Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

MS 20

Diskuze o reprezentačních týmech a turnajích.

Anty píše:skoda tej nasej tycky po velmi peknej akcii..
Neblbni, však keby premenili aj to, tak sa Fíni zdvihnú a odídu z haly. :-D
fantasticky vykon, uplne zasluzene vitazstvo, ti (spolu)komentatori dosahuju asi tak uroven tej nasej hry a ani to asi nie :hehe:
WildCelt píše:fantasticky vykon, uplne zasluzene vitazstvo, ti (spolu)komentatori dosahuju asi tak uroven tej nasej hry a ani to asi nie :hehe:
to je klasika..oni vzdy komentuju len vysledok bez ohladu na hru..clovek vzdy vie ktore frazy povedia pri akomkolvek stave
Je vidět, že díky dvěma hráčům, kteří by mohli hrát za jakýkoliv tým na tomto mistrovství se nedostaneme na úroveň těchto týmů a nemůžeme s nima hrát vyrovnaný hokej. Ujel nám vlak, obranu máme možná nejhorší ze všech týmů a silně pochybuji, ze se do duelu s Ruskem nějak zvedne...
Zatím jsem z naší hry zklamaný. Čekal jsem trochu větší nasazení. Zase na rozdíl od všech ostatních jsem nebyl tolik optimistický.
Myslím, že v poli hrajeme pořád stejně. Jen jsme vždy měli skvělého gólmana – ať už to byl Mrázek, nebo třeba Machy. Letos takového nemáme. Obranná hra týmu nemá systém. Hráči absolutně neví jak hrát a defenziva to je ještě větší průser než gólman.
Celkově byla mylná vůle brát co nejvíce kluků z českých soutěží. Ten hokej na užším hřišti je výrazně tvrdší a plný střetů a to ti naši vůbec nejsou schopni ustát. V obou zápasech jsme prohráli naprostou většinu osobních soubojů. A bude-li pokračovat nový trend pískání u nás v extralize, kdy se vylučuje za špatný pohled na protihráče, bude ještě hůř.
Dawe4 píše:A bude-li pokračovat nový trend pískání u nás v extralize, kdy se vylučuje za špatný pohled na protihráče, bude ještě hůř.
Tenhle trend je naprosto správný. Už několik let jsou naše týmy na všech turnajích (MS, OH, EHT) vždy nejvylučovanější. Každý turnaj plácaj naši hráči o tom, jak si musí zvyknout na přísnější měřítko, na které nejsou zvyklí a stejně téměř každý zápas hrajou častěji v oslabení než soupeř. Takhle je to rok co rok.
dejf píše:
Dawe4 píše:A bude-li pokračovat nový trend pískání u nás v extralize, kdy se vylučuje za špatný pohled na protihráče, bude ještě hůř.
Tenhle trend je naprosto správný. Už několik let jsou naše týmy na všech turnajích (MS, OH, EHT) vždy nejvylučovanější. Každý turnaj plácaj naši hráči o tom, jak si musí zvyknout na přísnější měřítko na které nejsou zvyklí a stejně téměř každý zápas hrajou častěji v oslabení než soupeř. Takhle je to rok co rok.
Ano, je to v pořádku. Ale určitě ne to co se aktuálně zavedlo. Jestli sleduješ extraligu, tak to občas není hokej, ale spíše pískáná. A za co se vylučuje, to je k smíchu.
Ale hlavne.. kdyz jsem si dovolil neco zkritizovat jeste behem zapasu se Svedama, tak jsem tu byl pomalu za debila. Proste mi stacila jedna tretina na to abych pochopil, ze ta obrana a vubec cely system je na naprosto komicky urovni. A ne nehraju se tu ted na mistra co vsechno vi a prijde si to dokazovat po vysledcich.. Jak rikam, bylo mi to jasny po 20-25 minutach a na to clovek ani nemusi byt odbornik. Staci se podivat a priznat si pravdu tak jak to je. Ted jsou v podstate 2 moznosti.. Bud to hra o zachranu nebo QF proti zamorskemu teamu (a tedy nasup, konec a 8.misto). Ale ne, hlavne ze ti kluci maj vsechny brany do NHL otevreny, ze jo.. (par utocniku se tam najde, ale to jsou vlastne vsechno jen ti 1st rounderi o kterych se davno vedelo)

jeste trosku z jinyho uhlu.. Jediny Penguins prospekt Kasperi Kapanen zatim taky tezky zklamani, bohuzel. Skoro to vypada jako by mu to bylo jedno. Pritom sezonu ve finsky lize mel zatim vybornou :neviem:
Cernak dostal stopku na jeden zapas


da sa niekde zhliadnut ten jeho zakrok? Hlavnje kamere usiel, nakolko tobolo zaroven s zaverecnym gongom.....lebo chcem pozriet ci opravnene alebo ide o pomstu finskeho teamu
O Kasperim Kapanenovi sa pri zápase s nami vyjadril komentátor P. G., že by sa mal ukázať, lebo Bell Centre bude možno jeho domovskou adresou v najbližších rokoch z toho dôvodu, že ho draftoval Montreal. :eek2:
Dnes Cesi s Danskom dufam vyhraju ...

no a my proti Usa, bez Cernaka....som zvedava ako poparuje obranne dvojice....dufam, ze nepodame strachopudny vykon ako proti Kanade, a podame aspon podobny vykon akoproti Finsku......koniec koncov hrame az na Silvestra takze snad vypluju dusu na lade a pobiju sa o prijatelny vysledok.....
Ani proti tomu Dánsku to zatím není vůbec dobrý výkon, asi to přestávám sledovat. S takovou od CAN (USA) dostaneme pěknou nálož... Aby jsme ji vlastně nedostali už od Rusáků.
Atlantik píše:Ale hlavne.. kdyz jsem si dovolil neco zkritizovat jeste behem zapasu se Svedama, tak jsem tu byl pomalu za debila. Proste mi stacila jedna tretina na to abych pochopil, ze ta obrana a vubec cely system je na naprosto komicky urovni. A ne nehraju se tu ted na mistra co vsechno vi a prijde si to dokazovat po vysledcich.. Jak rikam, bylo mi to jasny po 20-25 minutach a na to clovek ani nemusi byt odbornik. Staci se podivat a priznat si pravdu tak jak to je. Ted jsou v podstate 2 moznosti.. Bud to hra o zachranu nebo QF proti zamorskemu teamu (a tedy nasup, konec a 8.misto). Ale ne, hlavne ze ti kluci maj vsechny brany do NHL otevreny, ze jo.. (par utocniku se tam najde, ale to jsou vlastne vsechno jen ti 1st rounderi o kterych se davno vedelo)
Osobne som tiež nerozumel akémusi nadšeniu na internete zo strany Čechov po zápase so Švédskom, ktorý podľa mňa nebol zďaleka vyrovnaný. To, že Česi sa dokážu dostať do útočného pásma je síce fajn, no tam sa točia po rohoch, nevedia sa postaviť a ich hra je bez ladu a skladu. A aj tie góly proti Švédom tiež padli po hrubiciach Švédov (navyše, ktovie, ako by s nimi naloźili iní hráči než Vrána). Česi pre mňa zatiaľ ťažké sklamanie. Hoci teraz v druhej tretine zatlačili Dánov a zatiaľ ich prevyšujú ako dosiaľ nikto na turnaji, tak sa nemôžem zbaviť dojmu, že ich tím má ďaleko na viac. Problém ani nevidím v hráčoch, tí hráči nie sú a priori zlí, ale česká hra je totálne dezorganizovaná, čo ide na vrub trénerovi.
Mozna by bylo i lepsi, kdyby naši rupli, třeba by se začalo už něco dít.
Trochu mimo téma, ale prijde mi, ze se Švýcaři celkově nějak moc nezlepšují, to jen česká i slovenská reprezentace zažívá docela strmý pád. Už dřív SWI dělali čas od času problémy elitnímu týmu, teď mají docela silnou generaci, Němci zase maličko slabší, než jakou měli před 10-15 lety. Spis jde nahoru Dánsko a Francie na úkor Lotyšska a Běloruska.
Česi nezažívajú strmý pád, práve naopak, vracajú sa späť na svoje pozície. Tieto MS sú čisto o tom, ako dokáže tréner pobabrať tím. A to sa netýka len týchto majstrovstiev. Počul som už názor, že s takým Bokrošom by Česi boli v semifinále MS "20" v roku 2012 a aj 2014.

Nechcem povedať, že sa s tým stotožňujem, ale niečo na tom bude.
Nevím... nemáme vůbec schopné obránce, a to zejména mezi mladými. Útok je možná pořád konkurenceschopný, ale taky chybí esa, jako byli Jágr, Hejduk, Eliáš, Straka či Havlát (snad jen teď Voráček, ale sezona je ještě dlouhá a jedna vlaštovka jaro nedela). Není mladý obránce, který by uměl rozehrát či vymyslet nějakou kloudnou akci a v tomto výběru taky není. Prakticky už ani nemáme žádnou jasnou jedničku v NHL, natož aby ten brankář patřil k elitě ligy, jako to bylo u Vokouna, Čechmánka ve Philadepfii či Turka (Hašek byl kapitola sama pro sebe).
Asi budem za blbca, ale takého Košťálka s Klokom (aj keď Klok je zatiaľ otrasný na MS) považujem za veľmi schopných bekov s dobrými puck-moving schopnosťami. A obrancov v mladších ročníkoch, ktorí sa javia schopní, máte dosť – Zbořil, Hájek, Budík, Weinhold, Krenželok či Doudera (aj keď nie som fanúšikom posledných dvoch menovaných, najmä Douderu).
dneska bola sanca len pri rovnakej efektivite ako proti Finom..mali sme 4 vecsie sance 0 golov inak bolo jasne ze nieco tam USA padne...prislo mi ze vsetky 3 goly boli chytatelne ale tak Godla je obsypavany strelami takze tazko mu nieco vycitat

mam pocit ze mame smerom dopredu jeden z najslabsich vyberov za posledne roky...ale mozno je to tym ze sme taku tazku zakladnu skupinu nemali dlhsie..uvidime ako s Nemcami skoda toho blbeho terminu :D

sklamany som z Paulovica a Cehlarika..Koys mi prisiel dneska ako traged..cakal som (asi hlupo) od neho viac...potom je tam niekolko utocnikov s dobrou fyzickou hrou (najlepsi mozno Bondra) ale moc nie je vidiet nejake vecsie individualne schopnosti u nich..na Rewaya si dneska davali pozor a dost chyboval
Hm...co Vam poviem, jednoducho, ten nas utok je nemastny, neslany, neorginalny..a slabucky. Nevieme si nahrat, envieme myslienku, dost sa spoliehame na niektorych hracov....neviem preco nevyuzivame viac Bondruh, mslim ze chlapec yb si zasluzil viac icetimu - sa miu zdalo ze ako jediny vedel zatiahnut puk do pasma avsak nikto ho nenasledoval aby mal niekomu prigrat, nepytame si prihravky pohybom a cele jednoducho to stoji na hracoch, od ktorych ocakavame produkivitu - Reway, Cehlarik, Paulovic....a cakame ze oni nieco vykuzlia....alal pacil sa mi Lantosi, len sa mi zdalo ze nedohral zapas....alebo ho zacali pokryvat???

V obrane nehrame zle, len v niektorych momentoch sa strasne splasime, ale Rosandic - na to ze hra prveho obrancu je podla mna totalne slaby a robi stranse vela chyb.....a hluposti....teda aspon mne to furt zdviha zlc.

Dalsim nasim problemom je komplikovanost hry....keby sme nevolili klucjky ale prihravky mozno by sme mali o dve tri sance viac...ale jednoducho je to neschopnost utoku.

O 25 hodin nas cakaju Nemci....hlavne ich nesmieme podcenit, hoci dostavaju latu za latou.....takze im odporucam najst obchod s pusnym prachom, ktorych bude vhodny na ich hokejky, nech nam daco spadne aby sa uvolnili, lebo takto nam hrozi boj o zachranu.....
utoky dneska proti Nemecku takto:

Lantoši – Réway – Cehlárik
Koyš – Sukeľ – Skalický
Bondra – Kabáč – Petráš
Paulovič – Rehák – Šoltés

Lantosi ok ..Paulovic hral doteraz ho*no ale so mnecakal ze az do 4. ho da
Kdyby ti mladí hraci za neco stali a výsledky byly vinou trenéra, nemohli by takto propadat i proti SWI ci DEN. Ti hraci taky nehrají hokej prvně. Trenér tam je na to, aby pripravil taktiku, bez ní nemohou zvladat zapasy proti týmum jako je Švédsko, ale pokud mají být na podobné úrovni jako ti Švédi, měli by zapasy proti SWI a DEN zvladat i uplne bez trenera.
Tak sme to predsalen dokázali! Réway hattrick :poklona: Len tak ďalej. Dva vyhraté zápasy v skupine boli neviem kedy naposledy...
zlomova bola 2. tretina ked mali Nemci dostatok sanci ale nedokazali nic premenit..nas utok len potvrdil ze je slaby..Reway je niekde inde ako vsetci utocnici
Ze hrame beton v prvych troch zapasoch je pochopitelne ale ze to hrame proti nemcom.....
Vysledok sice potesil ale zapas som prestal v polke sledovat. Nam tam padla kazda kravina ale inak otras vykon.
zácha, reway, pastrňák, vrána, cehlárik....ku*va prečo nie sme ČSR :slintac:
365 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG