Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

MS 20

Diskuze o reprezentačních týmech a turnajích.

2:0 Nemecko :sok:
wauuu 3. kus v českej sieti, žeby najvyšší čas, aby sa niekto ospravedlnil TFmu?
to nam vobec nehraje do kariet :hroza:
ale hrá, výhrou nemcov máme postup istý.

Lebo ak prehráme s Čechmi po 60 minútach, máme lepší vzájomný zápas s Nemcami a nemci idú do boja o záchranu. A každá naša výhra zajtra posiela do boja o záchranu Čechov. Prehra po predĺžení by robila nám 4 body, to isté česi, nemci tri body.
arekovi uz nejde zakladna matika :matika:
inak aj ak nemci prehrajú, máme postup istý. Už sme postúpili do štvrťfinále. Teraz už ide len o pozíciu, z ktorej pôjdeme
postup do štvrťfinále nám totiž spečatila včerajšia prehra Nemcov s USA.
ja som myslel, ze nemci maju este jeden zapas :joe:
Nemci hrajú posledný zápas ;)
ja to sledujem az od tejto tretiny. To su nemci regulerne lepsi alebo len killuju z brejkov?
ale to by bolo dost krute..dat Kanadu a vypadnut..ale my z Cechmi prehrame a bude :D jak stale
Len toto sa mi nelubi......proti nam pojdu na maximum a potom fasneme rusov.....
ci Svedov Finov alebo Rusov..myslim ze je to jedno
Rusi idú prehrať s fínmi :lol2:
Joe S. píše:Rusi idú prehrať s fínmi :lol2:
dnes je den prekvapivych vysledkov. Kanada padne :wave:
Finch182 » Pon Dec 30, 2013 4:20 pm píše:ja to sledujem az od tejto tretiny. To su nemci regulerne lepsi alebo len killuju z brejkov?
nevidel som to od začiatku, ale nemci hrali disciplinovane a Česi boli často vylučovaní, asi im výhra s Kanadou uškodila
:jn: :dup:
Kanada začína faulom :good: :lol2:
Biedna presilovka, vyše minútu, ale gól je tam :wave:
Parada, teraz hrat aktivne.....nenehat sa uspat a ucicikat
este ta tyc a teraz velka sanca..ale super zaciatok..treba byt ale efektivny ak chceme dobry vysledok..Kanada nejake goly da urcite
ale Kanada zatial nic moc
Ten gól Grígera z otočky bol :slintac: Oveľa krajšie si nahrávajú ako vlani.
Krásna presilovka...ešte by sme mohli dať do šatne :-D
Ty naši blbci daj nějakou tenisovou exhibici místo hokeje a přenos na jejich stránkách samozřejmě nešel. :hroza:

Jinak vy máte štěstí, že se Laughton ještě nedostal do provozní teploty. :nervozny:
365 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS