Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Fotky uzivatelov HF

Diskuze o všem možném i nemožném.

Tak pridejte este nekdo fotky :)

Janik, Open, :taptap: Janik, Open, :taptap: Janik, Open, :taptap: Janik, Open, :taptap: Janik, Open, :taptap: Janik, Open, :taptap: Janik, Open, :taptap: Janik, Open, :taptap: Janik, Open, :taptap: Janik, Open, :taptap:

Eman22, OpenFire - Admini, Sefovia vsehomiru Very Happy
Matejko zvany tiez Sunkovac (Hammer) - poloadmin, polowebmaster pre Vas vsetkych Zastupca Sefov Vsehomiru
Xecutor - Webmaster ( sikovny to cloviecik bez ktoreho by bolo forum asi v prdeli Cool )
Moderatori - Uzitocni to ludkovia, co Vam prikazu to s usmevom vykonajte

ALL Spomenuti - Spravia pre Vas skoro vsetko len sa ich nesnazte nastvat.
A na mna si zabudol Eman??? Logo je nepotrebné?? :D :D :D :lol: :lol: :lol:

Matejko, nemal si ešte pre svoju vieru problémy na letisku? :lol:

poviem to tak: mame sefov takych drobcekov oboch :D za to matejko je taka 1/3 z nich web master 1/2 a ja 1/4 :lol: :lol: to je asi tak k pomerom takych osobnosti :lol: :D

fuu,open je tiez taky chlap,ako hora? :) ...ed tu fotku nedal,ci? :)

canesman píše:fuu,open je tiez taky chlap,ako hora? :) ...ed tu fotku nedal,ci? :)
no sefovia si ziju ako prasce v zite :lol: ale nie ja ho poznam tak viem a webmaster a mtejko ho pozna tiez a navzajom sa tiez pozname :lol:

takze daco ako revucska mafia? :D ....ved ta dajte fotky seci,nech je prca,ved o nic nejde :)

Takze oprava:

S matejkom sa poznam uz dlhsie mozno 14 rokov alebo tak nejak ale az 8 rokov boli takych kontaktnych :D s Janikom sa poznam 13 rokov a s X-Ecutorom sa poznam 9 rokov.

Fotky nedavam iba osobne stretnutia 8)

tak dam aj ja, som nasiel jednu

Obrázek

ak by ste nevedeli, som ten v oranzovom tricku 8)

Joe tipujem tem baculko v dolnom pravom rohu :D .

no dovol, teraz si ma hrozne urazil :x a ten ma na sebe oranzovy dres :wink:

mam aj oranzovu šatku na krku 8)

Matejko píše:Zakruzkuj sa v malovani a daj to sem potom :-P
nic take, este si pamatam, ze som mal na sebe modre rifle, ale neviem, ci to pomoze, lebo ich sa mi zda, nevidno

Žeby ten v té šiltovce?

BigPete píše:Ĺ˝eby ten v tĂ© šiltovce?
nieco take by som si v zivote na moje vlasky nedal, poradim, bol som tesne pred ostrihanim :D

no tak,joe,davaj,nehanbi sa :D

canesman píše:no tak,joe,davaj,nehanbi sa :D
poviem este jedno, v mojej blizkosti su dve dvojicky, ak pomoze, mozes skumat celu foto :lol: :lol: :lol:

aj tak newiem,newiem tam najst nikoho,kto ma oranzovu satku...asi zavolame mastera,nech nam pomoze :D

canesman píše:aj tak newiem,newiem tam najst nikoho,kto ma oranzovu satku...asi zavolame mastera,nech nam pomoze :D
chod do prdele, nic take sa nekona :!: :x :x :x :x

tak to je ina zabava ta hladat :lol: si ten z profilu (nie skupiny :lol: ), pod tym starym ujom s modrou siltovkou :?: :?: :?:

Už ho asi vidím, bude to ten nalevo vedle toho kluka, co má šiltovku a modrou šálu, nebo ten za ním co není vidět...

btw,odkedy chodi dzamal medzi ruzafans?? :shock:
664 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES