Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

SLOVENSKO

Diskuze o reprezentačních týmech a turnajích.

postavenie útočiaceho hráča v bránkovisku to nebolo? :hmm:
:ref: Pravidlo 95 iii: If an attacking skater is in the goal crease at the moment the puck crosses the plane of the goal line and his position in no way affects the goaltender’s ability to make a save or play his position properly, the goal will be allowed.
Boleli z toho oči, ale podstatné sú tri body. Na Maďaroch je vidno, že skrátka ich individuálna hokejová kvalita je nízka, ale v tomto smere zas treba povedať, že ich osemnástka sa javila v apríli už celkom slušne.

Jedna vec ma však zaráža. Ak Maďari nás takmer celý zápas napádajú dvomi hráčmi, prečo my sme ako prihoretí zalezení a napádame nanajvýš jediným hráčom?
čakal som lepšie vystúpenie od našich, ale hádam zdeno bude spokojný :bee:
Nejvíc bolely oči z Réwaye.. :giggle:
:thumbsup:
- nasadenie
- vyhra

:thumbsdown:
- zbytocne komplikovanie v utoku ci obrane
- prihravky bud nepresne, alebo vzduchom
mame tri body dobre zahral Jurco Sekera to je tak vsetko dobre z toho zapasu..zajtra uz nechcem vidiet ziadne vyhovorky ze su nervnozny a neviem co
mne sa pozdával aj Dravecký :neviem:
jj ale on hra stabilne dobre...aj v priprave aj cele minule MS takze ma neprekvapil
Druhý zápas Slovenska na MS.

Po víťazstve 4:1 nad Maďarskom pripustil Zdeno Cíger zmeny v zostave, rád by som proti Francúzom videl v hre aj Cehlárika. Do bránky zrejme pôjde zase Branislav Konrád.

Hlasujte v ankete.
Francie dnes dokázala porazit kvalitní Německo. Jestli ne začnete lépe bruslit a jestli Reway v době neprobudí trochu tymovost nevím jestli Francie nebude nad vaše síly. Každopádně vám ale budu fandit.
ThrashersFan píše:Do bránky zrejme pôjde zase Branislav Konrád.
tak nakoniec bude chytat Hudacek. Za mna ok, je treba otestovat oboch.
Očekávám gól z hokejky Bellemareho! :flyer:
Dnes to bola hostina.

Seriózne, niet asi čo vytknúť. Zodpovedný výkon, súpera sme prevýšili, strelili nejaké góly. Ja som spokojný.
dnes fakt velmi nie je co kritizovat...presne takto sme si to asi vsetci predstavovali..samozrejme nie sme Kanada aby sme ich drzali 60 minut v obrane ale hrali sme rozumne presne ako bol opotrebne..Bokros s Miklosovicom na lavicke maju pozitivny vplyv..kvitujem ze pod Cigerom hrajeme trochu krajsi hokej ako pri Vujtkovi...aspon mne sa to viac paci
tak bellemare gól nedal :razzi:

ale aj ja som spokojný s dnešným výkonom (nielen s výsledkom, ako to bolo včera)

Hudáček dobre pomáhal s rozohrávkou, sa mi zdal byť v rozohrávke lepší než Konrád včera

len tá prvá lajna :bee: až po zranení Daňa bolo vidno aj Réwaya na ľade, kto vie, ako to bude s tým zranením
To tady budete mít topic ke každýmu zápasu jo? Však jsou tu nárdní diskuze, tak to stačí ne? :wink2:
Chcel som game threadmi rozprúdiť diskusiu do väčších obrátok. Si registrovaný v r. 2013, takže si zrejme nepamätáš debatu napr. z obdobia rokov 2010, 2011, keď – myslím si – bolo toto fórum na svojom vrchole. Pri ZOH 2010 mali svoje game thready dokonca aj Česi. Každý jeden zápasový thread bol minimálne na dve stránky, riešil sa zápas, zostava, nejaké postrehy, skrátka tu debata bola na veľmi dobrej úrovni.

A ja by som rád niečo podobné videl aj tento rok, obzvlášť, keď vidím, že fórum v tejto sezóne zažilo svoju istú renesanciu a je tu množstvo kvalitných prispievateľov.

V neposlednom rade si tiež myslím, že to trochu prispieva k prehľadnosti. Predsa len stránkovať v 12-stránkovom tímovom vlákne, ak si chcem pozrieť diskusiu o zápase, nie je príliš pohodlné.
:rofl: :lol: :hufi: :lol3: Sorry sousedi, ale nejde to jinak.
chodte s takym hokejom do riti, dobre?
Když bratia udělají 5 bodů z příštích 3 zápasů tak by měli postoupit do čtvrtfinále :)
vrabejka píše:Když bratia udělají 5 bodů z příštích 3 zápasů tak by měli postoupit do čtvrtfinále :)
a ked spadne zajtra na zemegulu meteorit tak pojdeme byvat na Mars
Philly(p) píše::rofl: :lol: :hufi: :lol3: Sorry sousedi, ale nejde to jinak.
No, lebo už nie sú zápasové thready, keďže aj podľa názoru cepiho boli zbytočné. Tak som od toho upustil a tu je výsledok :neviem:. Aspoň viete, kto za to môže, keď ma presvedčil nech ich nezakladám :sarcasm:.
Co sa tyka zapasu.
Dano-Reway-Bakos
Reway sa sicesnazil, ale dlho drzi puk, chce sa presadit individualne, vdaka comu sa obrana supera stihne bud sformovat, alebo ho o puk rovno oberie. Na co doplacaju jeho kridelnici. Okrem toho Bakos na prvy utok nema, dlho spracuva puk, nema idealnu strelu zapastim, dost nizke hokejove IQ.

Jurco-Viedensky-Hudacek
V tomto utoku sa ukazalo, ako Viedensky v KHL vyrastol, hra vyborne, jeho pozicna hra, odboberanie puku, hra telom a obrana vytvara priestor pre kridelnikov. Jurco ma prijemne prekvapil, okrem super techniky pridal v hrepred brankarom. Hudacek je rychly a dobre do utoku zapadol.

Dravecky-Marcinko-Bartanus

Tento utok, to je vynalez skazy. Hoci dvaja hraci utoku su vysoki, u mantinelov to nevidno, nevedia vyuzaivat svoje telo, plus k tomu su pomali. Dravecky si nema s kym prihrat. Vsetko je to o nahadzovani a strate. Dnes tri goly ked boli na lade.

Lusnak-Stastny-Skalicky

Dalsia ukazka ako KHL pomohla hracom. Vyborna hra telom, vedeli silovo tlacit na supera, vyhravali suboje pri mantineli, pricom prave na nich Bielorusi schytali dva fauly (Lusnak). Najma Skalicky ma prekvapil. Co je dolezite, dobre hrali pred brankarom. Este zlepsit premienanie sanci. Jedine oni a utok Viedenskeho mohli hrat, ked super zvysil tempo. Doterza nechapem kvoli comu Zdeno tak protezoval Hrnku.Brzdil utok, prihravka na neho bola ista strata puku, napriek svojej postave nebol schopny vybojovat puk u mantinela. Rozohravka.... amen.

Obranu sa mi moc opisovat nechce. Sekera a ostatni. Pozicne hrubky, problemy s korculovanim. Co ma zarazilo, ked super za brankou a chce rozohrat, hraci miesto blokovania prihravky, nie raz sa vybrali za nim.

Suma sumarum, Zdeno chce hrat kombinacny hokej, co je chvalihodne, ale hrat ho mozu len dva utoky. Oslabenia hrame vyborne, ale presilovky su nanic, pricom problem je v spracovani puku a premienani sanci.
V 5:5 chceme rychlo kombinovat, ale akonahle super zacne napadat, mame vacsinou problemy.

Ano, Zdeno urobil chybu s Hrivikom, plus tiez si musi davat pozor, co hovori. Na druhej strane urobil to, co sa malo robit davnejsie, prestat volat veteranov nehladiac na ich hru, ale davat viac sanci novej generacii. Taktiez vidno, ze mu v urcitych situaciach chybaju skusenosti.

Pre mna je dolezite, ze mladi hraci naberu skusenosti, myslim, ze sme sa zachranili. Vysledok pri omladeni nie je dolezity. Hlavne je sa zachranit.
cepi píše:....chvalabohu za tu pachut, ktora mi po tych volbach a zotrvani prasakov zostala v papuli...tak, ako som kazdym rokom hospudkovo fandil, vyberal dovcu na pripadne stvrtfinale (stvrtfinale bude uz asi pre nas skôr vesmirny level), ako som nevynechal jediny pripravny zapas svk repre v Steelke, minuly rok riesil Ostravu, tak na bliziace sa MS kadim a budem kadit pokial sa veci nepohnu inym smerom...
bez okolkov a hanby priznavam, ze ma vitazstvo bielorusov potesilo
som sa pristihol pritom, ze prepinam kadetade, prisiel som aj o druhy gol nasich, no ked bielorusi znizili, dostalo ma to opät do diania :tv:
uprimne, po nasich uvodnych hladkych vyhrach som zostal celkom zaskoceny, kazdopadne bavil som sa nad prite...ruzovymi fanusikmi, ktori po tychto dvoch vyhrach, uz videli nasich minimalne vo stvrtfinale (nevedia, alebo nechcu pochopit, ze uz sme niekde inde), pricom to najjednoduchsie sme mali za sebou , cakali na nas superi z ineho sudka (aj ked taky Lukac oznacil nemcov za dorastenecky tim a ocakaval nase presvedcive vitazstvo...mena ako Draisatl,Rieder,Erhoff,Holzer,ci Goc Vincko nic? a o tom co nas este len caka....kolotoceeee
vykony jednotl.hracov neriesim (chudak Sekera), strata casu, kazdopadne atmosfera v kabine musi byt fenomenalna, jeden tim jedno srdce :lol2:
tak ako to cele zacalo volbami, pokracuje amaterizmom menom Pat a Mat, tak to to vsetko pekne do seba zapada a vonkoncom ma to netankuje, prave naopak
1037 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO