Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Fotky uzivatelov HF

Diskuze o všem možném i nemožném.

Keď si to už tak spomenul.. tak tohtoročná :D ked donás bežoviec, prišli rusnáci zo snakova :D
a ked uz som tu bol spomenuty aj ja, tak jedna morbidnejsia, ale to vsetko pre potesenie spolubojovnikov a divakov :D
neis píše:No toto :D Přesně takto jsem si cepiho představoval, jenom bez těch lyží :lol:
a viacej pálenky :lol2:
obnovenie manželskych sľubov po 5 rokoch :yes:
s Arekom
rousis píše:obnovenie manželskych sľubov po 5 rokoch :yes:
s Arekom
no jaki sme tam krasni :cookies:
Tak já sem taky hodím své aktuální podobizny :D

Vždycky jsem chtěl být filmová hvězda, ale tak spokojil jsem se alepsoň s reklamou :D

Obrázek Obrázek
new na opekačke :jupi:
Obrázek
- som vľavo
cepi píše:na nasej plazi relaxoval este Riso Lintner
vela toho sice nie je vidiet :ninja: ale tak aspon tak no
petrikovci boli kuknut tatry:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Tady jsem byl nejblíž mýmu historicky prvnímu vychytanýmu shootoutu ... minutu a půl před koncem jsem ale dostal fíka :slap: a zápas skončil 1:1... one of the best games ever :clap: .. kua už aby ta NHL začala :bitka3:
Staré dobré časy :good: .
Obrázek

Obrázek
Obrázek
smecar :ninja:
Obrázek
Tema fotky useru je zamcene, tak poprosim o presun at tady nedelam bordel. :jn:

Pridavam fotky z vcerejsi navstevy Hockey Hall of Fame. Magicke misto, nadsenim jsem ani nedychal. Pritelkyne me nemohla dostat ven. :-)
IMG-20141014-WA0000.jpg
HHoF1
IMG-20141014-WA0006.jpg
HHoF2
Dnes nas ceka presun vlakem do Ottawy.
Obrázek
IMG-20141017-WA0002.jpg
COL-OTT2
IMG-20141017-WA0001.jpg
COL-OTT
Stadion v Ottawe je nadherny, perfektne reseny a porad vypada jako by ho nedavno otevreli, coz se o Air Canada Centre rozhodne rict neda.
Dnes vecer se presouvame do Montrealu, snad uvidim alespon jednu vyhru Avs. :nervozny:
ked user kvuli obnove chatu jede az do toronta aby tam rozvinul pozadavek to je uz sakra k zamysleni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:rofl: martin
Zdravim hokejova rodino, pridavam posledni fotky. Po delsi dobe jsem na normalni wifi. Vyhry Avalanche jsem se ani na treti pokus nedockal. :-( V utery jsem jeste navstivil DET-MTL a ted uz jsme zpatky v Torontu. Za par hodin letime domu.
DSC02561 (1280x852).jpg
14.10. COL-TOR
DSC02884 (1280x852).jpg
18.10. COL-MTL
v pozadi Jakub H.? :angel:

Obrázek
Uz jste ho nekdo videli smat se??? :hmm:
K tomu článku o Záborskom som sa dnes náhodou dostal a vidím tam seba. Myslel som si, že som objavil teplú vodu, reku, ale ako vidím, cepi si ma tam všimol tiež :hiding:.
AndyF píše:Uz jste ho nekdo videli smat se??? :hmm:
Potvrdzujem, že prírodný úkaz tohto charakteru už v minulosti prebehol. :yes: :giggle:
Minulý týždeň prišla k nám do školy vzácna návšteva, Dado ako bývalý žurnalista. Fantastickú prednášku som musel zakončiť fotkou, ktorá je síce nepodarená, ale hlavne, že je :giggle:

Přílohy

664 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO