Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Fotky uzivatelov HF

Diskuze o všem možném i nemožném.

myslite si co chcete ale vsetko je to len stastie a zabava ze som s ludmi ktorych mam rad :cool:

ale aby sa nepovedalo :
Obrázek

je uz par rokov stara, ale musel som ju celu obstrihat, aby sa nedostali do snimky veci nezakonne :)

Mr.Perfecto píše:ale aby sa nepovedalo :
Obrázek

je uz par rokov stara, ale musel som ju celu obstrihat, aby sa nedostali do snimky veci nezakonne :)
matrix :cool: :cool: a radsej ani sa neoytam co za nezakonne veci mas na mysli :lol:

jj to su este moje neovske brilky, som bol uplny frajo s nimi, ale minuleho roku som ich stratil :cry: som to doteraz nerozdychal a nekupil si nove :?

Mr.Perfecto píše:jj to su este moje neovske brilky, som bol uplny frajo s nimi, ale minuleho roku som ich stratil :cry: som to doteraz nerozdychal a nekupil si nove :?
asi by sme mali vyhlasit minutu ticha na hf za tie okuliare :D

Matejko píše:
BigPete píše:No vypadá tam jako z pomocnĂ©....ale to je jedno... to bude tĂ­m úšklebem
Davaj si pozor na jazyk, hovori ti nieco REVUCKA MAFIA??? 8) :evil: 8)
nee ta mi fakt nic neříká :lol: , to se bude mafie k ničemu jinak bych ji musel znát... a říká tě něco mafie Čechy pod Kosířem? :lol:

Joe S. píše:
eman22 píše:
kajo píše:no skor vyzera ako skaleny,ked sa pozrem na tie jeho oci :D :D
JJ Kajo ma pravdu janik je tam poriadne ozraty :lol:
kajo asi nemal na mysli alkohol ale daco ine :D
no,mal som na mysli,to co ty.ale mohol byt kludne aj ozraty.Who knows?

Matejko píše:Mozem zodpovedne prehlasit, ze ta fotka bola vykonana za janikovho uplne triezveho stavu, bol som pri tom a sice sa tam nejake to "zeli" v tej krcme obcas vyskitne, tak tento vecer to bolo ciste. Piko je sice ceska droga, ale to tiez neznamena, ze je na kazdej oslave narodenin v cechach, takze aj to vylucujem...no nejdem rozoberat kt. vsetky omamne latky mozem vylucit, lebo janik je a bol vzdy cisty.

(tie oci su vysledkom opice a dusneho vzduchu :D )
no opica .... no comment + matejko vie kolko som nespal a co vsetko sa cez noc a den dialo takze asi tolko este k tomu :)

Tak ... taky sem hodím svou fotku ... proč ostatně ne :-D klidně se aj zasmějte :-D s úsměvem jde všechno líp , ale nechte si urážem i když , myslím že je tu dost intelgentních lidí :-D
nevím jak se sem dávaj fotky , tak sem hodím odkaz ...
http://i92.photobucket.com/albums/l4/Mo ... 1173566745

Monnia píše:Tak ... taky sem hodĂ­m svou fotku ... proÄŤ ostatnÄ› ne :-D klidnÄ› se aj zasmÄ›jte :-D s ĂşsmÄ›vem jde všechno lĂ­p , ale nechte si urážem i kdyĹľ , myslĂ­m Ĺľe je tu dost intelgentnĂ­ch lidĂ­ :-D
nevím jak se sem dávaj fotky , tak sem hodím odkaz ...
http://i92.photobucket.com/albums/l4/Mo ... 1173566745
a telefĂłnne ÄŤĂ­slo...? :D :wink:

j0man píše:
Monnia píše:Tak ... taky sem hodĂ­m svou fotku ... proÄŤ ostatnÄ› ne :-D klidnÄ› se aj zasmÄ›jte :-D s ĂşsmÄ›vem jde všechno lĂ­p , ale nechte si urážem i kdyĹľ , myslĂ­m Ĺľe je tu dost intelgentnĂ­ch lidĂ­ :-D
nevím jak se sem dávaj fotky , tak sem hodím odkaz ...
http://i92.photobucket.com/albums/l4/Mo ... 1173566745
a telefĂłnne ÄŤĂ­slo...? :D :wink:
aj ja chcem :D

Matejko píše:Vy ste blazni, ved hned odplasite novu a aktivnu uzivatelku :D
no ale bacha chalani este je pod zakonom, to je jej jedine stastie ako to tak ja vidim ako sa na nu vrhli :lol:

blbost,pod zakonom uz neni :P

kajo píše:blbost,pod zakonom uz neni :P
ale je ved ma len 14 kua vy nepoznate ani zakony chalani asi na vas poslem policiu :D

janik nechaj ich ved laska je laska :)

janik píše:
kajo píše:blbost,pod zakonom uz neni :P
ale je ved ma len 14 kua vy nepoznate ani zakony chalani asi na vas poslem policiu :D
žiaľ je, ale rok si počkám :P

Čekala sem fakt všechno ale že po mne budete chtít číslo , tak to fakt ne :wink: :D :D :D :P

no nechcem sa hadat,ale mne sa zad,ze teraz je to u nas tak,ze dievcata od 14 a chlapci od 16,ale mne je to jedno,ja s tymto problemy nemam :P

oboje je od 15...aspon myslim... 8)

Monnia píše:ÄŚekala sem fakt všechno ale Ĺľe po mne budete chtĂ­t ÄŤĂ­slo , tak to fakt ne :wink: :D :D :D :P
pokial chcu len cislo, je to este dobre... 8)

Trestní odpovědnost se myslím posunula na 14 let takže asi i tohle se upravilo ... na 14 let , jak pro holky tak kluky :wink:

Hele, sem patřej fotky, a ne takovy kecy, ne? :lol: :lol:
664 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES