Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Aky film prave pozerate

Diskuze o všem možném i nemožném.

Enderova hra - dopadla asi tak ako som tusil, nebolo to zle ale ani nejaka pecka. film hodne rychle vyprchal z hlavy ale ono je to tazke ked poznate dej 6.5/10 mam jednu radu po tomto filme zacnite citat pokracovanie speaker for the dead , ktore je v kniznej serii podla mna najlepsia kniha.

Prisoners - vyborne takychto temnych napinavych filmov treba tocit co najviac 9/10. film mal aj komedialnu vlozku na uvod kde sme videli idilicke bratanie sa bielej a ciernej rodinky.

Thor 2 - strasna nuda a vypnuty film asi v polovici 5/10

Conspiracy - vyborny novy menej znamy horor/triler, 8/10

The Conjuring - najviac nahajpovany a marketingom podporeny horor za posledne roky, drzi si to svoju dobru kvalitu, aj ked chvilkami mi to prijde ako taky gulas vsetkeho 7.5/10

Insidious 2 - pokracovanie velmi kvalitneho a mnou oblubeneho hororu, podobne ako conjuring drzi si to dobru kvalitu (prekvapivo kedze oba filmy maju rovnakeho rezisera) ale predsa len nie je to jednicka 7.5/10

Dark skies - tematika ufo posledne desatrocie nie je tak popularna jak v devedesiatkach v dobe aktov x. tento horor/triler sa snazi o navrat a dari sa mu to solidne. 7.5/10

Carrie - remake nudy moze byt len nuda , 5/10
Pozri si aj toho Oldboya, bol som veľmi spokojný. A hlavne ho dopozeraj. :giggle:
Hoodne dobry pribeh oldboy. Z povodnej korejskej trilogie som uz davno videl sympathy for lady vengeance tobolo drsne ale na tuto dejovu pointu to nemalo.
Obrázek
Enderova hra.
Aktuálně čumím na klasického Hitchcocka, takže věci jako Okno do dvora, Vertigo, Provaz, Cizinci ve vlaku..

proč se Hitchovi říká ´mistr hororu´, když všehovšudy natočil jeden horor a jeden skorohoror?
prave som dopozeral Veľká ryba

je uzasne, ze je este vela filmov, ktore vznikli uz davnejsie a nikdy som ich nevidel a su take skvele, ako velakrat v diskusii, proste nadhera, krasny zaver

dost unaveny som bol ked som to siel pozerat, parkrat som to uz skoro vypol, ze to skuknem inokedy, ale potom sa to niekde zlomilo a ani som neregistroval goly ManU co som ockom sledoval popri tom, normalne mam chut si to pustit znovu, dufam, ze sa mi to podari zohnat aj v originale
Byl někdo v kině na pokračování 300stovky? A pokud ano, je to dobré? :neviem:
Guddy.44 píše:Byl někdo v kině na pokračování 300stovky? A pokud ano, je to dobré? :neviem:
Nemám rád Snydera a nepáčila sa mi ani jednička až na Butlera, takže čo ti poviem... :neutral:

Počkal by som si na Noaha, byť tebou. To už za tie peniaze stáť bude.
Chtel bych videt
Syn ti hackol account? :giggle:
Jen si delej prdel.. To je pro celou rodinu, neco si o tom precti. :bee:
já měl lego strašně rád.. proto jsem byl natšenej, když jsem našel tenhle film... bohužel po třech minutách to trochu ztratilo šmrnc a zbytek už moc koukatelnej nebyl, někdy v půlce jsem to až musel vypnout :/, dost podobně natočenej film jako třeba Hobit, i když tam mě odradil už úplnej začátek... ale mluvící kalhoty, nebo jak se ten seriál jmenoval, to byla pecka, stejně jako hned ta úvodní hláška "because it's rhymes" (já si nečetl popisek nic, čekal jsem nějakej serióznější snímek a do toho ti ten šedivák řekne because it's rhymes :D :D .. to mě hned do stratu odrovnalo :lol2: , bohužel tolik asi k pozitivům :( )
Obrázek
Obrázek
Diky arek za tip: http://www.csfd.cz/film/8227-telefonni-budka/" onclick="window.open(this.href);return false;

Strhujici originalni podivana se skvelym Colinem Farrellem. :thumbsup: Navic v zaplave casto prepalenych trihodinovych filmu mi prislo tech 81 minut vhod.
Tak já nedávno viděl
Gravity - Tady není co řešit, parádní film se senzační atmosférou. Hlavně ten Vesmír na mě působil silným dojmem. Ta ponurá atmosféra.. skoro až sem dýchal se Sandrou. Závěr byl doslova strhující.. 9/10

All Is Lost - Nemohu říct, že to byla blbost ale já se u toho doslova unudil. Nemluvící kapitán na jeho jachtě, podporováno divnými náhody a ovlivněno spoustou smůly. Natočeno to bylo opravdu dobře a katastrofické filmy jako Dokonalá bouře nebo Den poté mám rád, ale vzhledem k němosti naší hlavní postavy a absenci jiných sem u toho usínal.. 5/10
Včera sme pozerali Prisoners, fakt dobrý film, trošku psycho (a ten koniec asi museli dať taký, že nevie nikto, či toho chlapa našli alebo nie)

a dnes starinu Requiem for a dream, tieto filmy z feťáckeho prostredia sú riadne ťažké, normálne som si po filme musel ísť naliať rumu :giggle:
Joe S. píše:a dnes starinu Requiem for a dream, tieto filmy z feťáckeho prostredia sú riadne ťažké, normálne som si po filme musel ísť naliať rumu

ja ze dat pernik :giggle:
Už tři dny se snažím dokoukat Hurikán smrti http://www.csfd.cz/film/331378-hurikan-smrti/" onclick="window.open(this.href);return false; .

Film zatím vede 3:0 na body.
JKL píše:Už tři dny se snažím dokoukat Hurikán smrti http://www.csfd.cz/film/331378-hurikan-smrti/" onclick="window.open(this.href);return false; .

Film zatím vede 3:0 na body.
Kdysi dávno jsem koukal na film "tunel smrti". Je v tom žebříčku o něco vejš.. No, po tomto zážitku jsem se zapřísáhl, že nic co má pod 20% u mě nedostane šanci.

Jinak Joe, Prisoners je super film. Musím s tebou souhlasit. :)
Nechce se někomu z dobrých lidí udělat titulky k filmu Mr. Hockey: The Gordie Howe Story? :-D
Legenda 17 neni spatnej film,sice je tam citit az moc rusactvi a z mejch milovanejch kanadanu udelali zabijaky z planety opic,ale budiz,vetsinou je ten film hodne dobrej a kvalitni,ale rusaci jsou rusaci :lol:

A jeste Pach krve 4ka,libovej film :kajo:
Sedlo40 píše:Legenda 17 neni spatnej film,sice je tam citit az moc rusactvi a z mejch milovanejch kanadanu udelali zabijaky z planety opic,ale budiz,vetsinou je ten film hodne dobrej a kvalitni,ale rusaci jsou rusaci :lol:
Esposito :giggle: Zajímalo by mě jestli je kanad'ani opravdu tolik nenáviděli... Každopádně Maurice je Maurice :thumbsup:
245 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS