Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Vianoce

Diskuze o všem možném i nemožném.

:) Tesite sa na ne? kde ich prezijete a s kym?
no ja sa samozrejme tesim, sa normalne cudujem ze uz takmer o tyzden su tu...akurat ze nemam kes na darceky :oops: . A prezijem ich samozrejme doma s rodinou :) , to zas bude prezieranie :D

No jooooo ja sa tiez tesim len horsie je zze nieje sneh :( vianoce bez snehu nieje ono a darceky asii ani kupovat nebudem

sneh vraj ma prist coskoro...a teraz som bol vo viedni,tak som nakupil celej rodinke :) aj holke :D

no sneh ma prist coskoro len ci on ostane!!!Musis mysliet aegonomicky vies :wink: len horsie je ze ked teraz budu vinoce tak teba cakat dalsi rok :(

boze,medo,na teba asi zle ta choroba posobi :lol: ...to len teba moze takato vec napadnut,to ako keby som teraz povedal,ze najhorsie na tom je,ze o 60 rokov vsetci uz budeme mrtvi :D ...asi blbe prirovnanie,nevsimajte si ma :lol:

canes co si sa nafetoval??? :lol: o 60 rokov niekto bude este bit ciganov a hrat fubal :lol: ale fakt co sak budu azza rok 8) :( ale nieviem co chcem pod stromcek :(

Nevíte co mám koupit našim za dárek?

listky do opery :wink:

Ty koupím tobě někde do New Yorku i s letenkou, jestli dostanu ten svůj plat :lol:

ne ale ja som to myslel fakt ze im kup listky do opery sak to sa starsim ludom paci :wink:

No neviem estli by sa im to páčilo :lol: Nemáš jinej nápad

mam aj iny napad mame kup nejaku vonavku a tatkovy kup nejaku knihu a holiaci stojcek++suprva :wink:

jj super nápad, učiním tak :) jen ten strojek už má....

no tak mu kup brile kdyz ich nosi ja uz nevim :?

medik911 píše:no tak mu kup brile kdyz ich nosi ja uz nevim :?
Né to je dobroš, to bude stačit :) možná koupím 2 knížky a 2 vonavky at nejsem škrta,a el brýle by si musel nejdřív vyzkoušet... to by mu potom neslušeli... :lol:

tak im to kup ale vianoce niesu iba o darcekoch ale o tom ze je rodina spolu to je asi najkrajsia chvilka v roku v rodine :)

Ano medik, presne tak :wink: A ja budem medzi sviatkami este aj v praci, takze mne bude hej.

po 1. arek, nie vsetci madari su zli, nemusis podla jednotlivych individuii odpisat vsetkych
po 2. financne suchoty mam aj ja :arrow: ziadne darceky sa nekonaju
po 3. ten sneh ma sere, ved ani v tatrach skoro neni ziadny, pred 2 hodinami som siel popri nich rychlikom, tak som videl :(
po 4. uz sa tesim na kolace :P

s tymi darcekmi je sranda, na kamosa sa minuleho roku jeho rodina vyprdla a kupili mu nejaku blbost, tak sa chce toho roku pomstit a bol kupit sparatka pre mamu, hajzlak pre fota a baliaci papier pre segru :D oni su tak trosku posahana rodina :)

Na vianoce sa moc netesim ba priam ma seru. Vsade plno ludi same tlacenice proste hnus. A kedze robim v obch spolocnosti tak vtedy mam najviac roboty!!!. ALe silvester bude spicka vypinam mobil som 5 dni na chate bez signalu proste idilka. :D

jasne uz sa tesim na tie obchody bo ani ja nemam nic kupene este :D len tie prachy odkial zohnat asi dnes musi vyjst ten tiket :lol:

fakaĹĄ na ddarceky, hlavne ze sme vsetci zdravi

janik píše:jasne uz sa tesim na tie obchody bo ani ja nemam nic kupene este :D len tie prachy odkial zohnat asi dnes musi vyjst ten tiket :lol:
Pod na ukrajinu tu zozenies vsetko lacno :lol: :lol: :lol: :lol:
161 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES