Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

SLOVENSKO

Diskuze o reprezentačních týmech a turnajích.

:hroza: asistenta Bokrosa na vas :a_von: ako to riesi pocas MS 20tky, zhabat telefony, tablety, laptopy....tu budu selfpickovat (boze ako ja neznasam selfi) a vypisovat na nepodstatne soc.siete...najskôr Viedensky (blablabla), potom Jurco (ktory to potom zmazal), esteze tam nie je fbinstagram v jednom Tatar :slap:
to su uz taki amaterski nazdarkovia, ako to duo P+M? pocas takychto podujati, by sa mali sa od medii uplne odtstrihnut, sustredit sa len a len na hokej, riesit nejake pripadne intrigy vo vnutri kolektivu (co ty na to Zdenko?) a nie riesit kadejake hejty na nete....ak uz su na tych soc.sietach tak zavisli a viac ich trapi to, co sa rozobera, kritizuje (opravnene) na soc.sietach, no zbohom, no tu internetovu aktivitu nech si riesia v ramci svojho sukromia, nie plackovat, vypisovat, selfickovat kade tade
tato doba je uplne pri°ebana, clovek ked sleduje nejake oslavy po zisku titulu, ci nejakom vitazstve, na ihrisku, klzisku, v kabine, v sprche, na toalete (o zrkadlo), vidi kazdeho jedneho hraca (hracku) s posahanym mobilom, laptotom a hned selfiii, blablaa, nikto sa uz nedokaze tesit ako skupina, ale vytesuju sa individualne z nepodstatnych lajkopi*ovaciek :nechutne:

a pocuvat tie alibisticke dristy, to je dan za mladost, neskusenost....co nam k tomu povie taky Vujtek?....duo P+M si vyberali svoje kone (skôr poniektore poniky), rozhodol sa vyselektovat skusenejsich (apropo jeden z mala produktivnych Jurco, bol tiez na hrane s tou pozvankou....) co za mladost, neskusenost?! ved ti hraci nemaju 18-20 rokov, nehraju v amaterskych ligach, neriesia premierovy zapas, turnaj!! blablablablablabla
treba si naliat cisteho :wine: jednoducho ta kvalita je taka aka je, hokejovo sme bohuzial uz niekde inde, ci si to chceme priznat, alebo snilkovat dalej
pevne, aj ked mozno naivne dufam, ze po tomto nasom fiaskovom nepodarku (lebo len ruzovkasti vidia este nase sance) sa iste veci v tom prehnitom vedeni posunu konecne! inym smerom :pray:
:cool:
Cepi, s tou neskusenostou nemas celkom pravdu. MS a vobec taketo turnaje su velmi specificke a mat z nich skusenosti je velmi dolezite. Spomen si na rozne vysledky, alebo ako hrali talentovani hraci, nie vzdy idealne, hoci ligach hviezdili a naopak, ako hraju niektore timy, hoci vo svojich radoch nemaju hviezdy.

Co sa tyka hracov, a vobec selekcie, tu musis brat do uvahy jednu vec, psychologiu. Pozri, co robia Reway a Dano. A ved Marko je lepsi ako drviva vacsina z tochto timu. Podobne aj Martin. Mozno preto su niektore zvlastne nominacie, napriklad tlacenka Hrnku s Bartanusom, su stabilnejsi ako Skalicky a Cehlarik. Hoci pri Hrnkovi to naozaj Zdeno prehnal. Okrem toho Vujtek mal vzdy vela skusenych hracov na veducich poziciach, Zdeno stavil prave na mladych, aby oni prebrali ulohu, ktoru predtym zastavali skusenejsi borci.

Samozrejme ani mne sa nepaci jeho vyjadrovanie, a pruser z Hrivikom. Ale povedzme si na rovinu, ze aj on je dost neskuseny a okrem toho situacia, ktora vznikla v tejto sezone, no nie kazdy by chcel trenovat. :)

Ja tieto MS beriem ako zmenu generacii, pripravu na buducnost, raz to prist muselo. Pre mna bolo dolezite sa zachranit. :-D Nesmieme totiz zabudat na stav naseho hokeja. Dufam, ze novy zakon o sporte mu len pomoze.
beriem Evi, tych skusenosti z vrcholnych podujati maju poniektori minimalne, aj v tom vekovom priemere sme tusim na 3 fleku, ale to nas nema co alibisticky ospravedlnovat....kouc zodpoveda za vyber hracov a system hry....len uz to samotne skladanie vyberu bolo komicke a ako to pokracuje... pokial bude trener na hracov (verejne) nakydavat, ti budu nasledne vyplakavat na posahanych soc.sietach ako im pravom nespokojni fanusikovia nakladaju, zbohom rodny kraj....doba, ked sa hraci sustredili vyslovene na hokej je fuc a doba, ked sme si mohli dovolit vyberat z hracskej kvality je tiez fuc, preto to beriem s rezervou, s nadhladom, no pokial sa nebude porucat kompletne nekompletna Borat banda, dovtedy budem mat zlcovu 3jku v zile :fet:
cepi píše:beriem Evi, tych skusenosti z vrcholnych podujati maju poniektori minimalne, aj v tom vekovom priemere sme tusim na 3 fleku, ale to nas nema co alibisticky ospravedlnovat....kouc zodpoveda za vyber hracov a system hry....len uz to samotne skladanie vyberu bolo komicke a ako to pokracuje... pokial bude trener na hracov (verejne) nakydavat, ti budu nasledne vyplakavat na posahanych soc.sietach ako im pravom nespokojni fanusikovia nakladaju, zbohom rodny kraj....doba, ked sa hraci sustredili vyslovene na hokej je fuc a doba, ked sme si mohli dovolit vyberat z hracskej kvality je tiez fuc, preto to beriem s rezervou, s nadhladom, no pokial sa nebude porucat kompletne nekompletna Borat banda, dovtedy budem mat zlcovu 3jku v zile :fet:
Suhlasim s tym, ze Zdeno niekedy prilis hovori, hoci ja pochybujem, zeby Panik alebo Tatar prisli aj keby hovoril ako Filc. Ale nesuhlasim s selekciou (vynimka Hrivik). Naopak, ja som rada, ze Zdeno sa rozhodol dat viac sanci mladym hracom. Co sa tyka toho, ci zoberu toho alebo oneho hraca, opakujem, tu casto rozhoduje psychika. No zobrali supertalentovanych Dana s Rewayom. Kazdy ma tolko bodov ako Hrnka a menej ako Lusnak. Reway ma Corsi horsie ako menej talentovani Viedensky s Marcinkom (ak mam hovorit len o centroch, komplet je tu http://www.hokejportal.net/?q=clanok/an ... orsi/64636" onclick="window.open(this.href);return false;). A prave to je podla mna dovod, preco s niektorymi vahal, na jednej sance talentovani hraci, na druhej moznost dat medzinarodne skusenosti druhym hracom, aby bol v buducnosti vacsi vyber hracov (nie fakt, ze v NHL hraci nebudu zraneni). Dovod je prozaicky, nikde nie je napisane, ze by sme s talentami dosiahli lepsi vysledok. Plus v Rusku je velka sanca, ze by sme nevypadli aj s extraligovym vyberom, mame v skupine Madarsko. Naopak, do buducnosti by to bolo velke plus.
Co sa tyka hracov, mas pravdu, ale to nie je vina Zdena ani Roba Svehlu. Taka je doba.
Ako tipujete naše záverečné tri zápasy?
Kika píše:Ako tipujete naše záverečné tri zápasy?
3:13
Vraj hokej sa hra 60 minut. Ako je mozne, ze Bielorusom stacilo 20? :)

K slovenskemu hokeju sa asi lepsie nevyjadrovat. Je to ako kopanie umierajuceho kona. Ak je plny tim mladych a neskusenych hracov, na to je trener, aby ich usmernil a "skrotil". Ak sa mu hraci hadaju na striedacke, ma im dat "latu" a vybavena vec. Alebo ak tam niekto robi zly vzduch, ma ho poslat domov. Tak, ako Vujtek poslal Rewaya, ked meskal na zraz. Ziadne sranie. Aj ked sa v repre hra zadarmo, nesmei to byt ziaden holubnik.
Skorpion píše:Vraj hokej sa hra 60 minut. Ako je mozne, ze Bielorusom stacilo 20? :)

K slovenskemu hokeju sa asi lepsie nevyjadrovat. Je to ako kopanie umierajuceho kona. Ak je plny tim mladych a neskusenych hracov, na to je trener, aby ich usmernil a "skrotil". Ak sa mu hraci hadaju na striedacke, ma im dat "latu" a vybavena vec. Alebo ak tam niekto robi zly vzduch, ma ho poslat domov. Tak, ako Vujtek poslal Rewaya, ked meskal na zraz. Ziadne sranie. Aj ked sa v repre hra zadarmo, nesmei to byt ziaden holubnik.
Trebalo by skusenejsieho trenera, ale.... ty sam vies aka je situacia.
Inak, pre poslednu 20 minutovku, Riha hovoril, ze dlho musel z hracov Slovana vybijat porazanecku naladu, donutit hracov si verit. A v utoku jedine hraci Slovana + Jurco sa snazili cely zapas, co sa neda povedat o druhych, najma 3. lajne. Zdeno to nema lahke, chybaju mu skusenosti a teraz ani nemoze dat hraca na tribunu.
Cesko ma 14 novacikov a neak sa mi nezda ze im chybaju skusenosti z MS :hmm:
FLYERS FAN píše:Cesko ma 14 novacikov a neak sa mi nezda ze im chybaju skusenosti z MS :hmm:
Slovensko nema hracov ako Plekanec, Cervenka, Kaspar, a v branke dvojicu Furch-Francouz. V prvom utoku je u nas medzinarodne najskusenejsi Dano, Reway a Bakos hraju na takom urovni prvykrat. Okrem toho mnoho hracov je vyhratych v EHT. Preto porovnavat Cesko a Slovensko je dost nestastne.
Najviac ma bavi na tychto ms to velke vzrusenie z prehier. Co je ako na tom divneho? Nechapem.
mt-svk píše:
FLYERS FAN píše:Cesko ma 14 novacikov a neak sa mi nezda ze im chybaju skusenosti z MS :hmm:
Slovensko nema hracov ako Plekanec, Cervenka, Kaspar, a v branke dvojicu Furch-Francouz. V prvom utoku je u nas medzinarodne najskusenejsi Dano, Reway a Bakos hraju na takom urovni prvykrat. Okrem toho mnoho hracov je vyhratych v EHT. Preto porovnavat Cesko a Slovensko je dost nestastne.
Takze Ciger
Marcinko a Bartanus... tragedia na korculiach. Marcinka vobec treba tlacit. Dano to ma v pazi, po tomto zapase lutujem, ze sa zranil Hrnka o Stastnom ani nevraviac. Najlepsimi hracmi bratia Julo Hudacek, Libor Hudacek, Viedensky, Skalicky, Lusnak a Dravecky so Skalickym.
tieto ms sú hrozný joke, pi*u hráme, fasujeme a napriek tomu v utorok hráme o postup, toto je na hlavu postavené :lol2:
nakoniec to bude este vyhodnotene ako uspesne MS :-D :cepi:
Ani na chvilu sme neboli “namoceni” do realnej hrozby vypadnutia a do posledneho zapasu sme v hre o stvrtfinale… to vsetko s tretim najmladsim timom na turnaji s kopou hracov s minimalnymi medzinarodnymi skusenostami, s trenerom-novacikom ktory ma toho odtrenovane len minimum a v poslednych rokoch trenoval len deti v akademii, bez najvacsich sucasnych hviezd ktore su bohuzial zranene, pocas turnaja sme navyse po zraneniach prisli o dalsich dolezitych hracov…
co viac by ste vlastne chceli, narod nenazrany? Sak za takyto uspech by mal igor dostat funkciu dozivotne…
petrik píše:
Kika píše:Ako tipujete naše záverečné tri zápasy?
3:13
:hmm: tak nakoniec 3:12...
podcenil som ich :neviem:
Zomrel Marek Svatos :-O
Skorpion píše:Zomrel Marek Svatos :-O
:dudo: reportoval ako prvý a bol citovaný :-O
Ospravedlnenky pre MS, sem s nimi:
- Tatar
- Hossa
- Gaborik
- Dano

Kto sa zatial neospravedlnil:
- Panik
- Chara
- Jurco

Kto pride:
- Sekera (po vypadnuti v play-off)
- Marincin (po vypadnuti v play-off)
- Cehlarik (po vypadnuti v play-off)
- Hrivik

Update: 6.4.2017
Tatárek ramínko?Nebo jde dělat nové kérky?
raminko, raminko...
Skorpion píše:Kto sa zatial neospravedlnil:

- Jurco
Za co všechno se má ospravedlnit? :lol:
Obrázek
1037 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO