Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

SLOVENSKO

Diskuze o reprezentačních týmech a turnajích.

:fet: ............... :sanka:
MinonkySK píše: A nemusim pisat, preco tomu tak je...
Na jednu stranu bych si to rád poslechl :kajo:
Ale na tu druhou mám upřímné obavy, co všechno bych se dozvěděl :nervozny:
si myslim, ze tento nas tim by nevyhral ani B-kategoriu. :thumbsdown:
arek píše:si myslim, ze tento nas tim by nevyhral ani B-kategoriu. :thumbsdown:
Nám proste nič nejde, nič nefunguje sme absolútne nemohúcny. Zažil som, keď sme sa trápili v koncovke, keď nám nevyšiel zápas, ale aby sme si celý šampionát nevedeli ani poriadne nahrať a nevychádzalo nám ozaj nyšt, to som ešte nezažil.

Neviem, stále mám pocit, že hráme zlý systém a hráči proste na to čo tréneri chcú aby hrali, nemajú. Lebo si to neviem inak vysvetliť.

Prosím, ak je tu dakto fundovaný, viete to čo sa deje vysvetliť? Kde je problém?
ja sa uz sa radsej ani nevyjadrujem..alebo sa zabanujem..?v utorok Grand Slam? 6:0 6:1 ?:?
ja nie som fundovany, ale nechapem ako moze byt reprezentacnym trenerom niekto, kto ma odtrenovanu 1 :!: kompletnu sezonu v seniorskom hokeji, aj to 7 rokov pred tym, nez sa repre trenerom stal a x poslednych rokov sa venoval trenovaniu malych deti, dalsia kapitola su ti jeho 2 storocni asistenti...

Ciger uz predtym asi nebol prilis oblubeny u niektorych, tieto blamaze mu asi moc nepomozu, bolo mu to treba, radsej mohol prospievat tomu nasmu zubozenemu hokeju pri tych malych detoch, hadam by sa mu tam podarilo najst aspon jednu buducu hviezdu...

kedy sme to skoro vypadli, v 2008?, kto ze nas to vtedy trenoval a kto sa pridal k repre v tejto sezone, ked nam hrozi znovu vypadnutie :jn: ale nie, Julius je borec, mam ho rad, ale uz by si mal asi uzivat dochodok a Zdeno je tiez celkom v pohode...

inak pobavilo ma ako ta nasa 20-ka mala bronz pred 2 rokmi, kua, vsetci nam zavideli projekt 20 v extralige na cele s USA, nikto nechapal ako nemohol byt draftovany ten nas golman, 20 slovom dvadsat klubov NHL ho chcelo, kde su ti hraci teraz? ja neviem, ale podla mna je nejake umiestnenie mladeznickeho timu na turnajoch uplne nepodstatne, radsej keby sme miesto medaily mali jednu buducu hviezdu...

vsetci sa isli posrat z tej nasej 18-ky, ale co vlastne vyhrali, preboha, ved oni ziaden zapas nevyhrali s timy top timami a robili z nich majstrov sveta, to je ono, treba ich do nebies vynasat za prehry, tak sa to asi robi...

nasa extraliga no comment, z playoff maju poniektori orgie, ze aky skvely hokej sa tu hra, stadiony sa rozpadaju, 1. liga neviem absolutne na co existuje, komentovanie a prezentacia nasho hokeja v mediach je o 100 krokov v upadku pred samotnym hokejom a nechapem na co sa vobec na Slovensku este hokej vobec hra...

:-D
Vyzeralo to, ako keby hrali Američania proti juniorom, pritom oni sami nimi sú. Ale majú kvalitu, my ju bohužiaľ nemáme. Bojujeme, čo sa dá, ale stále mi tam chýba väčšia obetavosť. Desať minút je dobrých, potom urobíme v jednom striedaní veľa chýb a hotovo. Za stavu 1:2 sme mali začať brániť a nie útočiť. Išli sme po puku ako osa po mede. Videli ste, aké sme dostávali góly, do prázdnej bránky," povedal po zápase brankár Július Hudáček.
Ten inkasoval v dvoch po sebe idúcich zápasoch dvanásť gólov, pri kvalite Rusov a USA boli podľa neho Slováci bezmocní. "Nás by mohol trénovať aj Mike Babcock a chytať Carey Price, aj tak by to nepomohlo. Keby sme hrali napríklad aj proti Chicagu, vyhralo by s nami rovnakým rozdielom." Hudáček si je vedomý, že Slováci majú na MS neskúsený tím, bez jediného hráča z NHL, ale len o jedného viac majú na šampionáte Lotyši, ktorí siahajú na štvrťfinále.Ale Lotyši majú 12 až 13 hráčov v KHL. Prečo nemá Slovan Slovákov? To sú presne tie otázky, ktoré treba vyriešiť. Celý systém je momentálne zlý. Kompetentní tu nič nerobili pätnásť rokov a toto je výsledok. Treba si uvedomiť, že o prežitie budeme hrať na MS ešte veľa rokov," dodal nespokojný slovenský brankár.

Ale mi povedzte ktorý z toho kádra by mohli tu KHL hrať?Slovan by chcel viac hráčov od nás v kádri,lenže na tých TOP nemaju love a tý na ktorých by mali,na to zase nemaju kvalitu,to je taký začarovaný kruh.
Nemaju kvalitu na to aby slovanu uhrali to 10-12 miesto bez realnej sance na PO? No tak to potom chvalabohu za skromnych kanadskych a ceskych veteranov ktori to tomu slovanu uhraju, inak by so slovakmi v zostave mohol skoncit hadam aj posledny a to by za to nestalo...
Obrázek
K Slovanu:

Ak by som bol majiteľom klubu (a bol by som milionár, čo je predpoklad), je my jasné, že ak chcem dostať klub na vrchol súťaže (a teda z neho profitovať) potrebujem peniaze (vstupná investícia), čas a tých správnych ľudí na správnych miestach. Potrebujem správneho GM (čo stojí peniaze), kvalitného trénera (peniaze), dobrý mančaft (peniaze a čas). Buď si hráčov vychovám, alebo zaplatím, v každom prípade potrebujem riadnu prvotnú investíciu aby som neskôr mohol žať úspech.

Môžete mi povedať, čo z tohoto Slovan má? To čo momentálne potrebuje Slovan je výmena majiteľa za takého, ktorý bude mať reálny záujem na rozvoji klubu a hokeja a nie len záujem o Ruské prachy.

K reprezentácii:

Neviem, či by som za všetko vinil len Cígera. Samozrejme si to zlízne aj so Švehlom a určite je za to vinný aj on, ale toto je kŕč celo-reprezentačný. Ako keby, GM s trénerom vybrali nesprávnych hráčov, naordinovali im nesprávny systém, ktorý hráči niesu schopný hrať a namiesto nápravy sa neustále snažíme v tom kŕči pokračovať. Proste všetko zle. Ako takto dajako primitívne sa na to pozerám ja.
ad nesprávny systém, videli ste niekto v našej hre nejaký systém? Ja som tam žiadny nevidel :neviem:

k ďalším veciam sa vyjadrím neskôr
zbytocne ziadat hlavu Cigera a Svehlu. To je ako zj*bat predavacku obchode, ze vam nechutila cokoladova tycinka. Problem je niekde uplne inde - na zaciatku, nie na konci celeho retazca.
Skorpion píše:zbytocne ziadat hlavu Cigera a Svehlu. To je ako zj*bat predavacku obchode, ze vam nechutila cokoladova tycinka. Problem je niekde uplne inde - na zaciatku, nie na konci celeho retazca.
až na to, že oni dvaja si ten tím vybrali, narozdiel od predavačky v obchode, ktorá predáva nechutnú čokoládovú tyčinku. Porovnávaš neporovnateľné :nono:

Problém hokeja je inde, to je pravda, ale to, že nám viac než reálne hrozí vypadnutie z elitnej kategórie je len a len výsledok práce Cígera so Švehlom.

Keby aspoň pred šampionátom nehovorili do médií, že ten tím (pozn. tím hráčov z 3., 4. útokov, resp. z tribúny klubov českej extraligy) má na štvrťfinále. Troška súdnosti by neuškodilo. Pritom podľa súpisky bolo zrejmé, že to bude skôr na boj o záchranu, než na postup.

A alibisticky tvrdiť, že tam bolo 9 či koľko nováčikov. Ale akí to boli nováčikovia? 27, 28-roční grinderi s nulovým prínosom pre repre, ktorí sa o rok, ani o dva alebo tri na MS (je jedno ktorej divízie) nedostanú. Prečo radšej tam nezobral mladé talenty, ktoré to aspoň trochu majú v rukách (a nech mi nikto nehovorí, že sa na Slovensku aspoň pár takých nenájde)?
ak Ciger po zapase s matrioskami vypoti zo seba "Myslim si, ze sa nam proti Americanom bude hrat lepsie. Videl som ich proti Lotysom je to hratelny super" tak nech mi nikto nema za zle, ze je to kreten a ze tohto panacika so Svehlom nemôzem proste vystat

hracov mame akych mame, tam by zazraky nespravil ani Cassidy :jn: a bude trvat ku*va dlho, pokial budeme realne pomyslat na vyssie priecky, to vsetci dobre vieme, ale som na 128% presvedceny o tom, ze mat niekoho kompetentnejsieho na striedacke hymnu by sme si zaspievali...neexistuje pricestovat s MS bez jedineho vitazstva v zakladnej hracej dobe neexistuje!

"Síce všetci bojujú, čo je prvá vlastnosť, ktorú má hokejista mať, no na takejto úrovni iba to nestačí,
Keď už nemáme silu do hry päť na päť, tak je potrebné mať silu v presilovke. My sme si však nedokázali poriadne prihrať ani cez stredné pásmo. Neviem, či je to taktikou alebo hernou neskúsenosťou chlapcov. Celé je to mozaika toho, čo hráč musí mať, aby mohol hrať na takejto úrovni. Ja nie som tréner a na taktiku veľmi nepozerám. Vždy sa však dá niečo zmeniť. Nechcem však do toho mudrovať, nie je to moja parketa. Mňa skôr zaujímajú iné veci, napríklad veľmi komplikovaný prechod cez stredné pásmo. Náš hráč ide s pukom, ostatní zabrzdia a čakajú na neho a potom príde iba nastrelený puk. Chýba mi súčinnosť útokov a hráčov,"
Oto Haščák.

inak povedane, zodpovednost je na trenerskej lavicke
mna navyse najviac vytacaju tie alibitisticke reci, tie dristy, to prehnane sebavedomie nasich, ved po tych 4 zapasoch bolo kazdemu jasne, ze hrame o holu existenciu, tie stvrtfinalove kecy mali znamenat co! osobne som rad, ze sa nam nepodarilo zabodovat ani proti amikom, pretoze by som opät od Cigera cital, ako sme zabojovali, ako sme uchmatli body kvalitnemu superovi, ako sme zabojovali aj proti talianom, ci danom wtf
jasne, ze si nezelam zostup nasich, ale takato facka (nemam na mysli vypadnutie) nas môze len a len nakopnut a pod vedenim novych ludi v realizacnom time bude casom svitat na lepsie casy
jeden vcelku trefny post z diskusie na HP:
Pán tréner, vaše vyjadrenie je chybné.
Nevybrali ste do reprezentácie tých najlepších hráčov.
Po vašich komunikačných chybách ste nakoniec nemohli rátať ani so Surovým.
Nechali ste doma hráčov, ktorý vedia dať gól.
Nagy, Slovák, Konečný, Hovorka, Sukeľ sú doma, lebo ste sa tak rozhodli Vy. Mysleli ste, že góly bude dávať Bližňák, ktorý v playoff ligy dal 0 (nula) gólov v 15 zápasoch?
...že góly bude dávať Cingel (8 gólov v 54 zápasoch) ???
...že góly bude dávať Hrnka (3 góly v 54 zápasoch) ???
...že góly bude dávať Šťastný (6 gólov v celej sezóne, z toho 2 Detve v playout)???
...že góly bude dávať Suja (v 16 zápasoch v repre ešte nedal ani gól, ani nemal jedinú prihrávku)???
...že góly bude dávať Zigo (10 gólov v 60 zápasoch)?
******
Prečo ste pán tréner nezaplatili poistku Pánikovi, aby mohol hrať?
Informoval vás pán Švehla, že chcel Pánikovi zaplatiť poistku na 80 tisíc USD? Smiešne... Pánik odmietol preto, lebo mu zväz nebol ochotný zaplatiť adekvátnu poistku.
******
Samo Takáč, najlepší hráč Francúzskej ligy, mal v príprave "len" 3 body vo dvoch zápasoch... tak ste ho nezobrali ani len do záverečnej prípravy.
*****
Náš najlepší hráč v KHL (Bakoš) sedí doma, lebo ste ho vyradili z nominácie.
******
Nezobrali ste brankára s najlepšou formou, Čiliaka...
***
Ak by ste pán tréner zobrali najlepších, vyhrali by sme za 3 body s Talianmi, Dánmi aj Nemcami....
Proti týmto súperom nám chýbali akurát góly, ktoré sme nedali.
Nominácia je vaša a len vaša kompetencia... až na toho Pánika, ale toho pokašľal pán GM Švehla.
******
Pán tréner, táto nominácia je Vaša hanba.
.... alebo skôr hanba ľudí, ktorí Vás dosadili na pozíciu, ktorú ste nemali šancu zvládnuť.
Je rozdiel trénovať mužstvo, ktoré má väčší rozpočet, ako všetky ostatné mužstvá v lige dohromady.... a reprezentáciu, ktorá potrebuje jasného vodcu, ktorého budú všetci počúvať, a na 110% rešpektovať.
petrik píše:jeden vcelku trefny post z diskusie na HP
:taptap:
petrik píše: do záverečnej prípravy.
....*****
Náš najlepší hráč v KHL (Bakoš) sedí doma, lebo ste ho vyradili z nominácie.
******
....
ano, neda sa nesuhlasit.
Je vsak potrebne pripomenut, ze napr. Bakos mal v Slovane v KHL sancu ukazat, ze na to ma. Nepresedil sa. Co si pamatam v tych dvoch sezonach dal tak 3-4 goly za sezonu.
Bakos = Stastny = Lusnak = Skalicky.
Hracov akych korculuje v AHL desiatky.
Chyba nam sirsia zakladna hracov a ich ucast v kvalitnych ligach.
Cesku ligu povazujem za kvalitnu, je vsak potrebne si vsimnut, ze nasi hraci v nej uz nehraju prim v timoch, ako tomu bolo niekedy.
V TOP40 boli dvaja hraci -> http://www.eliteprospects.com/league.ph ... eason=2016
Len namatkovo v 2005 to bolo 5 z 25 -> http://www.eliteprospects.com/league.ph ... eason=2005

Chyba je v zakladni a site postupne smerom nahor. Na Slovensku nehravaju hokej najviac talentovani (lebo sa na ten stadion ani len nedostanu), ale hravaju mladez tí, co si to mozu rodicia financne a logisticky dovolit.
A podla mna to nie je chyba rodicov...
este na margo KHL Slovana....zabudnime na to, ze toto bude nejaka nasa repre liahen...mohla by byt jedine v pripade, ak by sa vedenie uspokojilo so zakladnou castou bez ucasti v PO...staci mrknut na Bansku, ci Nitru, kto ich vytiahol hore (teraz neporovnavam neporovnatelne khl a extraligu) kvalitnejsi zahranicni hraci a v pripade Slovana to nemôze byt inak, ak chcu co i len teoreticky pomyslat na PO
Zatiaľ nie je známe, v akej zostave Slováci nastúpia proti „Tre kronor”.

„Ešte sa nad tým chceme zamyslieť. Máme za sebou tréning, zajtra hráme obedňajší zápas. Rozmýšľame nad tým, či to máme celé porozhadzovať, nechceme sa však unáhliť,” povedal tréner Cíger.
:lol: tak on sa pred poslednym zapasom v skupine v ktorom uz nehrame o nic nechce unahlit… :slap:
petrik píše:
Zatiaľ nie je známe, v akej zostave Slováci nastúpia proti „Tre kronor”.

„Ešte sa nad tým chceme zamyslieť. Máme za sebou tréning, zajtra hráme obedňajší zápas. Rozmýšľame nad tým, či to máme celé porozhadzovať, nechceme sa však unáhliť,” povedal tréner Cíger.
:lol: tak on sa pred poslednym zapasom v skupine v ktorom uz nehrame o nic nechce unahlit… :slap:
a on este v zapase kde o nic nejde postavi opät svojho liblinga Hudacka :rofl: Laco injury oka, ale na aku rit je tam potom 3 brankar (ak tam vôbec je :lol2: ze nie je rozchytany haha saso jeden pocmarany

chvalabohu je to uz aj oficialne potvrdene a treba este ten jeden zapas s nim na striedacke a s tym druhym nejako pretrpiet

Martinovi Kohútovi to stačilo a viac vidieť nepotrebuje. Trénerovi Zdenovi Cígerovi aj generálnemu manažérovi Róbertovi Švehlovi po turnaji končí dvojročná zmluva. „Ich budúcnosť bude predmetom rokovania výkonného výboru. No na základe toho, čo som videl, ja určite nebudem za to, aby táto dvojica pokračovala,“ povedal Kohút rezolútne.

Štyridsaťšesťročný rodák z Michaloviec sa stal prezidentom SZĽH krátko po MS 2016 a v obrode slovenského hokeja chce konať čo najrýchlejšie. Má svoj plán. „Mojou snahou je získať pre slovenský hokej Miroslava Šatana ako nového generálneho manažéra. Môže to byť silným momentom pre upokojenie celej situácie. No náš hokej sa musí zamyslieť nad tým, ako pracujeme v kluboch. A zmeniť celkový prístup k hokeju na Slovensku. Najmä v súvislosti so seniorskou reprezentáciou,“ vysvetlil Kohút.

Sarky :pray:
Vie mi niekto vysvetlit ako moze byt Ciger v sieni slavy Slovenskeho hokeja ??? Mame x viac lepsich produktivnejsich hracov ako on . Ja ze za klobasky len vodicaky sa rozdavaju ale ono to uz aj sien slavy si pozicia leadra atd . http://www.hockeyslovakia.sk/sk/sien-slavy" onclick="window.open(this.href);return false;

Akoze netvrdim ze bol zly hrac ale od najlepsich mal hodne daleko az nedohladno .

napr .... Satan, Bondra, Stastny, Vysnovsky, Palfy, Radivojevic, aj nasa super trojka Hossa, Nagy, Milo- atd .

Prosim kompetentnych o vyjmutie toho trotla zo siene slavy uz aj kvoli tejto hanbe a samich zlych rozhodnutiach ktorymi potopil SK hokej skoro az utopil do B-Klass .

Jemu ani deti trenovat by som nezveril aspon teraz mame moznost vidiet co s nich vyrastie .

netrenovat najazdy to bude nepotrebne to uz jaky uboziak zadere sak hrac ako inak mam dat gol asi ked je v najazde . Alebo co osobne sa mi nepaci vzdy ked sme mali puk a prekrocili sme modru ciaru v utoku tak isli striedat to co uz je ????
jrblind84 píše:...????
tu trosku sudnosti:) ako hrac nie je o com, aj co pre deti riesi, ale pokus trener to ako jako prrrrrrr

Zdeno Cíger (tréner SR): "Som spokojný s výkonom mojich chlapcov v dnešnom zápase. Hrali disciplinovane a na ľade nechali všetku energiu. Mali sme mnoho šancí, ale dali len dva góly. V tomto smere to bol odraz celého turnaja. Máme mladý a neskúsený tím, ktorý sa na tomto turnaji veľa naučil.“

ak tento pseudo trener neovplyva co i len najmensou (seba)kritikou, sebareflexiou v ramci najhorsieho umiestnenia v historii SR na MS, to ho uz asi aj lutovat trosku treba
kazdopadne dakujeme Zdenko, dufam ze si sa aj ty nieco naucil.....pevne verim, ze chytanie kaprikov ti pôjde daleko lepsie :ahoj:
cepi píše:mladý
im tam fakt je*e
jrblind84 píše:Vie mi niekto vysvetlit ako moze byt Ciger v sieni slavy Slovenskeho hokeja ??? Mame x viac lepsich produktivnejsich hracov ako on . Ja ze za klobasky len vodicaky sa rozdavaju ale ono to uz aj sien slavy si pozicia leadra atd . http://www.hockeyslovakia.sk/sk/sien-slavy" onclick="window.open(this.href);return false;

Akoze netvrdim ze bol zly hrac ale od najlepsich mal hodne daleko az nedohladno .

napr .... Satan, Bondra, Stastny, Vysnovsky, Palfy, Radivojevic, aj nasa super trojka Hossa, Nagy, Milo- atd .

Prosim kompetentnych o vyjmutie toho trotla zo siene slavy uz aj kvoli tejto hanbe a samich zlych rozhodnutiach ktorymi potopil SK hokej skoro az utopil do B-Klass .

Jemu ani deti trenovat by som nezveril aspon teraz mame moznost vidiet co s nich vyrastie .

netrenovat najazdy to bude nepotrebne to uz jaky uboziak zadere sak hrac ako inak mam dat gol asi ked je v najazde . Alebo co osobne sa mi nepaci vzdy ked sme mali puk a prekrocili sme modru ciaru v utoku tak isli striedat to co uz je ????
Prosim trosku o sudnost. Ciger bol pan hokejista. Mal talent od boha. V sieni slavy slovenskeho hokeja je uplne zasluzene. Radivojevic, Milo ci Hossa mladsi sa na neho zdaleka nechytaju. Nagy je mozno podobny pripad ako on. Talent od boha, ale flegmatik, obom chybala dravost, ktoru v sebe nosia ine hviezdy svetoveho hokeja aby sa dostali tam kde oni.
Zdeno je jeden z mala ludi na Slovensku a zvlast v slovenskom hokeji, co to nerobi primarne pre peniaze. Jemu naozaj zalezi na slovenskom hokeji.
Ja osobne pred nim snimam klobuk za to co dokazal ako hokejista a aj za to co robi pre det. :klobuk: :klobuk:

Co sa tyka reprezentacneho trenera, myslim si, ze tu sliapol na skodu nas vsetkych vedla. Nestaci byt dobry hokejista, treba mat aj ine danosti ...
MinonkySK píše:
jrblind84 píše:Vie mi niekto vysvetlit ako moze byt Ciger v sieni slavy Slovenskeho hokeja ??? Mame x viac lepsich produktivnejsich hracov ako on . Ja ze za klobasky len vodicaky sa rozdavaju ale ono to uz aj sien slavy si pozicia leadra atd . http://www.hockeyslovakia.sk/sk/sien-slavy" onclick="window.open(this.href);return false;

Akoze netvrdim ze bol zly hrac ale od najlepsich mal hodne daleko az nedohladno .

napr .... Satan, Bondra, Stastny, Vysnovsky, Palfy, Radivojevic, aj nasa super trojka Hossa, Nagy, Milo- atd .

Prosim kompetentnych o vyjmutie toho trotla zo siene slavy uz aj kvoli tejto hanbe a samich zlych rozhodnutiach ktorymi potopil SK hokej skoro az utopil do B-Klass .

Jemu ani deti trenovat by som nezveril aspon teraz mame moznost vidiet co s nich vyrastie .

netrenovat najazdy to bude nepotrebne to uz jaky uboziak zadere sak hrac ako inak mam dat gol asi ked je v najazde . Alebo co osobne sa mi nepaci vzdy ked sme mali puk a prekrocili sme modru ciaru v utoku tak isli striedat to co uz je ????
Prosim trosku o sudnost. Ciger bol pan hokejista. Mal talent od boha. V sieni slavy slovenskeho hokeja je uplne zasluzene. Radivojevic, Milo ci Hossa mladsi sa na neho zdaleka nechytaju. Nagy je mozno podobny pripad ako on. Talent od boha, ale flegmatik, obom chybala dravost, ktoru v sebe nosia ine hviezdy svetoveho hokeja aby sa dostali tam kde oni.
Zdeno je jeden z mala ludi na Slovensku a zvlast v slovenskom hokeji, co to nerobi primarne pre peniaze. Jemu naozaj zalezi na slovenskom hokeji.
Ja osobne pred nim snimam klobuk za to co dokazal ako hokejista a aj za to co robi pre det. :klobuk: :klobuk:

Co sa tyka reprezentacneho trenera, myslim si, ze tu sliapol na skodu nas vsetkych vedla. Nestaci byt dobry hokejista, treba mat aj ine danosti ...
POZOR pisal som ze nebol zly hrac ale ako trener stoji za ....

ok tak su mladsi to nevadi su lepsi . tiez som pisal Petra Stastneho to bol Pan Hokejista a tiez tam neni . Nie jednoducho tam nema co hladat . Je tam nezasluzene .

Dalsia vec pokazil co mohol dalsi dvovod aby tam nefiguroval. Co priniesol pre SK hokej ?? nic teda pardon momentalne len sklamanie a potupu . Zo vsetkych trenerov co mali statisticky 40 az 50 percentnu uspesnost ma Ciger 18 ako ubohe ako on sam .

A ked sa bavime o sudnosti . neh sa zamysli sam nad sebou ako sa minuly rok distancoval od tymu po prehre ze to je jejich vina ako muzstva on nic on nikto . Ci ze nechce starych hracov vyhlasi a potom velice tvrdi ze toto su mlady tym a nemaju sa od koho ucit ako de ma on sudnost ? najprv zrusi starych a potom sa stazuje ze ich nema . Ano cista politika kto co povedal . A na to aj doplatil teraz . Je fakt skoda ze sme neklesli do B-Klass . By som bol zvedavy ako by sa trhal a ostal pri muzstve ich trenovat . Hlavne ze bubaky isli . Detto minuly rok . Preco Satan musel dojst a podporit tym ??? A hlavne ako ze sa aj zmenil herny styl ? Hm na zamislenie .

Takze nema na trenera to zahrna aj trenovanie deti .

Jaj a vyhovara sa na zle striedania lenze tie striedania zmenil on minuly rok . Tak isto trening hracov ?? ani nechodil na treningy .
1037 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS