Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

MS 2011 - Organizacia

Diskuze o reprezentačních týmech a turnajích.

Nechápem čo ste z nej všetci taký hotový. Klip je lacná sra*ka s pár sudami zo Slovnaftu a tancujúcimi deckami, pričom najväčšou záhadou mi je tá propagácia hokejbalu.

//: http://hokej.pravda.sk/predstavili-meda ... ms2011_p50

Považujem ich za naozaj veľmi vydarené kúsky, tie dve hokejky - výrezy - v globále vytvoria S ako Slovakia/Slovensko... Vydarený dizajn. Klobúk dole.
Ja osobne som rád za propagáciu hokejbalu. Hokejbal prežíva na Slovensku trochu väčší boom.. A je dobré ho propagovať, resp. môžeme v ňom niečo dosiahnuť..
Inak klip sa mi osobne nepáči. Tie "vsuvky" z gólov a momentov z majstrovstiev sveta a pod. sa mi tam vôbec nehodia. Resp. to mohli nejako zlepšiť, usporiadať a pod. Proste sa mi to tam nehodí.
yzy19 píše:Ja osobne som rád za propagáciu hokejbalu. Hokejbal prežíva na Slovensku trochu väčší boom.. A je dobré ho propagovať, resp. môžeme v ňom niečo dosiahnuť..
Inak klip sa mi osobne nepáči. Tie "vsuvky" z gólov a momentov z majstrovstiev sveta a pod. sa mi tam vôbec nehodia. Resp. to mohli nejako zlepšiť, usporiadať a pod. Proste sa mi to tam nehodí.
Ok, tak nabudúce keď bude nejaký oficiálny klip k F1 tak tam zamontuj rely, nech ho troška spropagujú :hroza: x 100000000000000
medaily celkom fajn, len by som im trosku vytkol ze v tom pomyselnom "S" je ta stredna cast "hrubsia" ako tie dve krajne - inymi slovami ze tie hokejky mohli byt vyrezane o trosku blizsie k sebe aby to bolo rovnomernejsie :P
begbeee píše:Nechápem čo ste z nej všetci taký hotový. Klip je lacná sra*ka s pár sudami zo Slovnaftu a tancujúcimi deckami, pričom najväčšou záhadou mi je tá propagácia hokejbalu.

//: http://hokej.pravda.sk/predstavili-meda ... ms2011_p50

Považujem ich za naozaj veľmi vydarené kúsky, tie dve hokejky - výrezy - v globále vytvoria S ako Slovakia/Slovensko... Vydarený dizajn. Klobúk dole.
S klipom pravda, ostatne nikto nič iné ani netvrdil ;) Ale ten klip viac ani nepotrebuje, nemá to mať výpravu ako Die Another Day od Madonny :scare: Ale čo si mám predstaviť pod "čo ste z nej všetci takí hotoví", to veru neviem :ja_neviem: Vyzerá tam výborne...

Čo sa hokejbalu týka, to si snaď robíte zo mňa ku*va kozy né? Decká hrajúce na ulici je propagácia hokejbalu? Dočista vám už preskakuje? :hroza: No a yzy to zaklincoval tým, že vsuvky z hokeja sa tam nehodia... :rofl: To je prvý podobný klip čo vidíš, že yzy...

Nehodia v takom zmysle, že to mohli nejako spojiť s tou hudbou, nech sa objavujú v nejakom rytme a pod. Je to dosť náročné a asi by to dlhšie trvalo. No keď niekto niečo robí, tak aspoň poriadne..
Mám na mysli, ako je napr. toto video:
Je to super: http://www.youtube.com/watch?v=HsFuHawyc10
medaily sa veru vydarili :)

rapkace a zvony budu nakoniec na stadionoch povolene :thumbsup: :arrow: http://www.hokej.sk/clanok85502-Rapkace ... dnite_ZLTE
yzy19 píše:Nehodia v takom zmysle, že to mohli nejako spojiť s tou hudbou, nech sa objavujú v nejakom rytme a pod. Je to dosť náročné a asi by to dlhšie trvalo. No keď niekto niečo robí, tak aspoň poriadne..
Mám na mysli, ako je napr. toto video:
Je to super: http://www.youtube.com/watch?v=HsFuHawyc10
K takejto hudbe je to ľahšia práca než k disko příběhu :wink2:
na par minutove zabitie nudy :D

:arrow: @ arek « 23 Apr 2011, 12:16 » dobre pexeso http://hokej.pravda.sk/sk-hms2011-pexeso.asp
Chcem vidieť kde by si to položil a kto by to po tebe za 40 minút vyčistil...
V Amerike sa bežne po sebe hrajú dva až tri zápasy...
Datsyuk 13 píše:Neprijemne zistenie pre mna je ze jedlo a pitie kupene v bufete na stadione sa neda priniest k sedadlu. kto to kedy videl :bitka3: :x :x
zvyknes si....v Steelke s tym problem nema nik.....napapas, napijes sa pred zapasom, po zapase, ci pocas pauzy :P


:arrow: Hlasujte za najlepší videomix k MS v hokeji
Datsyuk 13 píše:sak ok napijem sak ale snad nebudem do seba rychlo ladovat chipsy ktore najlepsie chutia pocas zapasu... ale to by mi ani tak nevadilo jak to ze TO NENI NIKDE NAPISANE!!
Predstav si že niekto nad,pod alebo vedla teba drží v ruke pivo alebo nebodaj niaku Colu alebo čo, a padne gól ... popremýšlaj ako by si potom vyzeral ...
Datsyuk 13 píše:tak logika asi da ze ked mam v ruke pivo tak nemacham okolo seba rukami.... aj ked pivo este ok ale preco by som si nemohol zobrat zavretu flasku?
ja by som sa isto neudržal. ...
Datsyuk 13 píše:tak logika asi da ze ked mam v ruke pivo tak nemacham okolo seba rukami.... aj ked pivo este ok ale preco by som si nemohol zobrat zavretu flasku?
aby si ju nehodil na lad
Kolko cudzich predmetov si videl letiet na lad v NHL a v nasej extralige? Nerataj hat-trick ciapky :wink:
no ale tak zas u nas aspon nelietaju chobotnice :lol:
Ok Datsyuk už to neriešme možno by si mal iný názor keby ťa poliali horúcim čajom, ako sa to vraj stalo vo Zvolene ...
datsyuk neviem co frfles kvoli takym blbotinam. To je pre teba taky neriesitelny problem najest a napit sa na mieste, kde je to povolene?
A ked sa ohanas tym, ze ty sa pri jedeni nebudes hybat a nikoho nicim nepolejes a neposypes, tak sa na to treba pozret aj z ineho uhla, co ak do teba drgne niekto iny, napr. ked bude prechadzat k svojmu sedadlu? Alebo ta moze drgnut tvoj sused pri teseni sa z golu...dobre vies, ze na tom novom stadione nie je ktoviekolko miesta a ludia su na sebe natlaceni.
Ale fakt nechapem, naco tu taketo veci treba riesit. Chapem otazku fotoaparatov, ale toto :hroza:
Datsyuk 13 píše:ale mne nejde o to ze sa to nemoze ale o to ze to nikde nebolo a nikto to neoznamoval
ehm no, mna osobne nikdy nenapadlo riesit lakocinky pocas zapasu.....v prvom rade som tam kvôli hokeju, nie kvôli :censored: lakocinkam......ak uz, pukance aspon u nas su povolene, takze v pohode a to pivko cez pauzu postaci
Datsyuk 13 píše:5 balikov chipsov a styri flase Nestea...
kolko vazis? :sarcasm:
Datsyuk 13 píše:ale mne nejde o to ze sa to nemoze ale o to ze to nikde nebolo a nikto to neoznamoval az SBS-kar ked som mal v ruke 5 balikov chipsov a styri flase Nestea...
:lol3: A potom sa čudujme...ešte povedz, že aj do kina a divadla tak chodíš.
cepi píše:
Datsyuk 13 píše:ale mne nejde o to ze sa to nemoze ale o to ze to nikde nebolo a nikto to neoznamoval
ehm no, mna osobne nikdy nenapadlo riesit lakocinky pocas zapasu.....v prvom rade som tam kvôli hokeju, nie kvôli :censored: lakocinkam......ak uz, pukance aspon u nas su povolene, takze v pohode a to pivko cez pauzu postaci
Datsyuk 13 píše:5 balikov chipsov a styri flase Nestea...
kolko vazis? :sarcasm:
:good:

To bral asi pre dvoch uživatelov Teemu Sellane a Datsyuk 13 ..
Datsyuk 13 píše: noa? do kina tiez chodim s plnymi rukami popcornu a coly...
U nás sa tak nedalo ani do predpotopného pred 10 rokmi, nieto teraz v ére multikín, tak sa čudujem čo to zas brbleš. :D
Datsyuk 13 píše:v pršove mate multikino? no fajne... v Multikinach si mozes bez problemov zobrat popcorn a colu ktoru si kupis tam v bufete..
Precisely, nie 4 sáčky a 4 fľaše z domu.
1) SBSkar pri sedadlách? :eek2:
2) Koľkokrát ešte potrebuješ zopakovať, že za ten čas by sa hala nestihla upratať? Ak ti sedím na kábli, tak povedz, ja sa postavím, nemám problém.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS