Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Fotky uzivatelov HF

Diskuze o všem možném i nemožném.

Medik nie si ty ten poloplesaty pan co stoji vedla? :lol:

ta rysava 16ka,alebo niektori z tych bicyklistov vzadu :lol: :lol: :lol:

Ani jeden neuhadol haha...A nie neboli sme pod vplyvom marisky vies vyhrali sme Putovny pohar tak sme sa trosu napili :D

No takĹľe aj ja sa obetujem .. :cool:
http://img521.imageshack.us/img521/7915/jaji7.png
Papulu som si radsej zakryl loptou a som tesne pred ostrihanim ...jak mam vlasy dlhsie ako 8 mm uz ma to serie obycajne sa davam kosit trojkou

Kto sa hambi moze sa aj nakreslit :D
skvely program na

Kód: Vybrat vše

http://flashface.ctapt.de/

inak na tej fotke je co som dal, je moj image neaktualny :D

Joe S. píše:inak na tej fotke je co som dal, je moj image neaktualny :D
uz si sa nebodaj oholil odvtedy? :lol:

canesman píše:
Joe S. píše:inak na tej fotke je co som dal, je moj image neaktualny :D
uz si sa nebodaj oholil odvtedy? :lol:
hahaha, ja sa holim pravidelne(2-3 razy tyzdenne), aj ked dnes som sa pred futbalom nie, tak som trochu zafukany :oops: :oops: :oops: :D
myslel som dlzku vlasov a typy ucesov

aha,nebodaj mas pankacskeho kohuta? :lol: ...ale no,jokujem,mam dobru naladu...ja sa holim tak raz za tyzden a bohato staci :D

canesman píše:aha,nebodaj mas pankacskeho kohuta? :lol: ...ale no,jokujem,mam dobru naladu...ja sa holim tak raz za tyzden a bohato staci :D
to neni pankacsky kohut, ale uces, ked som najviac sexy a naposledy som taky mal ale v stredu pobede a vecer (az do stvrtku rana) :arrow: na koncert sa treba dako pripravit a ked nejdes sam :beee:

to mĹ

Vidicon-mas rad romov???? :)
A daj inu foto aj ja dam dalsiu

No takze riadiaci sa heslom acab a ciselkami 14/18/88 ma mat rad romov ?
edit : ako ktorych

nedavno mi bola od mojho kamosa zaslana fotka o existencii ktorej som nemal ani tusenie :D
Obrázek
tak to som ja, WildCelt :oops:

isto hej .. :D

no urcite som uz mal aj lepsie :lol:

jaksi prestali fotky pribudat :)

tak nieco nove :D
Obrázek

janik píše:tak nieco nove :D
Obrázek
to co drzis v lavej ruke? :wink:

:lol: :lol: darcek od kasmoky aj v pravej ruke aj v lavej :D nedal som taku kde sa nechavam krmit :lol: :lol:


a tu mate webmastera ale pssst :D inak to zvalim na vas ze ste ma donutili
Obrázek :lol:

janik, nazov temy obsahuje aj ze NIKOHO INEHO :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Joe S. píše:janik, nazov temy obsahuje aj ze NIKOHO INEHO :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
viem lebo to som tam pisal ja :D ale je clen hf a po dalsie to ma za tie reci ked sme boli v Brne ako ma tu ohovarali aj s Matejkom :P kedze mato tu uz fotku mal tak som dal aj jeho :lol: :lol:

janik a keby ze das nejaku triednu fotku,kde si ty,mato,webmaster a aj open? :)

canesman píše:janik a keby ze das nejaku triednu fotku,kde si ty,mato,webmaster a aj open? :)
po prve taka asi ani neexistuje :lol: :lol: a po druhe boli by tam aj ludia mimo tohto fora a to je zakazane :wink: a open ked bude chciet tak si da foto sam. ak bude ta stretavka tak sa tam mozme cvaknut vsetci :D
664 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS