Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Fotky uzivatelov HF

Diskuze o všem možném i nemožném.

eman22 píše:Je z minuleho roka po uspesnom vystupe na hrad sasov.
http://hokejforum.com/images/eman22/sasov.jpg
hehe, akĂ˝ cvalĂ­k :D ale celkom sympatickĂ˝ si :)

najkrajsi je idefix :D

canesman píše:najkrajsi je idefix :D
JJ souhlasĂ­m :D - ty vole, my jsme fakt buzny :lol:

nene,to bude tym,ze je ho najmenej vidiet :lol:

Matejko píše:
Senátor Palpatine píše:Eman: Tak nak priblizne sem si te predstavoval :)
Aha uz vidim :hufi:
Co se ti nelibi?
Ja mam nahodou presnej odhad...akorat se mi popletou osoby...svoji ucitleku na AJ sem si predstavoval jako tu, co mam na NJ a obracene :lol: :lol: :lol:

Matejko píše:
Senátor Palpatine píše:Eman: Tak nak priblizne sem si te predstavoval :)
Aha uz vidim :hufi:

Inak sa mi paci: Open=sef, Eman=polosef :hufi:, toto ma uplne dostalo :-D
Tak zástupce Generálního ředitele nebo já nevím... :lol: ale už by sem Open mohl tu svou fotku přihodit... stejně tak ty Matejko

tak teba som si matejko uplne inak predstavoval...nahodou v poho vypadas, aj sumne dzivecky tam mas pri sebe :D

no ja uz som len teda pravidelny uzivatel skype.....za posledne 4 mesiace som tam bol asi 2 krat :D ....a ne nevsimol som si :wink: ....zato som si vsimol janikovu na icq :D

Matejko píše:Janik by sem tiez nieco mohol hodit, lebo to spravim ja a nebude rad :-D :hufi:
co co co? one ma netoto aj otazku si mi z pier zobral ale som mohol cakat ze sem hodis aspon taku na ktoru sa da aj pozerat ......... vdaka slecnam :lol: :lol: :lol: ja si tak hodim ked bude oslava v brne tak si mozno dam ak sa podari z tade :D
ale nemam pochyb ze ked tu date fotky tak sa zvysi navstevnost stranky o 100% :lol:

Matejko píše:Tak sa pridam, nelakajte sa, a nesmejte sa mi, na tej fotke som vo vare Helloweenskej party (karneval) :hufi:

Obrázek
Ta vlevo vypadá dobře :cool:

Matejko píše:
canesman píše:tak teba som si matejko uplne inak predstavoval...nahodou v poho vypadas, aj sumne dzivecky tam mas pri sebe :D
pri tom prasiatku ako avatar sa ti ani necudujem :-P a pritom canes mam foto aj na skype, sa cudujem, ze si si nevsimol :-D
asi dako tak som uvazoval aj ja :D

BigPete píše:
Matejko píše:Tak sa pridam, nelakajte sa, a nesmejte sa mi, na tej fotke som vo vare Helloweenskej party (karneval) :hufi:
Obrázek
Ta vlevo vypadá dobře :cool:
telefónne čísla by prišli vhod :D

mno tak,uz sa to tu zvrhava :)

canesman píše:mno tak,uz sa to tu zvrhava :)
presne tak matejko mal by si dat len svoju fotku lebo vidis ako to tu vyzera nejde o to ukazat ake pekne baby su na intraku :D a urcite ti na to nedali ani suhlas ich tu takto vystavovat tak by si to mal zmenit :lol:

Senátor Palpatine píše:Eman:
Tak zástupce Generálního ředitele nebo já nevím... :lol: ale už by sem Open mohl tu svou fotku přihodit... stejně tak ty Matejko
Tak lidicky vidim ze ste tu nevedomi tak Vas dostanem do obrazu :D
Hodnosti na fore


Eman22, OpenFire - Admini, Sefovia vsehomiru :D
Matejko zvany tiez Sunkovac (Hammer) - poloadmin, polowebmaster pre Vas vsetkych Zastupca Sefov Vsehomiru
Xecutor - Webmaster ( sikovny to cloviecik bez ktoreho by bolo forum asi v prdeli 8) )
Moderatori - Uzitocni to ludkovia, co Vam prikazu to s usmevom vykonajte

ALL Spomenuti - Spravia pre Vas skoro vsetko len sa ich nesnazte nastvat.

Nekecat, posilat fotky :lol: :lol: :lol:

Matejko píše:Pre zaujimavost, takto to vyzera u nas na intraku. Mali sme vcera halloweensku party (karneval) a fotka je zo zaciatkov ked ta este bolo len zopar ludi :D

http://hokejforum.com/moje/matejko/halloween.jpg
Matejko ten s tou korunou na Lavo uplne nevola sa nahodou Marek a nie je z Brna? Aspon myslim ze je to on trochu sa podoba na mojho fasa kamosa

Matejko píše:EE, vola sa Lukas a je z Krumlova :D
ale dost sa podoba. On je tiez tipek co nechyba pri ziadnej chlastacke. Som sa aj cudoval co robi u Vas na Intraku :D To je timi 5timi pivami co som vipil.
664 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES