Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Pri­prava

Diskuze o reprezentačních týmech a turnajích.

Slováci dnes v Manheime odohrajú prvý prípravný zápas v tejto sezóne.

Nominácia SR na zápas proti Nemecku (3. septembra v Mannheime o 18.30 h):

Brankári: Ján Lasák (Moeller Pardubice/ČR), Ján Laco (HC Kosice)

Obrancovia: Dusan Milo (Krefeld Penguine, Nem.), Jaroslav Obsut (LuleaHF/SvĂ©d.), Richard StehlĂ­k (Sparta Praha/ÄŚR), Stanislav Hudec (VĂ­tkovice/ÄŚR), Peter PodhradskĂ˝ (Frankfurt Lions/Nem.), RenĂ© VydarenĂ˝ (ÄŚeskĂ© BudÄ›jovice/ÄŚR), Dominik GraĹ

Moja zostava:

Laąák

Milo - ObÄ…ut
Vydareny - StehlĂ­k
PodhradskĂ˝ - Hudec
Granák - Zabka


Bartek - Hlinka - Barinka
Bartovic - Kollár - Ciernik
Bicek - Gron - SkladanĂ˝
DraveckĂ˝ - HĂşzevka - Hudec


Byt tak na Suplerovom mieste tak do stvrtej formacie by som dal priestor uplnym mladĂ­kom s roÄŤnĂ­kom 86-85 8)

A kde mate Igora "Posunutou branku" MurĂ­na? :D :D :D

Senátor Palpatine píše:A kde mate Igora "Posunutou branku" MurĂ­na? :D :D :D
Ten tvoj Igor "Posunutou branku" MurĂ­n je uz 3 ci 4 roky jednoznacne najlepsim brankarom ceskej extraligy

ved prave preto sa cuduje, ze tam je daky "priemrny brankar priemernych" Pardubic

Igy Posunovac je dobry Golman v CZ Lige. Aspon ste tam mali trochu rozruchu okolo jeho zakroku. A netvrd mi ze obcas umyselne neposunu aj ini brankari ako on. Proste Vase medie z Jeho "Posunovacneho umenia" spravili v podstate s komara somara. :lol:

sice to robia aj ini brankari,ale podla mna to nie je fair play,to by sa proste nemalo stavat :twisted:

a myslim ze cesky brankar umyselne posunul branu aj na MS sice nepoviem presne kedy a kto ale viem na 100% ze to bolo a netvrdim ze iba jediny raz takze z toho netreba robit vedu :P

Koli k,ze jste s tema nemcema prohrali :D

A vy ste ako skoncili na vasom "super" turnaji? :D :D :D

Hm Finsko,Svedsko,Rusko se myslim nemcum rovnat nemuzu delate si ostudu prohrat s nemeckem :cool: :cool: :cool:

Tak nam sa "podarilo" prehrat aj s Madarskom :oops: ,o to pokoj,ale Vy si neviete uznat,ze ste zlyhali.Proste tvrdite,vsetko sme robili ok,len nejak zahadne sme prehrali...........Pamatam sa raz sme hrali proti Vam asi to bola olympiada,a jeden vas obranca(asi Zidlicky) sa podkol a jeden z nasich dal gol(sam siel na brankara)...a Hostak sa tam snazil najst priciny preco spadol(asi tam bola spina,alebo ulomok z drev. hokejky,alebo ryha)Ale nepovedal,ze proste zakopol,nedokazal sa rychlo otocit a sa mi zda,ze to bol Gabby mu usiel jak raketa.A aaa aa Vo tom to je!!!!!!Priam to nepoviete,ze ste zlyhali.Vzdy si nieco najdete.Ste proste origos....

nEVIM PROC BYCH RIKAL ZE SME HRALI ho*no KDYZ JSME ho*no NEHRALI!JEN NEDAVALI JSME GOLY A S TIM GABORIKEM TREBA SE VYMLOUVALI ALE PRO NAS JE DULEZITEJSI ZE JSME VYHRALI A N E TO CO KECAL HOSTAK

Jasne,ze dolezitejsie je,ze kto vyhral ja som len uviedol priklad,ze ako sa na to pozerate vy(nie vsetci),ale vacsina.A co sa tyka mna,tak ja som velkym fanusikom slovenskeho hokeja,ale dokazem skritizovat aj "svojich",ked nehraju dobre,ale u vas je to asi tak,ze zahrate napr. 2 tretiny na p#cu a jednu dobre,tak vyzdvihujete len to co ste hrali dobre a co ste hrali zle.tak tam stale najdete "originalny,nevyvratitelny "argument,ktory vas ospravedlni....

Alex píše:Tak nam sa "podarilo" prehrat aj s Madarskom :oops: ,o to pokoj,ale Vy si neviete uznat,ze ste zlyhali.Proste tvrdite,vsetko sme robili ok,len nejak zahadne sme prehrali...........Pamatam sa raz sme hrali proti Vam asi to bola olympiada,a jeden vas obranca(asi Zidlicky) sa podkol a jeden z nasich dal gol(sam siel na brankara)...a Hostak sa tam snazil najst priciny preco spadol(asi tam bola spina,alebo ulomok z drev. hokejky,alebo ryha)Ale nepovedal,ze proste zakopol,nedokazal sa rychlo otocit a sa mi zda,ze to bol Gabby mu usiel jak raketa.A aaa aa Vo tom to je!!!!!!Priam to nepoviete,ze ste zlyhali.Vzdy si nieco najdete.Ste proste origos....
neprehrala s Madarmi nahodou aj velka Kanada raz?

a ked uz si spomenul OH, kto to s Hostakom komentoval? Lebo mi liezol na nervy, taky amatersky a zaujaaty komentar by som cakal dakde na Nove, nie na CT. Nebol to nahodou Capek? :evil:

Alex píše:A vy ste ako skoncili na vasom "super" turnaji? :D :D :D
My na nasem "super" turnaji koncome posledni pravidelne...jenze tam jsou kluby min. o stupen lepsi nez je nemecko... :D :D :D

Exkluzivne jen pro vas: Video, v hlavni roli Igor Murin :D :D :D :
http://www.hcplzen.cz/video/murin.wmv

To tam julko hned supol tazky kaliber halaka do brany proti rakusakom? To ho akoze skusa?? Tam mal radsej dat karola "mojenervyjahramvrepre" krizana nech vidime jak je na tom.

neviem, mozno to s "lentilkou" a jeho slabinamiu nie je este 100%ne fit

bolo by fajn, ak by sa "lentilka" objavila v branke zajtra proti lotysom, no a proti bielorusom by som na vlastne oci opät rad videl v kleci Jara
v uvodnom zapase na Nemeckom pohari sme "polahky" zdolali sikmookych japoncikov 5:2 (3:0, 0:2!!!, 2:0)

Góly: 5. Húževka (Fabuš), 6. Marek Haščák (M. Hudec), 13. Marek Haščák (Melichárek, M. Hudec), 41. Fabuš (Sersen, J. Kolník), 46. Melichárek (M. Šterbák, Vydarený)

Peter Bondra (generálny manažér reprezentácie SR): "Som rád, že sme takto úspešne vstúpili do zápasu. Japonci vôbec neboli ľahkým súperom. Už v predchádzajúcom zápase so Švajčiarskom ukázali, že hokej vedia hrať a sú nepríjemní. Naši hráči však už v prvej tretine dali tri góly. Náskok ich až príliš uspokojil a to, čo predvádzali v druhej tretine si neviem vysvetliť. Šancu dostali mladí hráči a tí ukázali, že majú veľkú perspektívu. Takýto turnaj je pre nich možnosťou získať obrovské skúsenosti. Kde inde by sa mohli takto uchytiť, ak nie práve v takýchto zápasoch. Do turnaja sme teda vstúpili úspešne, opakujem, s výnimkou výkonu v druhej tretine som spokojný. V sobotu vypúšťame predpoludňajší tréning, pretože popoludní čaká hráčov zápas so Švajčiarskom o prvenstvo v skupine. Verím, že ak zopakujeme výkon z prvej a tretej tretiny súboja s Japonskom, máme šancu uspieť."

..dnes nas cakaju neprijemni svajciari..

:arrow: Nebyť Moskvy s reprezentáciou by skončil

Po majstrovstvách sveta v Moskve sa opäť ocitol na nominačnej listine trénera Júliusa Šuplera, tentoraz na Nemecký pohár. Prekvapila útočníka Slovana nominácia :?: „Nikdy som nepovedal, že nechcem reprezentovať. Vždy som pozvánku prijal, ale pred poslednými majstrovstvami sveta som bol rozhodnutý, že v prípade nenominovania s reprezentáciou skončím. Nestalo sa, a tak pokračujem,“ usmieval sa Marek Uram ešte pred odchodom do Hannoveru.

.. bola by ho skoda..
:!: tak uz mame v predaji listky na pripravny match v Kosiciach Slovensko - Svajciarsko (15.12.07 17:00 (So)

:arrow: http://www.ticketportal.sk/search2.asp? ... ekt=650001

..dufam, ze sa stadion zaplni aspon tak, ako proti Bielorusom, no hlavne ze vysledok bude prijatelnejsi.. :slovakia2:
No parada dnes sme vyhrali nad Ceskom sice po pp ale vyhrali SUPER :clap: :slovakia2:
co som cital komentar lebo zapas som nepozeral tak sme mali navrch v zápase a vyhrali sme zaslúžene a výhra nad českom poteší vždy aj ked je len príprava.......
jj povzbudive a urcite necakane vitazstvo..potesilo ma uz len z toho pohladu, ze takyto vysledok by mohol prilakat do SteelAreny na pripravak proti Swiss opät o nieco väcsi balicek ludi..na sk strane, by sa mohol v kleci objavit Miro Lipovsky, t.j. dalsie divacke kosicke lakadlo navyse, no a na strane helvetskeho kriza Abby Obrázek
zasa trapna prehra so SUI...Zda sa mi,ze jediny kluc k uspechu proti SUI je nehrat s nimi vobec......No dnes f kosicoch snad to uz prelomia...
176 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES