Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

SLOVENSKO

Diskuze o reprezentačních týmech a turnajích.

Bavil som sa o nom s jednym trenerom a on ho zhodnotil asi takto: Ak si to ten chlapec neda v hlave do poriadku, tak si NHL v zivote nezahra.
Skorpion píše:Bavil som sa o nom s jednym trenerom a on ho zhodnotil asi takto: Ak si to ten chlapec neda v hlave do poriadku, tak si NHL v zivote nezahra.
príliš všeobecné. Aspoň priblíž, odkiaľ by ho ten mal poznať. Bez toho, aby si jeho totožnosť prezradil, samozrejme.
Posobi(l) pri repre v nizsich rocnikoch, t.j. nie pri senioroch. Ale evidentne sa staci spytat akehokolvek trenera, ktory mal v kadri Rewaya a asi by povedal to iste. Vid. napr. Vujtek. Moze to byt talent akykolvek, ale ked nebude mat s kym hrat, tak mu to je na :ho*no:
Skorpion píše:Posobi(l) pri repre v nizsich rocnikoch, t.j. nie pri senioroch. Ale evidentne sa staci spytat akehokolvek trenera, ktory mal v kadri Rewaya a asi by povedal to iste. Vid. napr. Vujtek. Moze to byt talent akykolvek, ale ked nebude mat s kym hrat, tak mu to je na :ho*no:
Na druhej strane Bokroš ho zvládol v 20 a nedá na neho dopustit.Verí mu,je to zrejme individuálne,Cíger urobil dobre,že si Bokroša vybral za asistenta,ten už ho ukočíruje tak ako budú potrebovať. :)
Este ako ho zoberu spoluhraci. Nikto nema rad, ked niekto odflakne polovicu zapasu, alebo chodi neskoro na treningy. To robi zly vzduch v kabine.
Skorpion píše:Posobi(l) pri repre v nizsich rocnikoch, t.j. nie pri senioroch. Ale evidentne sa staci spytat akehokolvek trenera, ktory mal v kadri Rewaya a asi by povedal to iste. Vid. napr. Vujtek. Moze to byt talent akykolvek, ale ked nebude mat s kym hrat, tak mu to je na :ho*no:
Bokroš by to nepovedal, Bartánus by to povedal... Je to silne individuálne.

V každom prípade aj Réway sa vyvíja ako človek. To, čo povedal ten mládežnícky tréner na neho, už ani náhodou nemusí byť aktuálne. Predpokladám, že je to tréner, ktorý ho mal pri U16 alebo U17 (Turaz, Hrnčár, Miklošovič, Šajban a neviem, kto tam ešte všetko bol), nuž a s výnimkou Miklošoviča ide všetko o trénerov, ktorí s Réwayom neprichádzajú do styku naďalej. Takže ich skúsenosť je už predsa len trochu staršia.

Fakt by som sa nad nejakými jeho excesmi nepohoršoval. On zas nie je vôbec o toľko horší od tých "ordinárnych" hokejistov.
v utoku nam najviac chyba kvalita a oni Hrivika ani len neoslovia. :slap:
Nechcem ich podceňovať. Treba im dať šancu, však to, že hviezdy z NHL nejdú neznamená, že to nemôže byť dobré, ale mám naozaj obavy. Hlavne, keď si predstavím toho Cígera na lavičke. No, veď o týždeň v sobotu uvidíme...
SvehlaObrázek Ciger
Obrázek Nemecek

=Obrázek

http://sport.sme.sk/c/20149048/ciger-vo ... lenku.html" onclick="window.open(this.href);return false;
komedia na pokracovanie.....chvalabohu za tu pachut, ktora mi po tych volbach a zotrvani prasakov zostala v papuli...tak, ako som kazdym rokom hospudkovo fandil, vyberal dovcu na pripadne stvrtfinale (stvrtfinale bude uz asi pre nas skôr vesmirny level), ako som nevynechal jediny pripravny zapas svk repre v Steelke (pardon na nedavne matriosky ano...20€ vstupne?! hahaha a setball 0:6) minuly rok riesil Ostravu, tak na bliziace sa MS kadim a budem kadit pokial sa veci nepohnu inym smerom....takyto amaterizmus preboha nemaju uz ani v Madarsku (taak toto bude iny match, feferoni budu inak vyhecovani)
naozaj budem mat u prdele ako nasi dopadnu (vlastne uz aj mam ked na nich podam 25€ a oni so zabozrutmi..), luto mi je jedine hracov, ale pokial nedostaneme riadne po papuli, dovidenie svk hokej
vo vedeni ***** ako Siroky,Turan,Mraz wtf?!! tak ako bol Svehla skvely hracik, tak je vysi(nu)ty Generalny Amater, to este Sykora bol panko a nieco podobne plati o Cigerovi, Golonka na hrad lol
naozaj neuveritelne, ako si tito pani seru do huby, ako robia z hracov idiotov, osobne mi bolo luto, ze bojkot skoncil skôr ako zacal....kazdopadne kalap dolu pred hracmi z NHL, akym spôsobom odpovedali na tu (ne)povolavaciu komediu, ako oni k nim, tak oni k vam o to trefnejsou mincou a tak Pat a Mat vyzeraju ako skutocni babraci
ale neriesim, nestresujem, ja som zo svk hokejoveho vagona definitivne a bez okolkov presedlal na ten futbalovy
Ako vnímate celú situáciu?

„Po poslednom zápase sezóny som povedal agentovi, aby zavolal generálnemu manažérovi Róbertovi Švehlovi, nech viem, či sa mám nachystať. Prišla mi jasná odpoveď, že so mnou nerátajú. Na základe toho som sa zariadil. O tri dni neskôr mi zavolali, že si to rozmysleli a chcú mi dať šancu. Poďakoval som im a povedal, že už mám zaplatenú dovolenku.“

V AHL ste za Hartford odohrali 69 zápasov a zaznamenali ste 41 kanadských bodov (12+29). Päť duelov ste odohrali aj v drese Rangers v NHL. Nečakali ste väčší záujem?

„Cítil som, že by som mohol ísť do Ruska. Tímu by som určite pomohol. Nie som tam a beriem to ako realitu. Nechcem do toho viac rýpať.“

:arrow: http://sport.sme.sk/c/20149504/hrivik-p ... erove.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Hrivik :thumbsup:
Svehla, Ciger :thumbsdown:
Akoze clovek by sa na tych dvoch amateroch aj zasmial keby to nebolo do placu… az si tak napoly zelam ci by nebolo najlepsie dostat na MS poriadnu facku a ak aj nie priamo vypadnut tak sa len tesne zachranit… :hmm:
Obrázek
petrik píše:Akoze clovek by sa na tych dvoch amateroch aj zasmial keby to nebolo do placu… az si tak napoly zelam ci by nebolo najlepsie dostat na MS poriadnu facku a ak aj nie priamo vypadnut tak sa len tesne zachranit… :hmm:
staci prehrat s Madarmi
Obrázek

saga Panik: „Neprehováral som ho. Keď raz nechce prísť, tak je zbytočne tu mať takého chlapca. Najprv sme s ním nerátali, no potom sme si povedali, že prečo nie. Napokon on rozhodol za nás. Miesto pre neho by sme našli," Svehla :lol:

saga Hrivik: „Rozhodli sme sa, že ho neoslovíme. Predsa len odohral toho v NHL menej,“ Cíger :lol2:
nas tradicny nedostatkovy C tovar, jeho najlepsia sezona v AHL, tych 5 NHL zapasov je co, ved to nasi europania zvladnu lavou zadnou....dakujeme neprosime...vlastne nakoniec by sa predsa len zisiel haha

hlaska tyzdna: "Celkovo by všetci radi prišli ( :rofl: pozn c.) ale to sa už my musíme rozhodnúť,“ Cíger...jasne vsetci sa trhali, aj Tatarove tiche ano :lol2: (verim tomu, ze po zial neuskutocnenej zmene v prezidentskych volbach, by bola klima v repre a ochota nhl hracov reprezentovat uplne ale uplne niekde inde, bohuzial)

pana boa to su komedianti...tak si s*at do huby....naozaj som apaticky a tak ako postupne upada hracska kvalita, upada aj popularita, v mojom pripade skôr ide o averziu a priklanam sa k petrikovej facke, lebo ta prehnita hnilobna zhnita hniloba na cele s tymito saskami, na bliti
no na tieto MS sme mali k dispozicii v podstate vsetkych hracov okrem Halaka..vyzera to podozrivo ked nepride tolko hracov
Zo Zdena mam dvojaky pocit. Z jednej strany jeho vyjadrovanie a saga Hrivik, z druhej sa mi paci, ze sa vzdal niektorych veteranov v prospech mladych hracov. Omladzovat sa malo skor, ked si chlacpi mohli zahrat s Demitrom, Hossom alebo Gaborikom. Uvidime. Hoci sa mi nepaci ako tlaci Bartanusa a Hrnku, na viac ako 4. utok nemaju, Cehlarik so Skalickym su urcite lepsi. No ja nie som expert, mozno (skor urcite) nieco nevidim. :-D
Anty píše:no na tieto MS sme mali k dispozicii v podstate vsetkych hracov okrem Halaka..vyzera to podozrivo ked nepride tolko hracov
Hossa mal problemy uz v sezone, podobne aj Gaborik, Zdenovi sa narodili dvojcata. Panik je zraneny a nie v takej pozicii, aby mohol ist proti mienke kluboveho doktora. Tatar chcel ist, bohuzial... . Hrivik, to je epic fail Zdena. Hoci mozno nemam spravne info a nasa liga je lepsia ako AHL. :frajer:
nas roster

Obrázek
hokejportal planuje robit corsi statistiky Slovenska na MS..tak to som zvedavy :D
U Slovenska očekávám, že se i letos v elitní skupině MS zachrání, dokonce by z téhle skupiny mohlo postoupit do čtvrtfinále, ale bude to mít jistě těžké. FRA i GER budou nepříjemní soupeři a zaváhání i s jedním z nich by nejspíše SVK vyřadilo ze hry. Podceňovat se nedá ani Bělorusko. Jistá výhra by měla být při derby s HUN.

Co se týče možnosti obrat o body favority skupiny, tak myslím, že nejschůdnější je FIN. CAN i USA budou mít pro SVK nehratelné výběry, tam by jedině muselo dojít k nějakému podcenění či slabé motivaci. Avšak vzhledem k tomu, že SVK má ve světě hokeje pořád trochu zvuk, díky své úspěšné éře, nepředpokládám, že k podcenění dojde.
BigPete1989 píše: Jistá výhra by měla být při derby s HUN.
Slovíčko derby si odpusť, prosím. S Maďarmi môžu mať derby jedine Číňania, Rusi alebo Kirgizsko. (Ak by si nevedel, s týmito štátmi susedí Mongolsko).
mne zase pride ze USA su hratelnejsi ako Fini
Otváram zápasový thread k prvému zápasu Slovenska na MS 2016.

Slovensko
Konrád
J. Hudáček

Marinčin – Sekera
Meszároš – Sersen
Graňák – Mikúš
Jaroš – Švarný

Bakoš – Réway – M. Daňo
Jurčo – Viedenský – L. Hudáček
Dravecký – Marcinko – M. Bartánus
Hrnka – A. Šťastný – P. Lušňák.


Maďarsko
Rajna
Hetényi

Wehrs – Dudás
Szirányi – Sagert
Stipsicz – M. Vas
Garát

G. Nagy – Sofron – Bartalis
Kóger – Galló – Sarauer
Kovács – Vas – Sebök
Beng – K. Nagy – Magosi
Banham

:svk:
mal alebo nemal platiť gól maďarov na 1:1? :hmm: poprosil by som :andy: o zhrnutie :jn:
:ref: Poriadne to nie je vidiet, ale myslim, ze to bolo OK.
1037 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES