Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Ako ste si zvolili "svoj"a kto ma najkrajsi­ nick?

Diskuze o všem možném i nemožném.

Já mám cheatař, protože hodně čítuju, respektive čítoval jsem při hrách, teď už je nehraju.
A rád někoho vochcávám, taky mi udělá radost, když jsem někoho obral, atd.

dake divne sposoby mate tam v cechach, chcat na ostatnych ludi :roll: :roll: :roll:

Joe S. píše:dake divne sposoby mate tam v cechach, chcat na ostatnych ludi :roll: :roll: :roll:
vidno ze si tomu nepochopil :( ach no

pochopil, ale ono to malo aj druhy zmysel :wink:

Já jsem si zvolila svůj nick ... asi ze zvyku protože si ho dávám všude ... dřív jsem si dávala jiné ... ale když jsem přišla na nějákej web kde jsem se chtěla zaregistrovat tak tam už ta přezdívka byla tak jsem si vymyslela jinou a vždykcy mod té doby co se mi tohle stane ji používám ... vlatně Monnia ... no , jmenuji se Monika , takže to má asi taky určitou spojistost :-)

Joe S. píše:pochopil, ale ono to malo aj druhy zmysel :wink:
no ja viem ale ked si to pochopil tak preco si to napisal ako ze si to nepochopil??? ale uz to nechaj plavat hore vodou

vlk je moje oblubene zviera preto wolf a to 169 to som si raz na jednom fore zakladal nick a wolf uz tam bolo a najblizsim bolo wolf 169 no a tak som si dal wolf 169 a to mi zostalo az doteraz

vitaj RED :!: tak parta z fora nhl.cz sa rozrastla o dalsieho HF clena :cool:

No tak ja som si dal podla isteho brankara Hannuho Toivonena...moc sa mi minulý rok zapačil...no mojími naj su Brodeur a Dipietro...Toivi je tretí :-) a najkrajší nick...neviem ete to tu nemam prelistovane..no videl som tu jedneho s nickom debil a to mi tak vbehlo do mysle

Moj nick je aj znamenie, v ktorom som narodeny. Bolo to take narychlo vymyslene riesenie snad pred 10 rokmi, ale odvtedy som ho nezmenil a pouzivam ho vsade.

Skorpion? Aj Ty si skorpion? No tak ma tesi, aj ja som, ale radsej idem o tom mojom nicku. Takze ja mam preto tento nick, bo ma zacali tak volat vsetci kamarati tak mi to ostalo.. .dala som sa na pokec kacora, ale ta uz bola , tak som dala kacoraaaa a preto ho najradsej pouzivam...Lenze tu ece kacora nebola, tak som ju dala. :)

KaĹľdĂ©mu musĂ­ byt od zaÄŤiatku jasnĂ© Ĺľe mĂ´j nick je najkrajší a aj najkrajší ostane . No tak to by sme mali a tie vaše nooo da sa to celkom zniesĹĄ ale hneÄŹ po mojom by som nominoval Joe S. más to celkom peknĂ© a ak ta uĹľ ja pochválim pretoĹľe ja som veÄľkĂ˝ kritik más to u mĹ
"Mike" je moje přezdívka v normálním životě, a takovej nick jsem si dal kvůli tomu že jsem se chtěl zaregistrovat na jiných fórech, a tam ten nick už byl zabraný, a tak jsem si k tomu přidal tečku a dvojtečku z boku a vzniklo tohle: .:Mike:. .
tak moj nick ..heh ani neviem jak vzniklo maky...asi z majky:)ale uz davno som si taky nick daval...aj som hral hattrick.org kde som mal taky nick.. a to pokracovanie asi netreba nejak vysvetlovat...iba sa mi tam nezmestilo druhe S nakoniec...alebo to bolo vulgarne?:D:P
tak barrki vzniklo este pred par rokmi na ZS ked mi spoluziak nejak fajne skomolil priezvisko...
A najzaujimavejsi a najzahadnejsi nick je pre mna Ivan :D
"kanter" je to prezývka, ktorú mám :hmm: 2 - 3 roky :?: je z môjho priezviská :roll: .

P.S. Inač som Marek :lol2: :lol2: :lol2:
yzy19, táto prezývka ma napadla len tak, keď som bol menší, tak som hrával na Playstation 1 NHL 2000 a tam si si dával nick na tri miesta a ja som si dal yzy, podľa môjho najobľúbenejšieho hokejistu Steva Yzermana (yzy) a 19 je číslo, ktoré nosil na drese. Tento nick do konca života nezmením. A najkrajší nick na tomto fóre má asi WildCelt
92-rok môjho narodenia a freddie sa mi proste páči...
naj má WildCelt
zmojho mena..
najkrajsi asi arek
To aj takáto téma tu je? To od, kedy? Ja som si to všimol až teraz. Ja som mal už toľko nikov, že uf strašne veľa ani sám neviem hlavne na pokeci, ale potom sa sa udomácnil s x-men aj na pokeci a všade samozrejme x-men a nejaké čísla. Potom ma tu, ale niektorí začali prezívať ixo napr. Cibula tuším aj cepi a ešte niektorí. Tak soms a tu z x-men premenoval na ixo a teraz možno na ixa však Wild. Však nebiť tomo, že sa tu nedá premenovať nik tak by som ostal x-men aj napriek tomu, že ma tu volali niektorí ixo, ale aj teraz ešte niektorí píšu x-men a to sere viac, ako to Wildove ixa. Takže už dlkšiu dobu vystpujem pod nikom ixo, len prípadne ixo512, alebo ixo5121990. Celkom sa mi to, ale ľúbi to ixo volajú ma už tak aj niektoré babenky, ale aj pred tým sa stalo, že po meste na mňa kričali x-men :D kto má najkrajší nik to je tažko aspoň ja neviem každý má dosť originálny nik ja by osm dal skôr otázku kto má zaujímaví nik tak to sú viacerí taký cepi sa mi pozdáva napr. ešte aj Chester, Derryl, cenesman aj Wildcelt sú to dosť origy niky :good:
tento nick som si zvolil asi tak pred 5 rokmi a to z dvoch dovodov :
1.Ako v tej dobe zaritý fanúšik Linkin Park som bol inšpirovaný frontmanom skupiny,spevákom Chesterom....
2.Jeden z dvoch futbalových klubov ktorým som kedy fandil,fandím a budem fandiť a to ManCHESTER United :D
P.S. aby si niekto nemyslel ten druhý klub je Real Madrid nie tím 3 anglickej ligy s názvom podľa mesta kde sídli teda - Chester :D :D
Celkom sranda tento futbal :) ale s nickom som spokojný a meniť ho určite neplánujem...
Chester píše:tento nick som si zvolil asi tak pred 5 rokmi a to z dvoch dovodov :
1.Ako v tej dobe zaritý fanúšik Linkin Park som bol inšpirovaný frontmanom skupiny,spevákom Chesterom....
2.Jeden z dvoch futbalových klubov ktorým som kedy fandil,fandím a budem fandiť a to ManCHESTER United :D
P.S. aby si niekto nemyslel ten druhý klub je Real Madrid nie tím 3 anglickej ligy s názvom podľa mesta kde sídli teda - Chester :D :D
Celkom sranda tento futbal :) ale s nickom som spokojný a meniť ho určite neplánujem...
A kto má najkrajší nick? :lol: :lol: :lol: .....................................................................................................((((((((yzy19)))))))???
yzy19 píše:
Chester píše:tento nick som si zvolil asi tak pred 5 rokmi a to z dvoch dovodov :
1.Ako v tej dobe zaritý fanúšik Linkin Park som bol inšpirovaný frontmanom skupiny,spevákom Chesterom....
2.Jeden z dvoch futbalových klubov ktorým som kedy fandil,fandím a budem fandiť a to ManCHESTER United :D
P.S. aby si niekto nemyslel ten druhý klub je Real Madrid nie tím 3 anglickej ligy s názvom podľa mesta kde sídli teda - Chester :D :D
Celkom sranda tento futbal :) ale s nickom som spokojný a meniť ho určite neplánujem...
A kto má najkrajší nick? :lol: :lol: :lol: .....................................................................................................((((((((yzy19)))))))???
Samozřejmě že The Thrasher :-P
yzy19 píše: A kto má najkrajší nick? :lol: :lol: :lol: .....................................................................................................((((((((yzy19)))))))???
A kto je tu najvačší spammer a odpovedá na každý príspevok ?? :lol: :lol: :lol:...................................................................................................((((((((yzy19)))))))???
Este by som doplnil kantera :smile03:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG