Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

MS 20

Diskuze o reprezentačních týmech a turnajích.

Hele, chapu to spravne, ze kdyz nejakou shodou nahod (treba oba golmani Ruska zlomena noha, nebo tak neco) vyhrajeme, tak postupujem ze 2. fleku a hrajem QF se Slovakama?
Chapes to spravne ale nestras....
Si v pohode vyhrajte, ale az v OT...
AndyF píše:Hele, chapu to spravne, ze kdyz nejakou shodou nahod (treba oba golmani Ruska zlomena noha, nebo tak neco) vyhrajeme, tak postupujem ze 2. fleku a hrajem QF se Slovakama?
Je to rozdany jasne.. Bud to 2.flek nebo boj o zachranu. V podstate nic mezitim. Mit 5 bodu ze 4 zapasu a byt 2. je neco co jsem snad jeste nevidel, ale pokud to prijde po vyhre nad Rusakama, tak je to plne zaslouzeny. Ma to jen jeden hacek, a tedy ze se to nestane..

Taky je vhodny vedet, ze pristi MS20 se hraje ve Finsku a pokud Nemci zazrakem vyhrajou, tak Finove sice provizorne jdou do boje o zachranu, ale vypadnout nemuzou. Takze v takovem pripade by to byl okamzity konec pro jejich soupere..
tak este mozte vyhrat po predlzeni a idete zo stvrteho fleku....
Aspon myslim
Finch182 píše:tak este mozte vyhrat po predlzeni a idete zo stvrteho fleku....
Aspon myslim
Ne. Vyhra v OT nic neresi, protoze pak vznikne minitabulka SWI, CZE, DEN, kde to dopadne spatne kvuli malo bodum ze vzajemnych zapasu. Jedina sance je vyhra v OT a pak aby SUI uhrali neco proti Svedum (pak by se pocital jen vzajemak s Danskem), ale to uz se nehodi ani brat v uvahu. Proste na 99% je to bud ten 2.flek resp. hra o zachranu..
tak to sry ale chodte rovno do prdele potom :lol2: vy ste tí posledni koho by som chcel v q4
OK, tak se ukazalo ze tomu proste nerozumim a nemam problem to priznat.. Dnes to bylo az s neuveritelnym prehledem a uplne v pohode, Rusaci si ani neskrtli.. Hlavne tam nebyla ta dira v brane a jak se konecne vedlo tak to byl jinej team. Takze jsem za magora, ale veril nekdo ze se tohle stane? Kriticky to bylo s Danama 3 minuty pred koncem, od ty doby se to uplne zlomilo a fakt se na to da divat.
Ze zápasu Kanady s USA jsem díky Silvestru viděl bohužel jen 2 třetiny a asi jsem o hodně přišel :-( Do té doby moc pěknej hokej a velice uspokojivej výkon Demka :thumbsup: Celkově všichni tři prospekti Canucks na turnaji si vedou skvěle.

Co mě ale pořád hlodá je draft 2013 respektive Horvat vs. Domi. Jsem přesvědčenej, že z obou budou skvělí hokejisti, ale Max bude ozdobou ligy... Úžasnej hráč jen je škoda, že po něm sáhnul zrovna Phoenix :thumbsdown: (neberte osobně)

Čechům gratuluji mile mě překvapili a snad se konečně probrali.
Takže ďalší z bratovražedných súbojov s Čechmi :? Zápasy na ktoré nikdy nemalo dôjsť sakra, nie kvôli tomu, že by som to bratom proti Rusom neprial, ale kvôli tomu, že my sme mali bojovať pod jednou vlajkou :-(
Tak nech postúpi lepší, najviac ma aj tak teší fakt, že si to o záchranu rozdajú ani nie tak Nemci ako Švícaři :-D
Davvy píše:Tak nech postúpi lepší, najviac ma aj tak teší fakt, že si to o záchranu rozdajú ani nie tak Nemci ako Švícaři :-D
Co tě na tom těší? :hroza:
AndyF píše:Hele, chapu to spravne, ze kdyz nejakou shodou nahod (treba oba golmani Ruska zlomena noha, nebo tak neco) vyhrajeme, tak postupujem ze 2. fleku a hrajem QF se Slovakama?
:lol2: takže kto chytá proti Amerike? :)
kuwo píše:
AndyF píše:Hele, chapu to spravne, ze kdyz nejakou shodou nahod (treba oba golmani Ruska zlomena noha, nebo tak neco) vyhrajeme, tak postupujem ze 2. fleku a hrajem QF se Slovakama?
:lol2: takže kto chytá proti Amerike? :)
Nevim, ale proti Kanade Svoboda..
Mňa práve tí Švajčiari dosť mrzia.
Čo sa týka nášho vzájomného zápasu, ja sa naň moc neteším, ale tak možno prekvapíme. :D Nie, že by boli Česi nejakí lepší, len predsalen sú to Česi. Asi je to aj tak jedno, lebo som si istá, že víťaz toho zápasu má istý súboj o bronz, ak sa Kanada nezblázni. Tak isto som zvedavá aj na americko-ruský súboj. Ak ,,zahrajú" Rusi ako s Čechmi, tak pravdepodobne dostanú riadny náklep.
Pozeram USA-Rusko, presne hra Bragina ako ked bol trenerom CSKA. Akonahle sme viedli o dva goly, obrana, hra na kontry.
:hroza: Das ist katastrofe! Ani jeden tým nepoznávám respektive amíci mě obrovsky zklamali :thumbsdown: Žádná snaha, bojovnost a zbytečné fauly. Demko měl našlápnuto stát se golmanem turnaje, ale spoluhráči mu dnes vůbec nepomohli...
Leo píše::hroza: Das ist katastrofe! Ani jeden tým nepoznávám respektive amíci mě obrovsky zklamali :thumbsdown: Žádná snaha, bojovnost a zbytečné fauly. Demko měl našlápnuto stát se golmanem turnaje, ale spoluhráči mu dnes vůbec nepomohli...
Prave kvoli tomuto stylu Bragina vyhodili s CSKA, ked sme viedli, zacali sme hrat odzadu, pricom nehladiac na to, kto proti nam hral, takto si pamatam zapas proti Novokuznecku, mali sme ich rozdrtiti a my sme tymto stylom prehlai vyhrany zapas. No na medzinarodnej scene to prechadza.
Mimochodom, neviem, ci Rusi neboli trochu ustati, predsa tam bol prelet. Hoci pochybujem, prelet nebol velky.
Ja rikal, ze tenhle tým na nic nemá. :-) A ani Slovaci, neradujte se prespřílis, na víc nez bramboru vám to zřejmě stacit nebude, jen jste padli na soupere, kterýmu by víc svědčil zápas o udržení.

Cesky hokej se raketove riti do kytek. V této sezoně 33 hracu v NHL, v sezoně 2000/2001 71 hracu v NHL. Ted je sice KHL, tehdy byl Vsetín... A kolik z tech hracu v KHL by mohlo alespon relativně pravidelně nastupovat v NHL? Kdyz budu optimista, vidím to tak na 5 (Sobotka, Červenka, Kovar, Novotný, Němec). Jestě 2 roky zpet se dalo rict, ze máme v NHL málo hráčů, ale zase ti, kteří tam hraji, jsou většinou oporami svých klubu. Ted kdyz si odmyslím Voráčka s Hudlerem, tak je to skupina naprosto nezajimavých a nijak nevynikajících hracu, kterí se prakticky nepohybují v první stovce bodování. Obrana nulová, coz dokládá i tento sampionát U20. Kde jsme dostali prvně lekci od Švédu, pak prakticky stejnou od slabych Švycaru, jen stestí nás uchranilo od prohry s Dánskem. Rusové nás podcenili, propadali v osobních soubojích, nehrali naplno, meli uz problemy s Danskem a ted vyradi USA... Se Slovaky jsme prohrali v přípravě a ted znova, ani na ty za chvili nebudeme mít a to i jejich hokej má sestupnou tendenci. Škoda, škoda tech Rusu, mohli jsme hrat o zachranu a třeba by se uz neco zaclo dít. (Tohle trenerem není, trenér může moci za to, že neporazí vyrovnany soupere, ti hraci nehraji hokej prvním rokem, aby absolutně nevedeli, co proti komu hrat, tady snad jedine, ze by byla nejaka hodne spatna atmosféra v týmu, ale to si nemyslim, navíc i tak by mely ty vysledky vypadat jinak)
Pietro píše:Ja rikal, ze tenhle tým na nic nemá. :-) A ani Slovaci, neradujte se prespřílis, na víc nez bramboru vám to zřejmě stacit nebude, jen jste padli na soupere, kterýmu by víc svědčil zápas o udržení.
myslim ze vsetci sa na to pozerame triezvo a slabsieho supera sme dostat nemohli..boli ste na podobnej urovni ako my

dnes sa mi pacili konecne v utoku aj ini hraci ako ti z prveho utoku a to Skalicky Sukel ci Koys a celkovo to bolo celkom fajn az na druhu tretinu kde sme si niekolkokrat sami zavarili a v 3.tretine to bolo fantasticky zvladnute iba zbytocne vylucenia mozme nasim vycitat ale cesi boli tragicky v presilovkach

tak hor sa na Danov :!: :!: ehmm Kanadu :!:
No ja bych to rek tak, ze v mnoha ohledech maj hraci vysokou kvalitu, ale je to takovy nahodny, honeni se za pukem, spousta zbytecnosti, a kupodivu to dneska zase nebylo to 100% nasazeni. A Slovaci meli ten beton zmaklej dostatecne solidne.
Ze Cesi isli na medailu tento rok hej? :D Tak snad nekdy priste bratia. Ale nie bol to vyborny hokej z oboch stran. Tento krat sme mali stastie my. Teraz navrhujem vypustit zapas s Kanadou a doniest domov hlavne nie zemiaky aj ked my uz teraz sme v 7. nebi......Bondra ma zaujal najviac z nasich. A mozno ze ten Bokros predsa len nebude taky id*ot kto vie :lol2:
Kaslime teraz na to, ake stastie sme mali nausperov atd...doprajme chlapcom ten pocit, radosti, euforie a takeho zadostucinenia, ze mozu hrat o medaily....pre niektorych to bude isto najvyssia meta v kariere, a preto im to neberme.

Najviac ma zaujal Bondra a jeho stravenie na lade pocas celeho oslabenia, a navyse esteaj na jeho konci zautoci...blokuje strely, drzi nas v utocnom pasme aby sme v oslbaeni prestriedali..hmm, ak bude na sebe makat, ma sancu sa dostat dost daleko. Skalicky dnes opat vidielny, Lantosiho sice strazili ale sem tam mal tusim jednu ci dve vyslovene golovky. Akurat Koysovi treba trosku asertivnejsie dohovorit aby nerobil somariny, ale tak vyhrali sme, a je mi to momentalne jedno :lol2: :lol2: :lol2:

Nelietam v oblakoch, necakam placku, ale nech si to chlapci uziju....a snad ak budeme nedajboze hrat proti Kanade, nech nedostaname zas vyprask :lol2:
Hm, tak co to mel ten zapas proti Rusum znamenat? Uplne se to ted vymyka veskere logice.. Byt tam dnes Vanecek (resp. ofenzivne trosku vic skilled souper), je to jeste vetsi kotel, ty brejky tam byly skoro furt, protoze ta obrana byla opet katastrofalni. Presilovky uplne nulovy.. Tezko rict jak by to dopadlo, kdyby nakonec doslo na ty zachranarsky boje.

Slovaci aspon maj nejakou predstavu o tom co maj hrat, budou se zrejme orientovat na "svycarsky styl" i smerem do budoucna. Co hrajou Cesi, to nevi nikdo, ani oni sami.
Atlantik píše:Hm, tak co to mel ten zapas proti Rusum znamenat? Uplne se to ted vymyka veskere logice.. Byt tam dnes Vanecek (resp. ofenzivne trosku vic skilled souper), je to jeste vetsi kotel, ty brejky tam byly skoro furt, protoze ta obrana byla opet katastrofalni. Presilovky uplne nulovy.. Tezko rict jak by to dopadlo, kdyby nakonec doslo na ty zachranarsky boje.

Slovaci aspon maj nejakou predstavu o tom co maj hrat, budou se zrejme orientovat na "svycarsky styl" i smerem do budoucna. Co hrajou Cesi, to nevi nikdo, ani oni sami.
Podle mě to, že v hokeji jsou někdy výsledky jako na houpačce a především to, že nás Rusové podcenili, prohravali osobní souboje a neprislo mi, ze by hrali naplno. Nasi se mohli díky euforii, ze nad nimi vedou trochu zvednout a uz to udrzet, ale celkove hrali silene (podle výsledku i ty pripravné zapasy, byt jsem je nevidel).
Podľa mňa je úplne fuk, či sme mali šťastie na súpera. Skôr sme mali šťastie v zápase a to spolu s Godlom rozhodlo. Česi nás mohli kľudne poraziť. A možno práve s takými Rusmi by sme mali väčšie šance, lebo na nich sa nejako vieme nahecovať.
Celkom ma mrzí, že nemohli postúpiť oba tímy. Jasné, kritizujete tú český tím, ale my tam podľa mňa máme tiež nedostatky. Tie sú síce teraz vedľajšie, ale zajtra sa to v tom zápase asi ukáže. Hlavne by sme nemali debilne faulovať, lebo Kanada bude trestať. A ak budeme mať toľko šťastia, ako dnes, tak snáď nedopadneme, ako Dáni. :D A možno aj prekvapíme...
Nadviazem na Kiku...prekvapit :D ....Kanada ma gtento turnaj neuveritelne lahucky, a neviem ci sa uz nevidia vo finale, tak im to treba co najviac stazit, ba pokusit sa im to neumoznit...Odkedy sme sa 1x stretli, preslo niekolko zapasov...bolo by fajn keby skombinovali hru proti amerike, finsku a cesku dokopy....z americkeho a finskeho zapasu si zobrat hlavne obrannu hru, z ceskeho a finskeho Godlov vykon...a z ceskeho hlavne utocnu hru. A hlavne nezabudnut na osobne suboje a par hitov a bodycekov....potom to uz bude len vo hviezdach ...Tak ci onak, uz si mozme hru iba uzivat...

edit:
My sme vcera hrali dobre, neviem, Cesi si mysleli, ze tym ze porazili Rusov, su uz majstri sveta, pricom je jasne ze Rusi odohrali ten zapas z povinnosti a Cesi sa hecli, ale opakujem, nemat Pastrnaka, ktory im ppripravil golovky, asi by hrali o zachranu,,,,

Takze zajtra v noci fandime :hfman:
365 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES