Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Pri­prava

Diskuze o reprezentačních týmech a turnajích.

Aj ja,mohli by niekde dať video :(
cepi píše:v Ke bude zda sa opät slusna navsteva :thumbsup: tak ludze kupujce :D
budeme mat plny domcek :good: :good: :good:
:arrow: http://www.ticketportal.sk/predstavenie ... red=750054
Videla som na JOJ-ke že naše trio z KHL ide... :yahoo:
Juuj aký bol Branko sexy,ale nemôžem to tu šíriť,vy to nepochopíte :D
paradicka, o par hodin vyrazame :wawe: tesim sa na skvelu atmosferu..inak zaujimave, v Poprade lacnejsie listky a nieco cez 3000 divakov, v Ke podstatne drahsie a mame plny domcek..Kosice rulezz :cool: vcera som len co to vynuchal na onlajnoch, sance vraj boli a som presvedceny o tom, ze si dnes zakricime gooool :yes:
0:0 ehm tak podobne som utrel usta ked som bol na MS v Ostrave SK-SWE :x :x sirsie klzisko by nasim technickejsim hracom malo vyhovovat viac, ako to uzke v Poprade...takze :fan: :slovakia2: :fan:
ako som spomenul v tiper. topicu supol som za 1000 1tku a akurat som sa dozvedel, ze aj dalsi prisediaci kamaradi supli to iste :D
Hokej to bol pekný,len goly neboli :D Beriem to športovo,nebolo to o záchranu či o medailu :D
Dnes tipujem tiež málo gólov.Sklamali ma Branko,Marcel a Števo.Mohli dať aspoň po jednom. :)
inak svoju premieru v Kosiciach zazije ke rodacik Rasto Stana, tak hadam ju pokrsti vitazstvom, najidealnejsie roletkovym :smile03:
Heeeej???Fasa!! :yes:
A asi ho začnem mať rada ked je môj krajan :lol2:
co dodat, hm, asi niet co :) jednym slovom paradicka, neskutocna atmosfera, z ktorej boli aj nasi reprezentanti na mäkko :) Kosice :groupwave: :poklona2: :respect: jäzvi phorecky :thumbsup:

Přílohy

bolo to dzivé, ja som fandil už u kámoša v bare (do Amsterdamu som sa nakoniec ani nedostal, no nedalo še... :oslava: )
tešil som sa na zápas, tú atmosféru a všetko. Hrali sme slušne presilovky, dokonca aj oslabovky, pekné súhry jednotlivých formácii boli jedlé. Troška ma sklamal Malec, nejaký bol nervózny, Šterbi sa snažil no na výkon Kudroča, Graňáka či Sersena to bolo málo (môj názor). Útoky boli podľa mňa dobre poskladané, no najmä ten 4. exceloval, chalani si to fakt užívali a SUI z nich musí bolieť hlava ešte teraz. To čo robil Stano Gron s Hunom a Bicekom bola paráda :good: . Samozrejme skvelé zahral aj prvý a druhý útok. Vidieť týchto hráčov v KE bol jednoducho zážitok a ten záver si zaslúžil víťaznú bodku pred vypredanou steelkou.
Až na úvodných 8 min 3. tretiny to bol svižný a pekný hokej, na prípravný zápas veľmi dobrej úrovne. Jednoducho lahôdka...
Teším sa na dalšie takéto zápasy v Košicoch. :yes:
Kedy bude další zápas a s kým??
6.2. - STV3 - 19:00 - Svajciarsko - Slovensko
Nominácia:
Brankári: Ján Lašák (Pardubice/ČR), Rastislav Staňa (Severstaľ Čerepovec/Rus.)

Obrancovia: Ivan Baranka (Spartak Moskva/Rus.), Kristián Kudroč (Sodertälje/Švéd.), Richard Lintner (Dinamo Minsk/Biel.), Tomáš Slovák (Košice), Tomáš Starosta (Nižnekamsk/Rus.), Martin Štajnoch (HK Orange U20), Ivan Švarný (HC Litvínov/ČR), René Vydarený (České Budějovice/ČR)

Útočníci: Jozef Balej (Třinec/ČR), Milan Bartovič (Liberec/ČR), Jiří Bicek (Biel/Švaj.), Stanislav Gron (Košice), Rudolf Huna (Košice), Juraj Kolník (Servette Ženeva/Švaj.), Roman Kukumberg (Slovan), Juraj Mikúš (Skalica), Ladislav Nagy (Severstaľ Čerepovec/Rus.), Rastislav Pavlikovský (Novosibirsk/Rus.), František Skladaný (Karolvy Vary/ČR), Tomáš Surový (Linköping/Švéd.), Rastislav Špirko (Ústí nad Labem/ČR), Tomáš Tatar (Zvolen)
Vyzerá to byť fajn :)
Slovenská televízia odvysiela v piatok 6. a sobotu 7. februára 2009 na Trojke priame prenosy prípravných zápasov reprezentácie SR so Švajčiarskom. V piatok 6. februára o 19.15 h si zverenci trénera Jána Filca zmerajú sily s domácim mužstvom na štadióne v Sierre, o deň neskôr od 16.00 h bude dejiskom zápasu Gstaad.

Zaujímavosťou druhého duelu je, že sa neodohrá v žiadnej hokejovej aréne, ale na ľade pod holým nebom. Slovenskí hráči si tak pri príležitosti storočnice švajčiarskeho hokeja vyskúšajú netradičné podmienky, navyše ich náročnosť znásobuje značná nadmorská výška v Alpách.

STV vyrobila signál pre Švajčiarsko zo vzájomných decembrových stretnutí v Poprade a v Košiciach, vtedy švajčiarska strana prisľúbila recipročne poskytnúť túto službu pre STV. Pri nedávnych rokovaniach však švajčiarsky partner oznámil, že prvý zápas 6. februára nebude vysielať naživo. Až na opätovné naliehanie zo strany STV nakoniec priamy prenos zabezpečí, aj keď pri obmedzených technických možnostiach - 2 kamery na plochu a 2 stabilné kamery za bránkami.

STV dokonca prispieva na grafiku - časomiera, stav. Domáci vysielateľ nepokrýva prípravný zápas Slovensko - Bielorusko (hrá sa vo štvrtok 5. februára v Ženeve), preto ho STV nemôže odvysielať. Stretnutia Švajčiarsko - Slovensko budú komentovať Ivan Niňaj a Pavol Gašpar. (hokejsk)
Idú aj Rasťo P.a Rišo L. :clap:
ČO ČAKÁ PRED MS :?:

3.4.: SLOVENSKO - ČESKO
4.4.: SLOVENSKO - ČESKO
9..4.: SLOVENSKO - NÓRSKO
10.4.: SLOVENSKO - NÓRSKO
16.4.: LOTYŠSKO - SLOVENSKO
17..4.: LOTYŠSKO - SLOVENSKO
22.4.: ŠVÉDSKO - SLOVENSKO
5:2,pekné víťazstvo,a´kurát že som to nevidela lebo som nevedla že sa hrá :evil:
cepik sa mi zda ze ten zapas so svedmi je zruseny ..... ci??
4:1,hezkyyyyy :)
Skusim zostavu.

Halak (Lasak, Stana)

Sekera-Obsut
Starosta-Baranka
Valabik-Vydareny
Svarny

Gaborik Handzus Bartecko
Zednik Mikus Ruzicka
Radivojevic Pavlikovsky Nagy
Surovy Gron Olvecky


Halak podla mna vypadne hned v prvom kole, takze mohol by byt na sampionate jednotka co by sa nam fakt hodilo. Valabika som dal podla prveho dojmu este som ho nevidel hrat ale ked sa bude javit v pohode tak by som ho bral. Gaborik podla mna ma hlad po hokeji a riskne to. Nagy tento rok nemal formu, uvidime, este su pripravne zapasy tak som zvedavy ako sa ukaze, inak by som ho menim za Tatara. Gron ma za sebou dobru sezonu urcite si to viac zasluzi ako Kukumberg. Olvecky je pre mna tiez neznama tak som zvedavy. Vychadzal som len tak z pocitov. Po prvom kole podla mna pride aj Satan.
kua, skoda ze nieje volny Marián Hossa :cry:
tak je jasne ze ked pride Gaborik tak nepocita Filc s Olveckym co je skoda no ale radsej nech pride Gabo
176 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG