Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Buducnost Slovenskej reprezentacie

Diskuze o reprezentačních týmech a turnajích.

Čo si myslíte o nasej repre o pár rokov? Lebo ja mám vázne obavy! Ročníky od 1986 a mladsie sú úplne nanič, dostávajú debakle od Nemecka, Bieloruska atď. Kazdý rok bývajú v Piestanoch turnaje osemnástročných a vzdy keď tam vidím, ako hrajú, som zhrozený. Ziadna technika, taktika, disciplína...začína sa prejavovat to, ze u nás môzu hrat hokej len deti bohatých rodičov a skutočné talenty sedia doma pred telkou. :roll:
Mám váznu obavu, ze o pár rokov budeme radi, ak postúpime do stvrtfinále MS. :?

Jn nevýhoda západu...nedávno jsme o tom mluvili s mamou od kamaráda - má malou sestru a chtěla hrát tenis, ale buď bude mít trenéra za cca. 2 tis měsíčně a nic z ní nejspíą nebude a pokud chcou, aby z ní něco mohlo být, tak musí mít trenéra, kterej stojí cca 15. tisíc na měsíc... coľ je pro ně hodně. Ale celkově bych to neviděl aľ tak černě - v naąich státech ( CZE SVK ) je chu» hrát a pořád budem lepąí neľ Němci, kde je hlavní sport fotbal a F1, vem si, ľe nás taky Kanada pravidelně poráľí, kdyľ hrají ty "18" atd. a potom to bývá větąinou naopak - je sice pravda, ľe kdyby zrovna Kanada poslala své nejlepąí hráče na MS asi by je bylo teľké porazit, ale tohle je taky jen jedna stránka té věci - komerce - prostě NHL je v USA a CAN a hlavně v CAN si musí myslet, ľe mají nejlepąí hráče a ono to tak není, prostě Evropané nedostanou takovou ąanci ( vem si Pateru, Procházku..., nebo srovnej Dopitu a Lindrose - oba byli stejní, obou se NHL nepovedla, ale Lindros samozřejmě dostal ąancí 10 ). Dál kdyľ se hraje All-star game - tak je to Severní Amerika proti Světu - ne Severní Amerika, proti Evropě, nebo lépe řečeno, proti CZE, RUS, SVK, FIN, SWE...
Ale závěrem chci říct, ľe je to opravdu pravda - je to jen pro bohaté, navíc ty z větąích měst, protoľe, kdyľ začneą hrát někde, kde se hraje 1. liga nemáą moc ąanci, aby z tebe něco bylo a navíc je fakt, ľe hodně talentů hrát hokej nemůľe :(

Joman aj ja mam obavu o nasu repre pretoze nase mladeznicke kategoria akosi stracaju na kvalite, neviem neviem aky bude nasledujuci rocnik ale dufam ze uz konecne zacne s tym niekto(Siroky) nieco robit aby sme neboli o 15 rokov v B kategorii MS, dnes som cital clanok so Suplerok kde aj on zdoraznoval ze nesmieme zaspat na Vavrinoch pretoze tak ako sme sa svetovemu hokeju priblizili tak sa moze aj vzdialit takze musia podniknut razne kroky aby nase mladeznicke tĂ­my dosahovali aspon take uspechy ako nasi borci na MS.

ja sa bojim, ze MS 2011 A kategorie budu bez nas, par mladych to neutiahne a ked stara garda skonci skor ako na tom turnaji, tak to fakt vidim blede

Viděl jsem dokument, jak Čeąi, byli to Čechoslováci, ale v podstatě Čeąi učili hrát hokej Rusáky, prej ani neuměli zvednout puk a potom nás Rusko zastavilo ve vývoji, tím ľe nám nedovolili hrát.
Je nutno dodat, ľe kdyľ jsme zase potom mohli hrát a kdyľ jsme poráľeli Rusáky, třeba na olympiádě, tak hlavní pohlavár zavolal, ľe nemůľem vést a hle, dostali jsme góla.
Ale pravda je, ľe základ hokeje poloľila Kanada, ale nikdo nám nemůľe upřít, ľe jsme učili Rusáky hokej, to nemůľe.
A můľu mluvit za naąi hokejovou ąkolu a můľu říct, ľe je stále dobrá.

jj. Cesi maj skvelou hokejovou skolu...Rusaci sou ho.na, ktary patrej spatky do ty jejich velky pr.ele :P

V Cesku taky konci strari a nastupuje mladi viz erat,hemsky,krajicek atd a byly jsme uspesni v Rize"mame dobrou hokejovou skolu no.) :cool:

jj. tak, tak... :wink:

Slovenská sedemnástka zdola rovesníkov z Česka

Slovenská hokejová reprezentácia do 17 rokov vyhrala v Prievidzi v prvom z troch plánovaných prípravných stretnutí nad rovesníkmi z Česka 4:2. Dva góly Slovenska zaznamenal Hričina, zvyąné úspechy pridali Kubią a Kivader. Ďaląí zápas je na programe na rovnakom mieste v piatok o 17.00 h.

Slovensko "17" - ÄŚesko "17" 4:2 (1:2, 2:0, 1:0)
GĂłly: 2. KubiÄ… (PotiÄŤnĂ˝, LisoĹ

veru, buducnost je dobra, ziadny komplex :D
ale vazne, vysledok pekny :cool:

To se vám zase jednou něco povedlo...

Dalsi sme prehrali :( no nic zajtra ma byt este jeden snad vyhrame

Prievidza 25. augusta (TASR) - V druhom z troch prípravných medziątátnych zápasov hokejistov do 17 rokov v Prievidzi prehrali mladí Slováci s českými rovesníkmi 1:4.

SLOVENSKO 17 - ÄŚESKO 1:4 (0:1, 0:3, 1:0)
Góly: 52. Pichnarčík - 5. Toman, 23. Dalecký, 24. Pekarík, 24. Knotek, 245 divákov.
Zostava SR: Hálasz - PichnarÄŤĂ­k, Bednár, ©iÄ…ka, Richter, Stajnoch, VojsoviÄŤ, Rais, Múčka - HriÄŤina, Kivader, LapÄ…anskĂ˝ - Uhnák, ViedenskĂ˝, KubiÄ… - Puna, Sloboda, Gerhát - PotiÄŤnĂ˝, PotoÄŤek, LisoĹ

a do prdele, nepotesil taky vysledok :(

Joe S. píše:a do prdele, nepotesil taky vysledok :(
Vľdy» to je sedmnáctka, tam rozhoduje vąechno, tam kaľdý prd vadí.

cheataĹ™ píše:
Joe S. píše:a do prdele, nepotesil taky vysledok :(
Vľdy» to je sedmnáctka, tam rozhoduje vąechno, tam kaľdý prd vadí.
ale oni z toho delaj,ze maj lepsi hokejovou skolu:) vychazejim malde hvezdy

Tak tady někdo mazal moje příspěvky.
To se mi nelĂ­bĂ­, uÄľ tady chybĂ­ 3.

TakÄľe pĂ­Ä…u znova:

A nemáme snad lepąí hokejovou ąkolu?
Třeba tennis jsme taky Rusáky učili a bez nás by takovýhle hvězdy teď neměli.
To samé vrhy a hody. V tom jsme byli a jsme dobří.
Ale ty jsme Rusáky učit nemuseli.

a zase si ot :roll: ......to uz nie je mozne.....ty snad mas presny pocet prispevkov niekde doma na papieriku zapisany,ze tak presne vies,v ktorej teme ti ich kolko chyba?? :idea:

cheataĹ™ píše:Tak tady nÄ›kdo mazal moje příspÄ›vky.
To se mi nelĂ­bĂ­, uÄľ tady chybĂ­ 3.

TakÄľe pĂ­Ä…u znova:

A nemáme snad lepąí hokejovou ąkolu?
Třeba tennis jsme taky Rusáky učili a bez nás by takovýhle hvězdy teď neměli.
To samé vrhy a hody. V tom jsme byli a jsme dobří.
Ale ty jsme Rusáky učit nemuseli.
Pokud to byli prispevky o tennise v temtu Slovenska Reprezentace na hokejovim foru, tak se nedivim, ze ti je mazou :twisted: 8)

mazal som ti ich ja nemaju tu co robit vobec to s temou nesuvysi a ani diskusiu nikde neposuva. a kazdy taky prispevok zmazem lebo je v tom potom gulas. abol by som rad ak ti niekto nieco vymaze tak to opat nepis lebo ich zmazal niekto kto ma na to dovod a pravomoci

Já jen psal o výborné české hokejové ąkole a to rozhodně do budoucnosti patří a porovnával jsem naąi a vaąi ąkolu.
A pak jsem tomu napsal přirovnání, které jsem upřel na tennis, kdo to nepochopil, tak má smůlu.

cheatař uklidni se,zbytečně tu provokujeą a nediv se na reakce které to vyvolá.Tohle hádání nikam nevede a nemá konce.I ve sportu je potřebná trocha diplomacie a jsou témata která jsou velice citlivá pro obě strany.Jsi na Slovenském foru tak respektuj,ľe hlavní slovo tu mají oni a ber věci trochu z nadhledem.

excelent píše:cheataĹ™ uklidni se,zbyteÄŤnÄ› tu provokujeÄ… a nediv se na reakce kterĂ© to vyvolá.Tohle hádánĂ­ nikam nevede a nemá konce.I ve sportu je potĹ™ebná trocha diplomacie a jsou tĂ©mata která jsou velice citlivá pro obÄ› strany.Jsi na SlovenskĂ©m foru tak respektuj,Äľe hlavnĂ­ slovo tu majĂ­ oni a ber vÄ›ci trochu z nadhledem.
:offtopic: :backtotopic: :lol: :haha: :hufi: :haha: :lol:

boze,dik excellent,drzis dobre ceske meno na tomto fore.....a co mas hladat prispevok o buducnosti ceskeho hokeja alebo o tenise hladat v takejto teme???

canesman píše:boze,dik excellent,drzis dobre ceske meno na tomto fore.....a co mas hladat prispevok o buducnosti ceskeho hokeja alebo o tenise hladat v takejto teme???
Co to placas? Tomu fakt nerozumim...ani 50 % vety nerozumim...prosim o prelozeni do nake srozumitelnejsi podoby. Diky...

PS. Podle me vase repre temer zadnou budoucnost nema...predpovidam vam hru o udrzeni v A skupine Mistrovstvi Sveta...nemate zrovna moc dobrou hokejovou skolu, narozdil od nas... 8)

tak naco na to reagujes,ked tomu nerozumies???ach ta logika :roll: .....
a neurazaj nase skolstvo,nahodou martin fronc sa snazil zaviest nejake nove reformy,ale to neni take lahke,vies???chybaju ucebne pomocky a tak,ale s tym mi uz nic nenarobime :(

canesman píše:tak naco na to reagujes,ked tomu nerozumies???ach ta logika :roll: .....
a neurazaj nase skolstvo,nahodou martin fronc sa snazil zaviest nejake nove reformy,ale to neni take lahke,vies???chybaju ucebne pomocky a tak,ale s tym mi uz nic nenarobime :(
Martin Fronc...to ja naka hokejova legenda? Ja jen, ze chce delat reformy v hokejovy skole... :twisted: :twisted: 8)
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS