paradicka :svk: len dufam ze nebudem teraz citat v slovenskych mediach ze mame skvely mladeznicky system a dristy
No jedno je iste,touto medailou sa upevnila pozícia projektu 20 v extralige a tý čo bojovali za jeho udržanie a pokračovanie aj do dalších rokov majú silný argument,aby sa im to podarilo a to je pre rozvoj našich mladých hráčov len dobre.

To čo píšu,či nepíšu media je ......,dôležitý je postoj,funkcionárov,trenerov,sponzorov a všetkých ktorý sa okolo hokeja točia a na ktorých pleciach leží zodpovednost za to akým smerom sa náš hokej bude v budúcnosti uberať :wink:
ako ja projekt neodsudzujem lebo nejaky zmysel mat moze a ja vobec neviem posudit ci ti hraci maju skutocne taky pokrok o akom sa hovori (Jakub?) ak vyjdu z toho projektu..mne skor ide o vychovu hracov uz v zaciatkoch..extraligova 20tka sa len snazi nejak polepit nedostatky tak aby sme nevypadli a hraci aby mali nejaky spolocny system vzity
Projekty majú dobrý úmysel, ale ten základný podnet, pre ktorý vznikli, neprospieva hokeju, ako takému. Klubom sa vezmú hráči a idú do projektu, lebo kluby nevychovávajú hráčov kvalitne. Aspoň ja tomu tak rozumiem. Čiže zväz tým nepriamo naznačuje, že kluby to robia zle, tak si tých najlepších vezmeme. No ale ak nefunguje vzťah zväz <-> kluby na dôvere, tak potom tá atmosféra v hokeji je veľmi zlá. Človek môže argumentovať tým, že ako to potom môže fungovať v USA v NTDP projektoch, avšak tam je klubový systém na úplne inej báze. Tam neexistujú klubové "molochy", ktoré majú seniorský tím, juniorov, dorastencov, žiakov. Tam hráč hrá prakticky v každej vekovej kategórii za iný klub, za inú organizáciu.

V projektoch sa pracuje kvalitne, v tomto problém by som nevidel (aj keď vraj podmienky osemnástky v Liptovskom Mikuláši sú dosť slabé – neviem posúdiť, nekomentujem, je to len JPP...) a niektorí hráči sa v ňom skutočne rapídne zlepšili (najmä en bloc ročník 1996 v projekte SR 18, dvadsiatka sa mi ťažko hodnotí, potom už tých hráčov v seniorskom hokeji moc nesledujem). Avšak mne to príde málo. Projekty zasiahnu len tých "22 vyvolených", nezasiahnu masu. Naopak zvyšok tým trochu trpí, lebo sa nekonfrontuje s hráčmi z projektu, klesá tým konkurencia a aj kvalita mládežníckych líg (lebo tú kvalitu determinujú sami hráči) a v konečnom dôsledku tak môže počet hráčov pribadajúcich do úvahy pre potreby reprezentácie klesnúť. Aj keď, na druhej strane, špička je naproti tomu kvalitnejšia.

Ja by som privítal, keby sme mali viac projektov ako je osemnástka a dvadsiatka. Nemyslím tým, že by mala byť aj centralizovaná príprava sedemnástky či šestnástky. To nie. Skôr to myslím tak, že by som chcel, aby tieto projekty boli vo viacerých relevantných mestách. Teda niečo na spôsob akadémii ČSLH. Mne je osobne sympatickejší tento model, pretože klubom tí hráči ostávajú, na druhej strane zväz dôkladne kontroluje činnosť trénerských zložiek klubov. Akadémie ale zasiahnu väčšie spektrum hráčov, čo je pre tvorbu širšej základne len lepšie. Jedným dychom však treba dodať, že ak by sme mali takýto model (myslím akadémie miesto projektov), tak by sme len sotva dosiahli na bronzovú medailu na MSJ. Pretože tento bronz je hlavne výsledkom skvelej prípravy, zohratosti a taktickej vyspelosti TÍMU. Pri fungovaní akadémií by sa hráči z dvadsiatky nemohli do takej miery zohrať a tak kvalitne pripraviť na MSJ.

Ono všetko má svoje plusy a mínusy. Ja neodsudzujem projekty, aj na nich je veľa vecí pozitívnych, ale ja osobne som skôr fanúšikom akadémii ČSLH (aj keď viem vypočuť a rozumiem argumentom protistrany, t.j. zástancov projektov). Akadémie ČSLH však asi na Slovensku nikdy nevzniknú. Z jedného dôvodu – sú niekoľkonásobne drahšie než projekty.
Finále jak má být :frajer2: Canada :cinka:
Bokros: „Vždyť reprezentaci do dvaceti let vybírám prakticky z padesáti jmen, což je jinak takřka tragédie. Podobný výsledek pak potěší o to víc.“
.....

Švédskemu tímu sa nepozdávala výška trestu. Vylúčenie na 5 minút a do konca zápasu nečakali. „Mohlo to byť na 2+2 minúty. Ale 5+DKZ len za to, že je hráč otrasený na zemi? To snáď nie je pravda,“ uviedol ešte počas zápasu pre SVT asistent švédskeho trénera Anders Johansson. :hroza:

a ze stv nedavala finale :thumbsdown:

Obrázekdone

Helsinki 2016

Skupina A: Kanada, Svedsko, USA, Dansko, Svajciarsko
Skupina B: Rusko, Slovensko, Cesko, Finsko, Bielorusko
Taketo uspechy su akurat kontraproduktivne. Hokejovy zvez sa bude chvalit ako dobre to robi a dalsich 5-10 rokov sa nic poriadne neudeje az pokial nezostupime z A kategorie.
mitch píše:Taketo uspechy su akurat kontraproduktivne. Hokejovy zvez sa bude chvalit ako dobre to robi a dalsich 5-10 rokov sa nic poriadne neudeje az pokial nezostupime z A kategorie.
a pokial by sa tento uspech nekonal bolo by lepsie? :-D :roll:
neocakavajme prevratne zmeny, ale verim tomu, ze mladi hraci + mladeznicky treneri dostanu este väcsiu chut zamakat, projekt extraligovej 20tky si vybuduje opät o nieco silnejsie zazemie, s bliziacim sa seniorskym sampionatom, na ktory sa chystam vypukne este väcsi osial, bjukenen bud aspon trosku pozitivne naladeny
ziskat v takyhto podmienkach placku, po 16 rokoch, nemam slov a treba si to uzit a vazit a co bude o x,y rokov? mozno nic ruzoveho, ale ja si vychutnavam pritomnost
365 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS