Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Ako ste si zvolili "svoj"a kto ma najkrajsi­ nick?

Diskuze o všem možném i nemožném.

Můj nick "Bobby" je podle nejlepšího obránce všech dob! Bobbyho Orra! :smile03:
Môj nick je skrátená verzia od Torresita (a to od 9TorresGirl, ale to je už iný príbeh :D ).. No a mám ho preto lebo fandím Fernandovi Torresovi ( :D )...
A nepýtajte sa ma kto má naj nick, zatiaľ si to nemyslím o nikom :D
čo znamena moj nick to som sem už pisal ale druhaotazka kto ma najkrajši tak už som si to tu prekukal dosť dobre a mne sa veru lubia nicky Arek, WildCelt a Derryl :good:
kajo píše:Este by som doplnil kantera :smile03:
Počúvaj kajo, ty si nejaký bystrý :lol2: :lol2: :lol2:
Tak môj nick vznikol jednoducho z môjho mena. Mišo- mischelito. niekedy ma volajú aj mischel alebo mischelo ale väčšinou si dávam nick mischelito...a prečo 44??....lebo štvorka je moje šťastné číslo a ťukol som do štvorky omylom dvakrát tak mi vyšlo 44 takže som : mischelito44 ........... :lol2: .....................a najkrajší nick má CHESTER :good:
No môj vznikol asi viete ako :D prehodím dvoch písmenok ((Amen)). A najkrajší? netuším ale asi Eman/cepi
no ja som len nevedel co si mam dat :D ale asi si ho idem zmenit a najkrajsi co ja wiem ... mozno kajo,ixo a taketo jednoduche alebo este aj wildcelt
Môj nick asi nemusím vysvetlovať,skoro všetci ma tak volajú :) Najkrajšie sú:WildCelt,yzy19,medik911 a arek :good:
No tak na tento nick som prisiel z hry (iste znamej worms armageddon ktoru hravam sice viem co si myslite ze teraz sa hraju tie modernejsie ale ja som ostal aj pri tejto hre).Army-arm(y)ageddon a worm k som k tomu pridal... tento nick mi navrhol kamos.navrhol mi najprv armaworm no potom som to editoval na armyworm a 16 je moje oblubene cislo. v preklade moj nick znamena vojnovy cerv alebo tak nejako.no a najkrajsi nick? arek! :wawe:
Zkuste si zahrát Might&Magic VIII - The Dey of Destroyer a Wanic bude jedno z jmen, které se vám automaticky přiřadí..... Když jsem si vytvářel postavu zapomněl jsem jí dát jméno (většinu jsem jí dřív pojmenovával Zoltan), ale zjistil jsem to až pozdě a už se mi to nechtělo hrát znova, tak jsem pokračoval s přidělenym jménem. Hru jsem hrál nakonec tak dlouho, až jsem jí dohrál (btw. byla to vůbec první hra, kterou jsem kdy dohrál dokonce, což mělo asi taky určitý vliv) no a od tý doby se Wanic nějak vžil a teď už si ani jiný nick nedokážu představit.....

Mno a nejhezčí nick ... mno samozřejmě Wanic [Wejnys] ;)))
Wanic píše:Zkuste si zahrát Might&Magic VIII - The Dey of Destroyer a Wanic bude jedno z jmen, které se vám automaticky přiřadí..... Když jsem si vytvářel postavu zapomněl jsem jí dát jméno (většinu jsem jí dřív pojmenovával Zoltan), ale zjistil jsem to až pozdě a už se mi to nechtělo hrát znova, tak jsem pokračoval s přidělenym jménem. Hru jsem hrál nakonec tak dlouho, až jsem jí dohrál (btw. byla to vůbec první hra, kterou jsem kdy dohrál dokonce, což mělo asi taky určitý vliv) no a od tý doby se Wanic nějak vžil a teď už si ani jiný nick nedokážu představit.....

Mno a nejhezčí nick ... mno samozřejmě Wanic [Wejnys] ;)))
Jooo, konečne si to ozrejmil, už som ti chcel napísať PM, nech vysvetlíš odkiaľ máš nick. A prečo sa to číta zrovna Wejnys? :D
No protože normálně "wanic" jako takový zní divně (nepočítam to, že to má pár hezkejch sinonym ;))) a když jsem tu hru hrál, neměl jsem ještě o angličtině moc páru, tak jsem usoudil, že se to bude asi číst Wejnys a už jsem si na to zvykl ... až později jsem zjistil, že aby se to četlo Wejnys, muselo by být nakonci ještě "e" ... ale když jsem si pak to jméno upravil na Wanice.... tak to vypadalo divně... Proto to na všech fórech musim upřesňovat, aby lidi četli to jméno správně ;))) .... protože jsem zjistil, že většina lidí ho čte Vanyk, což je asi anglicky i správně... ale tohle holt neni anglický jméno a tak musim upřesnit jeho výslovnost ;))).... nebo nick je něco jako obrázek dané osoby... pod timhle jménem vystupuju na internetu všude, tak když už mě to má nějakym způsobem reprezentovat, tak ať to aspoň zní tak, jak chci ;)))

Wejnys forever ;)))
Tak Vám taky povím svůj příběh o mém nicku :D Tož jednou jsem si stáhl hru na PC PainKiller a ta hra mě nesmírně chytla :D tak sem si začal dávat tuto přezdívku v onlinových hrách (CS, UT). Později sem se registroval na pár for, kde sem nevěděl jakej nick si dát, tak sem si zvolil zase PainKillera.
Jinak v normálnim životě mám přezdívku Kusic, to kvuli mojemu příjmění :D tak mi dokonce začala i řikat učitelka :D
Jinak nejhezčí nick má podle mě: Cepi, WildCelt, Chester, Mike, Safa a to je asi všechno :D
TT1905 -> Naprosto jednoduchý vznik. Kombinace Thrashers (The Thrasher -> TT) a Bohemky (Bohemians 1905), jediných dvou týmů které mám vážně v srdci :)
Origo - nevymyslený, prischlo časom (platí dvojnásobne pre #5, takže tam už zostalo)... a najkrajší? Kower, Walt a megaton sa mi páči... :)
Moje první přezdívka byla MacGyver, kterou jsem dostal v páté třídě proto, že jsem přišel do školy ostříhaný jako hlavní protagonista seriálu :D Nicméně děckám se to zdálo moc dlouhé, tak to zkrátili - a z MacGyvera se stal Megis :) Za těch cca 11 roků jsem si na tu přezdívku zvykl, u nás na vesnici byly dokonce časy, kdy mě někteří znali jenom pod přezdívkou, takže jsem žil víceméně v jisté anonymitě :lol2:

Jinak MacGyver byl výborný nápad, jelikož z toho jde udělat lehce jméno i s příjmením (např. do her, kde se to vyžaduje) - takže když někde uvidíte postavičku se jménem Mack Giver, tak jsem to pravděpodobně taky já :D
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES