Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

SLOVENSKO

Diskuze o reprezentačních týmech a turnajích.

Tak nakoniec bez NHL ucasti. Podla klesajuceho poctu nasich hracov v NHL toto zachvilu ani nebude potrebne riesit.
tie neustale kecy o nereprezentovani :tired:

post z jednej diskusie

"Dánom nejde O. Bjorkstrand (chce sa pripravit na dalsiu sezonu), Boedker (uanvený), Hansen (unavený), Andersen (menšie zranenie), Nielsen (chce byt s rodinou), Larsen (nema zmluvu v NHL, teraz uz je neskoro), S. Lassen (zraneny), D. Nielsen (zranený).

Fínom (majú 39 hráčov, čo zasiahli tento rok aspoň do jedného zápasu v NHL)- Mikael Granlund (nemá zmluvu), Patrik Laine (unavený), Mikko Koivu (unavený), Aleksander Barkov (zranenie chrpta), Rasmus Ristolainen (nemá zmluvu), Teuvo Teräväinen (nemá zmluvu), Markus Granlund (zranenie), Leo Komarov (nechce reprezentovať, pretože má zmluvu so stávkovou kanceláriou, ktorá není podporovaná asociáciou), Artturi Lehkonen (menšie zranenie, unavený), Jussi Jokinen (unavený), Erik Haula (nemá zmluvu), Lauri Korpikoski (unavený, menšie zranenie), Joel Armia (unavený, menšie zranenie), Esa Lindell (nemá zmluvu), Jonas Donskoi (nemá zmluvu), Markus Nutivaara (zranenie), Iiro Pakarinen (nemá zmluvu), Teemu Pulkkinen (nemá zmluvu), Tuukka Rask (unavený), Kari Lehtonen (chce sa dat dokopy pred dalsou sezonou, pripravit sa na nu) a to iste Antti Niemi...to máme 21 hrácov z NHL co neprídu Fínom, nikde nic o bojkote, nadavky, atd. len u nás. podme sa pozriet dalej...

Česi - Radim Vrbata, Ondrej Palat, Michael Frolík, Martin Hanzal, Radek Faksa, Pavel Zacha, Tomas Hertl, Andrej Sustr, Lukas Sedlak, Roman Polák, Ales Hemsky, Andrej Nestrasil, Jakub Nakládal

Švajčiari 15 hráčov - Nino Niederreiter (nemá zmluvu), Sven Bärtschi (nedostal súhlas klubu, menšie zranenie), Sven Andrighetto (nedostal súhlas klubu, menšie zranenie), Luca Sbisa (rodí mu manželka dieta), Reto Berra (unavený, menšie zranenie)

Slovinsko - jediný hráč Kopitar (unavený)

Švédi - Henrik Zetterberg (unavený), Mikael Backlund (zranenie), Henrik Sedin (unavený, repre uz asi uzavrel), Gustav Nyquist (unaveny, mensie zranenie), Daniel Sedin (to iste ako brat), Loui Eriksson (chce byt s rodinou), Melker Karlsson (nemá zmluvu), Niklas Hjalmarsson (chce byt s rodinou), Niklas Kronwall (unavený), Jonathan Ericsson (zranený), Anders Nilsson (nemá zmluvu), Jacob Markström (zranený) - ak podpisu do MS zmluvu tak príde Robin Lehner, Alexander Wennberg, ak nie, neprídu, nemajú zmluvu nechcu riskovat zranenie

a to nerátam u tych velkych hrácov z EU co odmietli, Fínom asi 8 hrácov z Europy, Švédom asi 5, atd.....

a mohli by sem pokracovat, ale nikde ked pozerame zahranicne stranky sa na hrácov nenadava, maximalne povedia ludia skoda, ale nech sa da dokopy, pride o rok, atd.


:frajer:
tak nominacia by bola..asi najhorsie co sme kedy mali

brankári: Július Hudáček (Örebrö HK, Švéd.), Ján Laco (Piráti Chomutov, ČR), Jaroslav Janus (HC Verva Litvínov, ČR)
obrancovia: Michal Sersen (Slovan Bratislava Rus./KHL), Juraj Mikuš (HC Sparta Praha, ČR), Martin Gernát (HC Sparta Praha, ČR), Michal Čajkovský (Avtomobilist Jekaterinburg, Rus./KHL), Eduard Šedivý (HC Košice), Peter Čerešňák (HC Škoda Plzeň, ČR), Adam Jánošík (Bíli Tygři Liberec, ČR), Peter Trška (Kometa Brno, ČR)
útočníci: Vladimír Dravecký (HC Oceláři Třinec, ČR), Libor Hudáček (Örebrö HK, Švéd.), Michel Miklík (JYP Jyväskylä, Fín.), Marcel Haščák (HC Kometa Brno, ČR), Mário Bližňák (HC Bílí Tygři Liberec, ČR), Dávid Skokan (Piráti Chomutov, ČR), Andrej Šťastný (HC Slovan Bratislava/HK Dukla Trenčín), Pavol Skalický (Slovan Bratislava, Rus./KHL), Lukáš Cingel (HC Sparta Praha, ČR), Andrej Kudrna (HC Sparta Praha, ČR), Jakub Suja (HC Košice), Tomáš Hrnka (HC Škoda Plzeň, ČR), Tomáš Zigo (HC Slovan Bratislava, Rus./KHL), Tomáš Matoušek (HC'05 Banská Bystrica)
tak to bude zaujimave. Niektore z tych mien ani nepoznam. :?
Může mi někdo říct jak hraje a jak dobrej/potenciál má Zigo?
asi mu dobre ide zbieranie pukov po tréningu :ninja:

už som ako Zdeno, tiež nepoznám nominovaných hráčov
Myslím si, že Zigo má veľký talent. V tejto sezóne sa mu darilo menej, ale dáva góly v pravú chvíľu a do budúcna bude kvalitný hráč, môže byť milým prekvapením v našej repre.
No já jsem na něj zvědavej hlavně v Hradci kde teď podepsal :) díky
dnes v tejto zostave :dudo:

Hudáček (Laco) – Čajkovský, Sersen, Mikuš, Gernát, Jánošík, Čerešňák, Trška, Šedivý – Skokan, Hudáček, Dravecký - Miklík, Bližňák, Haščák - Kudrna, Cingeľ, Hrnka - Skalický, Suja, Šťastný.


Hrnka 3rd liner :lol2:
čo dodať, bolo to ešte horšie, než sme všetci dúfali :?

#fireZdeno
#zdenopackyourshit
zapas som (chvalabohu) nevidel, ale misia vydolovat body v suboji o zachranu ako tak splnena (ale vyhrate este nemame ze), pri predstave kolko chybalo talianom....
kto ocakaval jednoznacny zapas v podani nasej strany, tak by sa uz mal konecne prebrat z tohto sna, lebo hadam bolo kazdemu nad slnko jasne, ze s takouto zostavou a pod vedenim Zdenka amaterka, je pre nas priroita numero uno, zachranit sa v A.kategorii a do dalsich sampionatov, hlavne toho domaceho, uz konecne bez Pata a Mata (konci im zmluva, toto je ich rozluckovy sampionat alelujaaa) a do dalsieho obdobia uz pod pod vedenim GM Satana....zazracnu palicku sice ani on mat nebude, ten hracsky kokteil je taky aky je, ale horsie byt uz nemôze, verim tomu, ze ani nebude (ta hracska atmosfera sa kazdopadne obrati o 180C) a bude to beh na dlhuu trat, ale niekdy a od niekoho zacat treba
tento sampionat uz nejako doklepat, osobne ho nejako extra prezivat neprezivam a pak do buducna na pozivnejsie casy, uz bez kadejakých hokusnych pokusnych kralikov

btw k tej nehymne to ako jako no comment :grc:
Ale možno pod vedením iného trénera a GM by skúsili aspoň 2 hráčov z 18ky, však prečo nie? Horšie by to už určite nebolo
nas hokej bude v :ho*no: :ho*no: :ho*no: +10 rokov odkedy sa zacne systematicky pracovat. Zatial na to cakame...
Bojovnosť sa našim uprieť nedá, ale to je asi jediné dobré na našom výkone. Chabé oslabenia, biedna presilovka v hre 5-5 je to obstojnejšie, ale stále priemer. Zbytočné vylúčenia, zbytočné chyby a nepresnosti, ak by sme aspoň tieto veci vedeli zredukovať na minimum bolo by to o poznanie lepšie.

Jednoznačná bitka o záchranu proti Taliansku a Dánsku, na viac nemáme.

Obávam sa však zápasov so Švédskom a hlavne Ruskom, smrdí to debaklom v oboch, pri tejto hre.
Taliani hraju s danmi az na koniec, ak nedame danov tak asi budeme mat az do konca poriadne stiahnutu ritku...
este treba pripomenut ak by to niekomu uslo ze Dani vypadnut nemozu kedze su buduce MS u nich
nechapem, naozaj nechapem povolanie Sersena do reprezentacie. A este to jeho nasadzovanie do presiloviek.
Vrcholom vsetkeho bol zaciatok predlzenia proti Talianom. Format 3 vs 3 a zaciname nasim suverene najpomalsim a najmenej obratnym bekom... :hroza:
Fakt tomu nerozumiem...
MinonkySK píše:nechapem, naozaj nechapem povolanie Sersena do reprezentacie. A este to jeho nasadzovanie do presiloviek.
Vrcholom vsetkeho bol zaciatok predlzenia proti Talianom. Format 3 vs 3 a zaciname nasim suverene najpomalsim a najmenej obratnym bekom... :hroza:
Fakt tomu nerozumiem...
uz minuleho roku ho tam pchal..on je pri vsetkej ucte tak 6/7 bek a nie pomaly prvy
Ja sa celkom desím tých posledných zápasov, to bude debakel za debaklom. Mne sa na tie prvé dva moc ani nedalo pozerať. Už len dúfať, že Taliani všetko prehrajú...
tak zase aj minule roky to nebolo so slabymi ziadna slava a so silnymi sme si vylozene hanbu neurobili (vzdy sme aspon jednemu silnemu body zobrali) tak sa tym aspon utesujem..ale neviem tento rok by mi snad ani nevadilo keby sme vypadli
proti danom to dame (to podvedomie, ze vypadnut nemôzu im ziaden tlak nepridava, co ale môze byt pre nich aj ista vyhoda) a to bude nase prve a posledne vitazstvo, myslim si v riadnej hracej dobe
potom budu nasledovat ine kolotoce, zvlast ruske kolotocare to s nami inak roztocia :ejha:
nic Zdenko, nejako to uz dokopaj a pal do °°°°
ja si skôr myslím, že ten najväčší kolotoč budú mať naši proti USA, tí ich sopliaci ich ukorčuľujú k smrti
no na tych som nejako pozabudol, ti sa tradicne rozbiehaju pomaly a potom radost pozerat (maju moje sympatie McAvoy Gudru môj jahu prospect Keller atd. to u nas je mega problem vytiahnut hore nejakeho mladaska
No včera som pozeral Rusko - Nemecko a okrem toho, že Rusi hrajú bravúrne, tak sa radi flákajú. S Nemcami odflákli tretiu tretinu, s Talianmi prvé dve. Takže, ak by preflákali celý zápas s nami, možno by sme dačo uhrali :-D
Ja si myslím, že chlapci bojujú statočne a hráč ako SERSEN je na pravom mieste, hoci sa nášmu tímu nedarí bojuje a je ho na ľade vidieť. Sersen tam má byť zaslúžene. Ostatní majú smolu dobýjame bránku a gól nikde. Takisto im verím proti Dánom a verím, že s ostatnými mužstvami uhrajú slušný výsledok. Aj ked uz na tychto MS sa dejú rôzne šoky a prekvapenia. A na Cígera by som tiež nenadávala. Nie je to o trénerovi, keby tam stal hocikto iný, výsledky by boli rovnaké. Tak prosím držme radšej chlapcom palce.
1037 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES