Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Fotky uzivatelov HF

Diskuze o všem možném i nemožném.

ano som to ja, fotka je mierne upravena do farebneho nadychu
.
Obrázek
:lol: :lol2: :hroza: :scare: :lol3:
Obrázek
:-D
už predbiehaš xmena :-D v pridavani fotiek xD
medik911 píše:už predbiehaš xmena :-D v pridavani fotiek xD
Noo, tak to bych měl brzdit :lol3: :lol3: :lol3:
Fotila mlada....bryle jsou jeji :frajer2:
Uhorsky hajduk (z akcie Kosice 1644)
Obrázek

Obrázek

Srry za tu velikost :D
Dobré tričko :D
Obrázek

Tak to dopada kdyz ucitel neprijde do hodiny :D Jinak na sobe mam tricko s Yzym :frajer2:
Ked nedôjde na hodinu?! U nás je to tak, i keď učiteľ na hodine je. :D A to nekecám :D Takto sa chovajú všetci,ktorí sedia vzadu a hlavne za mnou :lol2: Zvlášť na účtovníctve. Učka si už s nami nevie dať rady :D No,čo má robiť,zvykla si :D
Pridam aj ja jednu,najcerstvejsu :D,aby Maro vedel,s kym tu ma docinenia,lebo ja si ho vzdy predstavyjem,ako Pricea :oops:


Obrázek
Freddie92 píše:Ked nedôjde na hodinu?! U nás je to tak, i keď učiteľ na hodine je. :D A to nekecám :D Takto sa chovajú všetci,ktorí sedia vzadu a hlavne za mnou :lol2: Zvlášť na účtovníctve. Učka si už s nami nevie dať rady :D No,čo má robiť,zvykla si :D
Vzadu? Já spal v první lavici :lol2:
U nás si to môže dovoliť len jeden,lebo je riaditeľov príbuzný :ja_neviem:
Ja :frajer2:
Ja..

Obrázek

To, prečo mám ako fanúšik Yotes tričko Colorada sa mi nechce vysvetľovať.
tak takto to vyzerá :hmm:
yzy preco mas na svojom aute svajciarsku SPZku? :lol2:
Nechápu lidi co se fotí s cizími auty... Chápu když si vyfotí auto, ale... :roll:
TT1905 píše:Nechápu lidi co se fotí s cizími auty... Chápu když si vyfotí auto, ale... :roll:
Ty nikdy nič nechápeš a všetkých čo sú troška iný ako ty, prípadne majú iné názory by si najradšej upálil.

BTW: odkiaľ viete, že sa yzy fotil práve s autom? Nie je to len taký cvak? :)
A na to jsi přišel jak pane všeználku? :)
švolco píše:yzy preco mas na svojom aute svajciarsku SPZku? :lol2:
lolíík :lol2: :thumbsup:
TT neboj, aj auto mám vyfotené. Len škoda, že to nevieš napísať predo mnou, ale len "ohovárať"..
A švolco, to moje auto určite nie je.. Keď som išiel z F1-ky, tak som ho "stretol"...
664 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS