Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

MS 20

Diskuze o reprezentačních týmech a turnajích.

dejf píše:Laughton to zařídil no. Nejde ho uhlídat. :neviem:
Zrovna sem si odskocil, on fauloval na SH?
4:3 česi, ja skapem z tej kanady :rofl:
Nemuzu si pomoct, jsme fakt strasny hovada
som to zapol za stavu 3:2, presli snad 2 min. a je 4:4 :sok:
Tohle já nemám zapotřebí. :hroza:
Co je to ta sestka?? Nedraftovali sme to nahodou??
To čo je za zápas :scare: ja teda sledujem len výsledky radšej, ale mám dosť.
rozchodí to Langhamer?
Z našich se mi hodně líbí Vrána.. Naopak McDavid je nulovej. Jo a Tomeček :oslava:
Treba udelaj Patersonovi znamku..
tak toto je bomba, poraziť Kanadu s tímom, ktorý nemá silné individuality :doh:

ten víťazný nájazd :sok: :poklona: mladý sa cítil
Nehovoril Jakub, že Česi sú slabí? Vidno :lol2: Ale gratulujem!
Odborník TF říkal, že budem hrát s Německem o poslední místo. No asi jsme o něj hráli s Kanadou. :neviem:
Simon :wave: :wave: :wave:

McDavid prvni dve tretiny nehral spatne, ale je mu teprve 16, tak je treba k tomu prihlednout. :wink: Mne se libili Mantha, Lazar, Petan, Laughton, Pouliot :slintac:
Zatiaľ podľa výsledkov to vidím na triumf Ruska. Nejako ľahko im to ide.
Kika » Sob Dec 28, 2013 9:18 pm píše:Zatiaľ podľa výsledkov to vidím na triumf Ruska. Nejako ľahko im to ide.
a tak nórov by dala s prstom v nose aj naša 18ka a švajčiari nie sú to, čo boli predošlé roky, keď tam mali hráčov typu Niederreiter, bust Calgary alebo Bertschy
Tak hej, ale v našej skupine sa favoriti s tými slabšími tímami trápia viac...no, uvidíme, keď sa stretnú so Švédmi alebo Fínmi.
mitch píše:Kanada hra prd ale tak im treba nezobrali Poiriera co je velky skandal a tak aj dopadnu.
Sutter je vaša (ex)fajta, tak si neser do huby Bjukenen!

EDIT: dám to sem nech je to archivované. Bolo mi ho ľúto, ale nasmial som sa veru dosť. :lol2:

Obrázek
Šikovní Nemčúri, pred kľúčovým zápasom v skupine sa pripravia o najlepšieho hráča, Draisaitla, ktorý lapil 5 + DKZ. Pričom kto vie, či nedostane ešte nejaký ďalší trest.
Apropo, na margo toho, že Česi sú slabí, tak to mi nikto nevyvráti, ale v zápase s Kanadou sa ukázalo, že nekvalitu, resp. netalent (ktorý bol zrejmý aj v tom zápase s Kanadou) dokážu vykompenzovať obetavosťou, pretože toľko zblokovaných striel, toľko súbojov, do ktorých šli, to sa tak ľahko nevidí. Plus výborný výkon Langhamera a deravý Paterson a senzácia je na svete.

Je jasné, že Kanada má slabší tím tento rok, ale tento výsledok nie je smerodajný a neodzkradľuje realitu. O to však viac to Čechom prajem.

S tými Nemcami som sa zmýlil, pre mňa sú obrovským sklamaním, najmä výkony ich brankárov. Na ich obranu treba povedať, že sa im kompletne rozpadol tím, zranili sa im viacerí kľúčoví hráči (Eisenschmid, Tuomie...), Draisaitl sa im nechá vylúčiť... Ale Nemci vyzerali dosť biedne už posledné dve tretiny s Kanadou...

Neviem, prečo si ma tu zase berú do huby niektorí useri (sorry, niektorý user, že dejf? A vlastne aj ty Kika, ale už si zvykám na tvoju chladnosť). Inak neviem, či tu sú fakt až takí zaujatí useri, ale Laughton prakticky nič nehrá. Síce to nekazí ako Ekblad (preboha, ako on mohol byť exceptional player?), ale je prakticky neviditeľný.

Naopak by som vyzdvihol Sama Reinharta. Vidím ho v hre po roku a pol a síce v Piešťanoch 2012 sa mi fakt nepáčil, teraz na MS ma presviedča o tom, že by mal byť drafotvou jednotkou.

Plutnar inak hrá veľmi dobre :hmm:
A to ještě dneska Stolarz úplně vymazal Němce. Prostě kluci z Philly řáděj. :ciga:
Mimochodom to, čo sa robí okolo McDavida v Kanade je priam choré. Proti Čechom ho Sutter benchol, a v mixzóne dnes po tréningu takmer všetky otázky na Suttera sa týkali práve McDavida a Sutter to svojou odpoveďou vystihol - "Ak by sa nejednalo o McDavida, tak by to nikoho netrápilo." Najhoršie je na tom to, že tí priblblí novinári sa dokonca aj samotného McDavida pýtajú sprostosti typu "Bol si už niekedy v zápase benchnutý?" "Ale asi sa to nestalo len niekedy nedávno."

:hroza:
Kika » Sob Dec 28, 2013 9:11 pm píše:Nehovoril Jakub, že Česi sú slabí? Vidno :lol2: Ale gratulujem!
prvá tretina Česko-Nemecko 0:1, vidno :lol2:
a CT tam preco dava plesnivy tenis ked maju na programe hokej?
takto premrhať dlhú 5 na 3 :roll: toto bude ešte nemčúrov mrzieť
365 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS