Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Help me

Diskuze o všem možném i nemožném.

Takže,asi je dosť blbé pýtať si názory na moje budúce rozhodnutie.Ale keďže som extrémne nerozhodný človek,tak každý názor mi pomôže.
Vybrali ma za dobrovoľníka na MS,síce iba ako zálohu(zatiaľ neviem,čo to znamená,dozviem sa na školení),ale ide o to,že ma vôbec vybrali.Lenže ak pôjdem,tak nebudem celé dva týždne pred akademickým týždňom v škole.A teraz vôbec neviem,čo mám robiť :-( Ak niekto môžete,tak sa prosím vyjadrite,ďakujem.
Jednoznačně ber. Předpokládám že se učíš v průběhu roku jako vždycky, takže dva týdny mimo školu ti nijak neublíží, jen se opakuje jako celý zbytek roku, a to zvládneš i sama doma. Podle mě to není problém. A gratuluju.
Mám prosbu. Chtěl bych sledovat na netu KHL, přesněji na: http://news.sportbox.ru/ . Problém je, že mi to nefunguje, prostě se to ani nehne. Je kvůli tomu potřeba stáhnout nějaký program, nebo co? Jsem počítačový antitalent a těmhle věcem nerozumím. Nevím někdo co s tím :?:
Potreboval by som pomoc, ohľadom tohto obrázku:

Obrázek

Nevedel by niekto tomu dodať nejaký efekt, šmrnc? Nemusí to byť hneď a bral by som aj viac návrhov. :cry:
Něco zkusím, napiš mi na ICQ co by sis tak představoval
TT1905 píše:Něco zkusím, napiš mi na ICQ co by sis tak představoval
Ďakujem moc za ochotu. Ozvem sa. :wave:
adrislovakia píše:Chcela by som si kupit: hokejku,rukavice a korcule. Mohli by ste mi poradit nejaku dobru brand za rozumnu cenu,(zlatu strednu cestu).
Neviem, či poznáš Sport 200, tam mávajú dobré veci za rozumné ceny. Nie je to vyslovene hokejový obchod.

A potom odporúčam tento obchod, tiež celkom rozumné ceny.
http://www.azhokej.sk/shop/
Čo sa týka objednávania. Ja mám moc rád hokejky TPS, teda na hokejbal..
No rukavice mám Nike Bauer (ešte), avšak dosť sa mi pozdávajú CCM, tie by som aj odporučil.
A korčule, tomu moc nerozumiem.
Tie rukavice však pozerám, že v tom obchode majú nejaké drahé..
A čo sa týka hokejky, tak to chceš shaft a čepeľ, alebo v celku hokejku?
adrislovakia píše:Dik
ja by som chcela hokejku v celku.
Takú som mal len TPS, či Nike Bauer. No fajné sú ževraj Reebook. A čo sa týka tých rukavíc, tak tam asi tie CCM. Mnohí majú však Nike Bauer, alebo teraz už len Nike, no to je prehnane drahá značka.
nahodou nejaky clovek z okolia NR zdatny v Jave a chce si pripadne aj zarobit????
Ak cestujem do zahraničia v rámci krajín, kde stačí občiansky preukaz, je jedno či mám ten starý alebo ten nový "EURO typ"? Chystám sa do Slovinska a Chorvátska a kamarát ma presvedčuje, že musím mať ten EURO. Posledné 3 roky som nikde okrem okolitých krajín nebol, tak neviem. Ale ani v RAK, ani v POL a HUN som žiadny problém nemal, tak nevidím prečo by som mal mať inde. :ja_neviem:
Navyše, policajti mi predsa občiansky aj tak nevymenia, pokiaľ je ešte platní, iba ak by som ho stratil a podobne.
musis mat zrejme euro, od nas zo skoly sa bolo v bosne a chorvatsku, a museli mat studenti tie euro obcianske...aj ja idem na jesen a kazali nam vybavit si euro lebo inak nas tam nepustia.
no tam kde staci obciansky som so starym typom nemal ziadne problemy
ak si dobre pamatam, tak v 2007 som siel do Irska na stary bez problemov
Starej není problém...
do Chorvatska som siel minuly rok s pasom. To nie je Schengen ani EU!!! Dostal som normalne razitko.

Obrázek
Skorpion píše:do Chorvatska som siel minuly rok s pasom. To nie je Schengen ani EU!!! Dostal som normalne razitko.

Obrázek
Nevím jak Slováci, ale my můžem do Chorvatska cestovat i s obyčejnou občankou.
ja som siel s ceskou cestovkou (vsetci okrem mna Cesi) a kazdy mal pas a kazdeho razitkovali. :ja_neviem:
Skorpion píše:ja som siel s ceskou cestovkou (vsetci okrem mna Cesi) a kazdy mal pas a kazdeho razitkovali. :ja_neviem:
Tak to asi nevěděli. Ale opravdu to tak udělali speciálně pro nás, protože tam jezdí nejvíce Čechů. Platí to už tak 5 let.
ja si myslim, ze to plati aj pre Slovakov. Ale ako nam povedal, sprievodca, chorvatski colnici su ku*vy a robia obstrukcie. Mali sme to aj v instrukciach, aby sme brali pasy. Inak to bol prechod mimo turistickych tahov. Ja by som si proste pas do batoha hodil.
No a jinak nejlehčí způsob jak to zjistit je zadat do googlu CESTOVÁNÍ DO CHORVATSKA a každá slušná cestovka to tam má přesně popsané.
Já mám teda s chorvatskejma celníkama dobrý zkušenosti...
No, keby som mal platný pas, tak by nebol problém. Ale nemám a aj táto cesta je taký spontánny nápad, takže nemám 30 dní na jeho vybavenie a ten príplatok sa mi nechce platiť, navyše keď oficiálne stačí OP.
To Chorvátsko je na občianku bez problémov, dokonca už aj Srbsko, Čierna Hora, Bosna a Hercegovina. Aspoň teda oficiálne by to tak malo byť. Len som si nebol istý, či je nejaký rozdiel medzi tým EURO a tým starším (čo sa vydával pred 2008). Vyhral to tu starší v pomere 3:1, tak už nebudem špekulovať. :D Aj na nete som našiel par správ, že stačí ten starý.
Pre istotu som sa bol spýtať na polícii a tam mi potvrdili, že len tak mi ho nevymenia. Iba ak by som ho stratil, ukradli mi ho, menil by som údaje a samozrejme ak by mu končila platnosť.
Vďaka chlapi. :thumbsup:
tak to upravim este vyraznejsie, 4:1 :) minuly rok Chorvatsko + o par tyzdnov Montenegro so "starym" OP, bez problemov :frajer2:
do Chorvátska na občiansky.

Ja som tak bol v Záhrebe už v novembri 2005 a stále to platí
tak potom nechapem co za blbotiny nam to natrepali v tej nasej skole :hroza:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS