Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

CESKO

Diskuze o reprezentačních týmech a turnajích.

Tak koukám, že se tady nikomu ani nějak moc nechce vyjadřovat k Růžičkagate. NHL pro mě už letos skončila, takže jsem si říkal, že se po několika letech budu věnovat letošnímu MS, ale létmé nahlédnutí do žumpy mě o chuť už docela připravilo.

Co se téhle aféry týká, ani bych tady neřešil, jestli je Růžička zkorumpovaný a nechává si platit za to, že někoho nechá hrát nebo ne. Sice se to o něm říká, respektive už jsem to na diskuzích tu a tam zachytil, ale řekl bych, že zrovna z tohohle videa vyplývá opak. Problém ale bude jinde, tohle může být pohled na to, jak běžně fungují finanční toky. Tzn. peníze od sponzora, ať už jako dar nebo jako úhrada za reklamu, jak to kluby následně vedou v účetnictví, a za co ty peníze potom utrácejí. V tomhle případě to šlo zjevně mimo účetnictví klubu, je vůbec otázka původu těch peněz, když na to nebyla/nemohla být sepsaná řádná smlouva, a pokud se opravdu peníze utratily za rekonstrukci kabin (nebo co to bylo), tak pravděpodobně také bez dokladu. Šédá zóna jako vyšitá, nikde žádné DPH, nikde žádné daně z příjmů, všechno pěkně mimo účetnictví na všech stupních. Proto se to řešilo jako půjčka a ta také byla pravděpodobně po nátlaku vrácena. Řekl bych, že z toho Růžička vyvázne sice právně s čistým štítem a především s čistým trestním rejstříkem, ale stín nekalostí na něm zůstane. Nic moc.
Zcela zjevné je, že to on i protistrana berou jakože normální věc, teda jako, že je to běžné. Tyjo, tak borec je podnikatel a jen tak na ruku někomu dá půl mega bez papíru? To můžou tomu, co seno žere povídat. A stejně tak to, že se to vytahuje zrovna přes ms, čistá náhoda.
sidney77 píše:Tak koukám, že se tady nikomu ani nějak moc nechce vyjadřovat k Růžičkagate. NHL pro mě už letos skončila, takže jsem si říkal, že se po několika letech budu věnovat letošnímu MS, ale létmé nahlédnutí do žumpy mě o chuť už docela připravilo.

Co se téhle aféry týká, ani bych tady neřešil, jestli je Růžička zkorumpovaný a nechává si platit za to, že někoho nechá hrát nebo ne. Sice se to o něm říká, respektive už jsem to na diskuzích tu a tam zachytil, ale řekl bych, že zrovna z tohohle videa vyplývá opak. Problém ale bude jinde, tohle může být pohled na to, jak běžně fungují finanční toky. Tzn. peníze od sponzora, ať už jako dar nebo jako úhrada za reklamu, jak to kluby následně vedou v účetnictví, a za co ty peníze potom utrácejí. V tomhle případě to šlo zjevně mimo účetnictví klubu, je vůbec otázka původu těch peněz, když na to nebyla/nemohla být sepsaná řádná smlouva, a pokud se opravdu peníze utratily za rekonstrukci kabin (nebo co to bylo), tak pravděpodobně také bez dokladu. Šédá zóna jako vyšitá, nikde žádné DPH, nikde žádné daně z příjmů, všechno pěkně mimo účetnictví na všech stupních. Proto se to řešilo jako půjčka a ta také byla pravděpodobně po nátlaku vrácena. Řekl bych, že z toho Růžička vyvázne sice právně s čistým štítem a především s čistým trestním rejstříkem, ale stín nekalostí na něm zůstane. Nic moc.
V zasade souhlasim vicemene doslova..

Protoze nejsme naivni, je jasne ze tyhle penize se tam toci. Jedina otazka tedy je, jestli Ruzicka "okradl" Slavii, nebo jestli Slavie o tom vedela, ale samozrejme ted nic z toho neprizna. Ja totiz osobne s sedou zonou nemam vubec zadnej problem..

Ruzicka z toho samozrejme vychazi jako lhar, ale prestoze jsem ho nikdy nemel rad, chapu, ze mu nakonec nic jinyho nezbyva.

Sice jsem ted chtel napsat, ze je skoda, ze ty penize by spis mely jit do rozvoje hokeje, ale kdyz sem o tom premyslel, je nutno rict, ze podle vsech zprav je zrejme Ruzicka dost kvalitni trener mladeze a kdyby ty penize takhle bokem nedostaval, treba by to proste nedelal. A pokud hrace i pres ty penize nestavel, tak svym zpusobem ani nebyl nikdo posozeny (az na tatika, ktery asi cekal neco jineho)

Jediny, co by to mohlo kalit je, pokud mladyho nestavel jen proto, ze nekdo zaplatil vic.. :neviem:
Ale tam jde o to, že ten vyvolený synátor neměl, kde trénovat ... A neměl na to dostat se do sestavy tak ten otec zaplatil 500K Růžičkovy ... že mladej tam bude trénovat ... žádný místo v sestavě nebo něco takovýho tam nebylo ... Aspon to tak vypadá :lol2: Ale jinak to funguje jak na běžícím páse neplatíš, tak nehraješ ... to donutí některý ty rodiče prostě tohle dělat. Kolikrát hraje, kde jakej olda místo kluka, co na to má.
Kluci pojdme dneska rozbity letajici Finy ...Jarda vedle Kovare a Vondrku ,mohl by to fungovat (playmaker + pes obranar+legenda):oslava:
pojdme pro easy money :box: :cinka:
Esem píše:Ale jinak to funguje jak na běžícím páse neplatíš, tak nehraješ ... to donutí některý ty rodiče prostě tohle dělat. Kolikrát hraje, kde jakej olda místo kluka, co na to má.
Přesně tak a tohle se bohužel děje už od žáčků,horší je to ještě ve fotbale.Neplatíš(různé příspěvky,sponzorské dary,aj.),kluk Ti sedí na lavce.A může mít kvalitu jakou chce.Samozřejmě né všude,ale ve "velkých" klubech je tohle zcela běžná věc.Proto spousta rodičů volí cestu přes menší,venkovské kluby a v těch velkých hrají synáčkové zbohatlíků,kteří můžou kopat tak jedině brambory.Je to grc...
Na druhej strane, kluby potrebuju peniaze. Stat na vsetko zvysoka ...... Problem nie je to, ze kluby pytaju clenske a pod, ale to, ako sa to deje.
Nemate nahodou nekdo vstupenku na prodej na jeden z techto zapasu? :jn:

4.5. CAN-CZE
6.5. SWE-CAN
7.5. CZE-FRA
8.5. CZE-AUT
9.5. FRA-CAN
10.5. GER-CZE
10.5. SWI-CAN
Voras kapitánem. :shock: :thumbsup:

Tak po finále na Staromáku, Vorasu.
(sorry za OT, ale přijde mi zbytečný kvůli tomu zakládat novej topic) Neví někdo už teď o nějakých HD streamech, který bude možný sledovat ze zahraničí? Nemusí bejt nutně českej komentář, i když ideální by byla ČT4 i se studiem.(o jiný cestě na ČT4, než přes placenou VPN, nevim... Přes holu to nefunguje)
A primo na strankach CT sport to nepujde? Ja jsem se takhle kdysi divaval v Anglii na fotbalovou kvaldu atd ale uz to je peknych par let zpatky.
No nejde právě, v zahraničí to maj blokovaný a nejde to ani přes Holu.
zmen proxy, ja to tak tiez robim. Aspon minuly rok to slo, aj ked nie uplne idealne...
Jj, to právě už teď nefunguje ani po x obnovení stránky.
Som rada, že Česi so Švédmi včera napravili moju hokejovú náladu, lebo ten zápas medzi Fínskom a USA bol oničom. Česi hrali dosť dobre, teda, až na Erata. :D Hlavne štvrtá labna bola dosť dobrá. Švédi zahrali, čo potrebovali a stačilo im to. Každopádne, zatiaľ mám pocit, že by Česi ten domáci tlak mohli uniesť.
Ako to vyzerá s Jágrom?
Erat je tragéd. Já ho vůbec nemusím. Salák na nájezdy sněhulák. Dneska Pavelec :pray:
danny111 píše:Ako to vyzerá s Jágrom?
naražený malíček,bude hrát
Creeper píše:Erat je tragéd. Já ho vůbec nemusím. Salák na nájezdy sněhulák. Dneska Pavelec :pray:
Salák mi celkově nevoní,nic extra.Radši toho Pavelce.
Ale údajně má proti Lotyšům chytat Salák. :neviem:
Zase ale za ty goly nemohl. To ze toho moc nechytil bylo dano i hrou svedu, mel to tezke, urcite bych jej po jednom zapase nezatracoval.
Saša Salák :bitka3:
Selly8 píše:urcite bych jej po jednom zapase nezatracoval.
Teraz už hádam áno.
Musím to napsat ... Ta naše hra alá nahodit si puk a dojet ho ... v 90% procentech odevzdáme puk soupeři, tak takhle se to hrálo tak 10 let dozadu hrůza :hroza: ... Novotný, Němec, Čáslava, Klepiš ... i Smolenák (ale to je spíše ranař) tak nemají podle mě v sestavě, co dělat. Nechápu nepovolání Jaškina a ted, když už může pomoct Pasta :slap: ... Červenka za ty roky, co hraje v repre v prvních dvou lajnách tak taky hraje pěknou tužku. Proč jde na přesilovku lajna Novotný-Smolená-Klepíš to nepochopím ... Kanada nás v pondělí kurna zaučí ale rád bych se pletl.
jako Jarda je personal,ale kluci Klepis Kovar vsechno na JArdu hraje pro nej,cim ztraci tam smysl.....co snese je prvni lajna a Simon-Zatovic,,rad bych taky pletl s CAN..ale to bude vyuka jak v obrane tak utoku.....pokud tam postavi zase Salak tak to muzem rovnou zabalit..ten nic nechyti :hroza:
678 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS