Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

MS 2011 - Organizacia

Diskuze o reprezentačních týmech a turnajích.

Mňa zase zaujala iná vec, že vraj sa počas MS nebudú používať úložné priestory na štadiónoch. Ja mám v pláne prísť vlakom, nejaký čas to potrvá + v BA sa nejakú tú hodinku zdržím, tak logicky si beriem malý batoh. Do haly ma s ním nepustia a úložné miesta nebudú? :hroza: Môžem ho ešte nechať v úschovni na žel. stanici, ale je to dosť nelogické od organizátorov. Hovoria, aby ľudia uprednostnili verejnú dopravu pred autom a zároveň čakajú, že prídu len tak bez všetkého? :roll:
V KE je úschovňa pri Steelke, podľa toho čo viem :ja_neviem:
Nviem, kde to hodiť:

http://hokej.sme.sk/c/5866211/demitru-v ... radli.html" onclick="window.open(this.href);return false;

:D
ak pouzil cipovu kartu a su tam kamery tak ho za chvilu maju
mt-svk píše:Nviem, kde to hodiť:

http://hokej.sme.sk/c/5866211/demitru-v ... radli.html" onclick="window.open(this.href);return false;

:D
to určite sám mafián širokýý :D
mt-svk píše:Nviem, kde to hodiť:

http://hokej.sme.sk/c/5866211/demitru-v ... radli.html" onclick="window.open(this.href);return false;

:D
Tak to je úžasná vizitka :thumbsdown:
Organizačne čakám velké fiasko, snáď herne to bude lepšie ...
ake fiasko? praveze to uz vyzera dobre, zahranicni fanusikovia budu citit MS na kazdom rohu, nielen v BA a KE, uz aj v ostatnych mestach vidiet vsade vlajky, plagaty, uputavky.. v BA uz su rozlozene pekne sochy, nachystana Fan Village, stadion mame v BA velmi pekny a špičkovy(aj ked predrazeny, to fanusikov vobec nebude trapit), steelka je tiez pekna, trnavske myto uz je namalovane, zahony z kvetov v oboch mestach porobene, tych fanusikov vobec nebudu trapit kontroly a podobne hluposti ale atmosfera medzi ludmi, nalada, zivot atd
odkaz pre Cathy :D svk sal sa v denniku Sport objavi vo stvrtok (2,50€ tusim) nie dnes, ako som to vcera na chate omylom avizoval :sarcasm:
švolco píše:ake fiasko? praveze to uz vyzera dobre, zahranicni fanusikovia budu citit MS na kazdom rohu, nielen v BA a KE, uz aj v ostatnych mestach vidiet vsade vlajky, plagaty, uputavky.. v BA uz su rozlozene pekne sochy, nachystana Fan Village, stadion mame v BA velmi pekny a špičkovy(aj ked predrazeny, to fanusikov vobec nebude trapit), steelka je tiez pekna, trnavske myto uz je namalovane, zahony z kvetov v oboch mestach porobene, tych fanusikov vobec nebudu trapit kontroly a podobne hluposti ale atmosfera medzi ludmi, nalada, zivot atd
bodaj by si mal pravdu ... ale čo viem Rakušania nadávaju už teraz :D ale im sa krajina z východneho bloku ako hu vkuse nazývaju nezavdačí nijak ...
mide16 píše:
švolco píše:ake fiasko? praveze to uz vyzera dobre, zahranicni fanusikovia budu citit MS na kazdom rohu, nielen v BA a KE, uz aj v ostatnych mestach vidiet vsade vlajky, plagaty, uputavky.. v BA uz su rozlozene pekne sochy, nachystana Fan Village, stadion mame v BA velmi pekny a špičkovy(aj ked predrazeny, to fanusikov vobec nebude trapit), steelka je tiez pekna, trnavske myto uz je namalovane, zahony z kvetov v oboch mestach porobene, tych fanusikov vobec nebudu trapit kontroly a podobne hluposti ale atmosfera medzi ludmi, nalada, zivot atd
bodaj by si mal pravdu ... ale čo viem Rakušania nadávaju už teraz :D ale im sa krajina z východneho bloku ako hu vkuse nazývaju nezavdačí nijak ...
vidno to aj na tom, že aké názory mal Haider, ktorý bol populárny v Rakúsku.
Ja súhlasím s mideom a mám taký istý dojem. Herne to bieda byť nemusí, no čo sa týka organizačnej stránky, tak si veľa od toho nesľubujem. Štadión je síce malý, no pekný a moderný, avšak na dosť od veci mieste.
Plus včera som bol v Bratislave a hovoril som si, že však to tu vôbec nežije tými Majstrovstvami.. Inde by už rok do predu boli všade rôzne billboardy a pod. a tuto sa to hrozne pomaly rozbieha, stánky so suvenírmi sú síce otvorené, no je ich nehorázne málo a niekedy je fakt problém na to natrafiť. Okrem obyčajných ľudí, ktorým vidím na autách slovenské vlajky a púzdra s národnou tématikou na spätných zrkadlách to je celkom o ničom. Aj ten billboard, kde je napísané Slovak republic, Hockey republic sa nachádza raz na ploche 10km štvorcových (obrazne povedané). To už billboard s cyklistickou tématikou som videl viackrát, ako tento (Peter Velits, Buďte Specialized).
Plus dodatok. Kde sú tie električky s tématikou hokejových majstrovstiev sveta?
ja mám taký pocit najmä preto že jeden slovinec písal že Slovinskému zväzu sme poskytly neuveritelných 35lístkov a teda len pre funkcionárov a podobne, Nemci informovali o tom že na e-mail v ktorom chceli od nás niake lástky pre svojich fanúšikov im náš zväz ani len neodpísal ...
yzy19 píše:Ja súhlasím s mideom a mám taký istý dojem. Herne to bieda byť nemusí, no čo sa týka organizačnej stránky, tak si veľa od toho nesľubujem. Štadión je síce malý, no pekný a moderný, avšak na dosť od veci mieste.
Plus včera som bol v Bratislave a hovoril som si, že však to tu vôbec nežije tými Majstrovstvami.. Inde by už rok do predu boli všade rôzne billboardy a pod. a tuto sa to hrozne pomaly rozbieha, stánky so suvenírmi sú síce otvorené, no je ich nehorázne málo a niekedy je fakt problém na to natrafiť. Okrem obyčajných ľudí, ktorým vidím na autách slovenské vlajky a púzdra s národnou tématikou na spätných zrkadlách to je celkom o ničom. Aj ten billboard, kde je napísané Slovak republic, Hockey republic sa nachádza raz na ploche 10km štvorcových (obrazne povedané). To už billboard s cyklistickou tématikou som videl viackrát, ako tento (Peter Velits, Buďte Specialized).
Plus dodatok. Kde sú tie električky s tématikou hokejových majstrovstiev sveta?
Keď sú len dve, či koľko ich vlastne je, tak to potom tak vyzerá. Organizácia fiasko nebude, ale marketing je čajový, to je pravda. :yes:

Čo sa týka mideho poznámky... :? čo k tomu dodať, TF by o tom asi vedel rozprávať. :giggle:
A kto má propagovať MS? Dnes som šiel v autobuse a jedna postaršia (riadne stará) dáma mi hovorila o tom ako všade cítiť ten hokej. Ona ho cítila, hoci pravdpeodobne každý večera zasadá k Šeherezáde a tým končí pre ňu deň. MS netreba na SLovensku propagovať. Každý Slovák o nich vie omg... A zahraniční pochybujem, že sem príduz za pivom, ale potom sa rozhodnú ísť na hokej. Každý zahraničný fanúšik, ktorý sem príde vie veľmi dobre kvôli čomu tu prišiel. Treba propagovať Slovensko ako také a nie MS preboha. Toto je fakt rozmýšľanie, že...
Slováci sa chystajú na hokejovú párty ako na ZOH
http://www.hokej.sk/clanok85825-Slovaci ... dnite_ZLTE" onclick="window.open(this.href);return false;
Vytiahnem zaujímavé tvrdenie: "Slovensko je oveľa, oveľa chudobnejším bratom Česka. Je to krajina robotníkov" Ralph Krueger :hehe:
ThrashersFan píše:Každý Slovák o nich vie
asi tak....sice mi chybaju castejsie vlajocky na autach :D ale snad sa to rozbehne po vypuknuti sampionatu....ta najintenzivnejsia hokejova horucka k nam este len dorazi :wink:
ThrashersFan píše:A kto má propagovať MS? Dnes som šiel v autobuse a jedna postaršia (riadne stará) dáma mi hovorila o tom ako všade cítiť ten hokej. Ona ho cítila, hoci pravdpeodobne každý večera zasadá k Šeherezáde a tým končí pre ňu deň. MS netreba na SLovensku propagovať. Každý Slovák o nich vie omg... A zahraniční pochybujem, že sem príduz za pivom, ale potom sa rozhodnú ísť na hokej. Každý zahraničný fanúšik, ktorý sem príde vie veľmi dobre kvôli čomu tu prišiel. Treba propagovať Slovensko ako také a nie MS preboha. Toto je fakt rozmýšľanie, že...
Propagácia neznamená len podporiť niečo od nuly, ale aj zveľadiť povedomie. Aby sa na tom nejak intenzívne pracovalo, aspoň tak aby sa podľa môjho názoru viditeľne na uliciach malo, pocit nemám. Cepi je Košičan, ja som v KE skoro vždy, Joe je tam momentálne stále, ty si Bratislavčan. Každý sa má právo vyjadriť za seba. Myslím, že si to zobral zo zlého konca.
Pravdu povediac, momentálne ma naša repre nezaujíma, to sa ale asi zmení po vypuknutí šampionátu a s pribúdajúcim dńami sa to bude stupńovať. :D
Toto tu síce dával begbeee len do chatu, ale musím to sem dať :lol3:

dnes na STV2 o 20:10 diskusna relacia Vecer pod lampou na temu MS....hostia Richard Lintner a Marcel Merciak :giggle:
Datsyuk 13 píše:
Anem píše:Slováci sa chystajú na hokejovú párty ako na ZOH
http://www.hokej.sk/clanok85825-Slovaci ... dnite_ZLTE" onclick="window.open(this.href);return false;
Vytiahnem zaujímavé tvrdenie: "Slovensko je oveľa, oveľa chudobnejším bratom Česka. Je to krajina robotníkov" Ralph Krueger :hehe:
Ved ma pravdu...
Po prvé sa nemá čo tréner vyjadrovať k ekonomike a po druhé to môže byť pravda ak si ešte v roku 1950 resp. máš na nose štvoro čiernych okuliarí. :wink:
svajciarsko francuzsko prerusene pre vypadok elektriny..tak predsa...cigani ukradli kable od elektroinstalacie :D
no parada, kosicky trapas na svete :hroza:
inak s tym ke vypadkom, to je ina smola toto.....arena funguje uz nejaky ten rok, koncerty, zapasy extraligy, repre, vsetko bez problemov, no :censored: zakon schvalnosti zauradoval :roll:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO