Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

SLOVENSKO

Diskuze o reprezentačních týmech a turnajích.

To jsem se chlamal jak svina, dobry asscheck :cool: Jinak celkove hodne dobry vykon vasich, v utery to bude zajimave a snad se nevyplni moje predpoved :-D
Už som videl Smitha "profesionálne zavadzať" ale to, čo predviedol Laco ešte nie. :lol: A tak vedel, že keď mu ten puk vydoluje spod betónov tak sa nestihne vrátiť a bude to gól. Išiel na istotu. :giggle:
Ale jako nevím no, klidně to mohli posoudit tak že ten útočník už byl v držení puku a mohli to nechat jako čistý hit, protože on už v podstatě ten puk měl, když ho Laco atakoval :hop:
tak to som zvedavy, koho da Vujtek proti Cechom do brany :) Laco to dost zamotal a ja osobne by som dal prave jeho. Ale s tou nasou tragickou efektivitou v utoku neviem neviem. Budeme musiet predviest 120 percentny vykon :nervozny:
Creeper píše:Zárubo ty jsi odborník jak noha :rofl: Včera byl Meszároš hráč Tampy a dneska je hráčem Ottawy. :hehe: :giggle: :slap:
To myslis vazne??? :-O
Jak vravím, kiež by sme stále bojovali bok po boku ako ČSR, ale keď už nič iné tak našou najväčšou nádejou je (nehnevajte sa bratia) váš tréner Aloisss. :yes: Tadiaľ bude viesť cesta do 1/4
AndyF píše:
Creeper píše:Zárubo ty jsi odborník jak noha :rofl: Včera byl Meszároš hráč Tampy a dneska je hráčem Ottawy. :hehe: :giggle: :slap:
To myslis vazne??? :-O
Ano ano, nedá se poslouchat ... Napsal jsem mu to na twitter a odpověď byla
Na oficiální soupisce OTTAWA Senatros. Nechápu, po 8 letech?! Přepsal jsem i s chlupama.
Nechápu, po 8 letech?!
:hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: Odborník na úrovni jen tak dál. :jn:
off topic, ale zaruba, jde/sel hodne dolu, zacina me s*at. jeho Parízej, Pačoredy, nepoznání hráčů a celkově neznalost (někdy snad i pravidel) je do očí bijící. zlatej Dusík. Navic mi prijde, ze nejak dost breci, ale mozna jen muj dojem.
Som nedočkavý, kto pôjde do brány.. Rozlietaný Laco,ktorý vychytal ruské hviezdy alebo špičkový brankár z NHL,ktorý keď má pred sebou dobre hrajúce mužstvo, tak je ozaj muž na správnom mieste. Či už sa rohodnú tak či onak, keď sa prehrá bude chyba trénera,že by ral zlého golmana a keď sa vyhrá,budú mu skladať poklany za správne rozhodnutie.
Už sa neviem dočkať,kto tam bude stáť. Ale osobne si prajem v bráne Jara,každopádne je lepší brankár a zápas s USA mu to triafali skoro nechytatelne na rozdiel od včerajších striel do brucha. Som z toho Laca nervózny,keď ho vidím v tej bráne,vyrazí strelu a hladá hlavou puk v opačnom rohu,jáá neviem,myslím že mal neskutočne vela šťastia,ktoré samozrejme brankár potrebuje :yes:
Opäť ma milo prekvapil Baranka,hrá o triedu lepšie ako Mesz.
http://www.slovenskozijehokejom.sk/2014 ... to-finsko/" onclick="window.open(this.href);return false;
Ako divak by som strasne rad nieco taketo videl priamo z kabiny, skoda ze su to sukromne veci
Linden16 píše:Opäť ma milo prekvapil Baranka,hrá o triedu lepšie ako Chára či Sekera.
Opravil som ti to.
veru, Mesz je oveľa lepší než tie dve obranné hviezdy, najmä Chára slabota, aj včera úplne trápny faul spravil
podme sa zase spolocne zasmiat na klaunovi :D http://hn.hnonline.sk/olympiada-v-soci- ... adu-605471" onclick="window.open(this.href);return false;
Peter Šťastný píše:Prajem si, aby sa opakoval Vancouver, kde boli v semifinále Amerika, Kanada a Slováci.
analfabet
Finch182 píše:podme sa zase spolocne zasmiat na klaunovi :D http://hn.hnonline.sk/olympiada-v-soci- ... adu-605471" onclick="window.open(this.href);return false;
Radsej nie, naco si kazit den fanatikom? :-D
Najviac ma rozsekal s tym, ze nemoninaciu satana maju na svedomi STBaci z vedenia lebo dlho nechcel podpisat zmluvu so slovanom :lol2: Neveril som ze dokaze klesnut este hlbsie :lol:
Finch182 píše:Najviac ma rozsekal s tym, ze nemoninaciu satana maju na svedomi STBaci z vedenia lebo dlho nechcel podpisat zmluvu so slovanom :lol2: Neveril som ze dokaze klesnut este hlbsie :lol:
Uz uplne stratil sudnost. :lol2:
mam technicku otazku; tie dresy nam ostavaju alebo boli len na olympiadu?
švolco píše:mam technicku otazku; tie dresy nam ostavaju alebo boli len na olympiadu?
Ostávajú do MS 2017
http://sport.aktuality.sk/c/163278/hoke ... tnej-vole/" onclick="window.open(this.href);return false;
Tomuto aj verim :D s*at na repre fakt, roky to uz takto funguje ze maju v pi*i, tak mam aj ja ich
Otras mozgu nie je jednoducha zalezitost. 2-3 zapasy moze odohrat v pohode, pride nejaka blba rana (ani nemusi byt silna) a symptomy sa vratia (ci uz viac, alebo menej). Nechcem sa ho zastavat, ale ani ho nechcem odsdzovat. Len on sam vie, ako to naozaj bolo a preco sa vlastne rozhodol neist. Kazdopadne je to jeo slobodna vola, nikto ho do repre netlaci silou. "Kauza Satan - Chara" urcite k celej veci tiez prispela.
Skorpi, berem fakt ze otras mozgu neni malina, ale potom preco odohral v pohode niekolko zapasov cez 17-18 minut? Toto mi nejde do hlavy....lebo hlupe skryvanie sa za uplne ine veci je fakt zbabelost.
Obrázek
akurát som to sem chcel dať :rofl:
1037 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES