Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Pri­prava

Diskuze o reprezentačních týmech a turnajích.

ja ja bi som nan siel kebi nebivam od kosic cca 250 km
:arrow: 20.12. (17:00) v Steel Arene Slovensko vs. Svajciarsko :good:
No... :? Niesom istý...musím poistiť :D :?
Ale v Steelke to bude skvelé,vybrali dobre :) Priznám si to-už teraz tipujem že vyhrajú "krížikári". :?
Freddie92 píše:Priznám si to-už teraz tipujem že vyhrajú "krížikári". :?
no neviem neviem, nasa zostava s KHL borcami môze vyzerat viac ako zaujimavo..uz teraz tesim :)
Ak prídu tí z KHL,tipujem 60:40 pre nás :)
tak to bude zrejme narez :| inak viac ako divna zostava nasich :eek2: je fajn a kvitujem, ze davame priestor mladym, ale cesi akurat oslavuju 100rocnicu, maju tam iny vyber na cele s Jagrom a my postavime tim, ktory by hral (pri vsetkej ucte) vyrovnanu partiu s timami z B kategorie....pointa sa mi ponekud vytraca... :ja_neviem: :beee: :thumbsdown:
Ten PP s čechmi som vypla po 2.gole.Niežeby som sa hnevala na čechov,to nie,ale nasrali ma naši a vytočila ma šinkorová,slovenka,ktorá spievala našu,čiže aj svoju hymnu bez citu a pri českej sa smiala,ako keby bola čechyňa,zapredankyňa jedna! :evil:
A dúfam,že Filc nenechá ten shitový tím aj na MS lebo asi vážne skončíme v B-čku...

ale Freddie no :roll: inak aj Tebe musi byt jasne, ze toto je vyber snad smerom do buducnosti a na MS nas budu reprezentovat borci prevazne z KHL + NHL..
no ja by som povedal ze tu mali nastupit nasi naj hraci ako aj cesi nastupili a ved to je oslava ceskeho hokeja a mala z toho byt exibicia a ten vyber co tam mame mal hrat az na tom nemeckom pohari ci co to hraju potom tot asi vsio a nepozeram to od prveho golu
Už je štvrtý... :(
Ja už ani neviem ako reagovať...No nenaladila som sa na MS dobre...ale uvidíme dalšie zápasy,čR je taká naša achilovka...
ale to ja ani neberem vazne ved na MS 2011 teda mozno 2011 je casu dost pripravit muzstvo a tohto rocne MS budu s inymi hracmi tak to je jedno len zbytocna hanba ale sak ja som si zvykol moj Kezmarok tiez prehrava stale
Freddie92: Ja si veľmi dobre spomínam ako si už predom otvárala šampanské, keď Filca zvolili za trénera. Chudák, dopadne ako Šupler - veď toho tiež každý chcel po Ferovi, a hľa - ľudia nejako rýchlo zmenili názor :).

A to, že je Česko našou achilovkou. Ehm... Pri takomto výbere sa nemôžeš čomu čudovať. Či si bola nebodaj no. 1 v naivite, a verila si, že porazíme Čechov? Ako dobre, začína sa od 0:0, ale myslím si, že bolo dopredu jasné kto vyhrá. Predsalen sviatok majú Česi (100 let hokeje), mali tu to najlepšie, čo mali k dispozícii a hrá sa u nich. Jednoducho všetko postavené na to, aby sme prehrali...

A navyše čo to tak všetci prežívate? Veď je to len hokej... A ešte k tomu aj príprava.
1.Priznávam si chybu s tými oslavami :)
aj ked to bola len radosť,nie oslava :D
2.nečakala som,že vyhráme,mne bolo jasné,že nie...ale pre boha,je po 2 .tretine a je 6:0!!! :shock:
šak si s nami robia čo chcú!
teraz ma napadlo
AKO SA DA LEPSIE OSLAVIT 100 LET CESKEHO HOKEJA AKO VYHROU NAD SLOVENSKOM A PORIADNE VYSOKOU :D
:verysad: :verysad: :verysad: :verysad: :verysad:
Snád Filc-ka :D zbadá,že vybral zle a vylepší to... :roll:
T.Kopecky píše:teraz ma napadlo
AKO SA DA LEPSIE OSLAVIT 100 LET CESKEHO HOKEJA AKO VYHROU NAD SLOVENSKOM A PORIADNE VYSOKOU :D
:cool: :cool: :| este raz, nerozumiem tomu, co sme tam isli riesit s takymto vyberom :eek2: este dobre ze cesi oslavuju 100rocnicu a nie 20rocnicu..vtedy by ich hraci isli urcite po 20 golovej nadielke :lol3: :eek2: inac ako tento zapas neresim, ani prostr. TV ani tak vseobecne, :pleaseantry: vylepsime :pleaseantry: si bilanciu s cechmi a jedem dal :)
:) 100 let českého hokeje jsme oslavili pěkně - vysokým vítězstvím. :clap: :clap: :clap:
Škoda jen,že Ján Filc nepřivezl do Prahy silnější kádr!!!
Z vaší strany to byla prohra rozdílem třídy!!!! :thumbsdown: To snad uznáte!!!Na MS s tímto výběrem by jste neuspěli!!!!
Jinak pěkný hokej se hrál!!!!Naši čeští hokejisté mě velice mile překvapili!!!!!Hráli uvolněně a dobře!!!! :clap: :clap: :clap: Bylo znát,že naši hráči oproti slovákům hrají kvalitní světové ligy.Jak tu naší O2 extraligu,tak ruskou KHL.A to je zkrátka strašně znát!!!!
ThrashersFan píše:Freddie92: Ja si veľmi dobre spomínam ako si už predom otvárala šampanské, keď Filca zvolili za trénera. Chudák, dopadne ako Šupler - veď toho tiež každý chcel po Ferovi, a hľa - ľudia nejako rýchlo zmenili názor :).
Presne tak, to som chcel napisat :) Ludia, neviem co ste cakali. Ze Filc = iba vitazstva? Tak to bohuzial nefunguje :wink: .

S takym vyberom sme na Cechov nemali, to musel vediet kazdy uz dopredu. Prehra sa ocakavala. Aj ked osobne som nepredpokladal az taku vyraznu, ale stane sa. Cesi si vyborne oslavili storocnicu, dali vela golov, spravili si exhibiciu. Nasi mladi extraligisti snad zistili v com je rozdiel v hre na medzinarodnom fore a, dufajme, nabrali skusenosti a poucili sa. Bola to pre nich dobra skola. Lepsie ako ich hodit rovno na MS ked hraci z NHL nepridu.
No tak ja som ani nečakal nejaký super výkon,pretože ten výber bol fakt "slabý".Filc je dobrý tréner,ale to závisí od hráčov aké budú výsledky
Slováci hráli opravdu v hodně slabém složení, ale nic to nemění na tom, že jsem si užil pěkný hokej s mnoha góly ve slovenské bráně :D Pěkná oslava 100 letého výročí, kluci hráli fakt pěkně. Hlavně slávistická trojka Červenka, Bedýnka, Klepiš :thumbsup: kéž by jsme takhle válcovali i další soupeře :smile03:
Podľa mňa urobil Filc správne. Treba pozvať do repre aj iných hráčov, ktorí sa oťukajú a ich výkony sa môžu len zlepšovať. Okrem toho som rada, že sme prehrali. Dôvody:

1. zistíme, kde nás tlačí topánka
2. dáme šancu aj iným hráčom, aby zvierali skúsenosti
3. nebudeme mať silné reči pred MS

dúfam, źe v ďalšom prípravnom zápase sa vo výbere ocitne čo najviac nových hráčov a aj mladých. Takéto testy potrebujú. Skutočný výber by som urobila tesne pred MS, kedy by už mali byť jasné útoky, ktoré by sa iba zohrávali.
Ani pred týmito sme nemali silné reči a ako sme dopadli :D :(
česi ani nehrali perfektne a aj tak nás natreli...
Treba vychytať muchy,kým je čas...
mt-svk píše:2. dáme šancu aj iným hráčom, aby zvierali skúsenosti
no urcite ti nasi z toho zapasu pozbierali obrovske skusenosti. :roll2:
arek píše:
mt-svk píše:2. dáme šancu aj iným hráčom, aby zvierali skúsenosti
no urcite ti nasi z toho zapasu pozbierali obrovske skusenosti. :roll2:
Mám váźne obavy, že máš pravdu :evil:
montreal píše::) 100 let českého hokeje jsme oslavili pěkně - vysokým vítězstvím. :clap: :clap: :clap:
Škoda jen,že Ján Filc nepřivezl do Prahy silnější kádr!!!
Z vaší strany to byla prohra rozdílem třídy!!!! :thumbsdown: To snad uznáte!!!Na MS s tímto výběrem by jste neuspěli!!!!
Jinak pěkný hokej se hrál!!!!Naši čeští hokejisté mě velice mile překvapili!!!!!Hráli uvolněně a dobře!!!! :clap: :clap: :clap: Bylo znát,že naši hráči oproti slovákům hrají kvalitní světové ligy.Jak tu naší O2 extraligu,tak ruskou KHL.A to je zkrátka strašně znát!!!!
no zase pockaj pockaj, neda mi nereagovat ! .....to ze sme dosli s vyberom vsetko do 26 rokov je jedna vec a vy takmer v plnej krase s Jagrom a spol je vec druha..... mozno je vasa domaca liga kvalitnejsia ale zase si nemysli ze je rozdiel az taky velky, predsa mate raz tolko obyvatelov takze podmienky su u vas ine ! ale nato sa vyhovarat neda, finsko ma este menej obyvatelov ako my a hra na urovni Kanady :) ....to je v poriadku a beriem to....ale nevrav mi ze mame menej hracov vo svetovych ligach.....dovolim si povedat ze v KHL je to vyrovnane, az nie aj v prospech nas, no a to nehovorim o NHL....tu nejde o to kto kde hra ale ide o to ze nasa domaca liga je fest slaba a nedokaze produkovat tolko kvalitnych hracov vo velkom mnozstve.... keby bolo keby :) a na MS nam pride vacsina hracou z EU vratane KHL a zamorskej NHL tak sme vyrovnany super pre kazdeho....lenze nato sa spoliehat proste neda a preto Filc stale viac vsadza na mladsich hracov, ktory budu neskor tvorit kostru nasej reprezentacie..... pretoze Hossa a spol raz pominu, ale ved to kazdy, kto sa aspon trosku zaujima o hokej, vie :)
176 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES