Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Ako ste si zvolili "svoj"a kto ma najkrajsi­ nick?

Diskuze o všem možném i nemožném.

ja som si svoj zvolil,lebo fandim canes a najkrajsi ma wildcelt :)

Já samozřejmě jako fanda Star Wars, a temny strany Síly zvlast sem si zvolil jejiho vudce :wink:
A nejhezci nick ma Vidicon, protože sem si z toho udělal Vidličkoun a dobře se to pamatuje :D :D

ja som si svoj nick zvolil náhodou, keď som sa registroval na jedno mobilné fórum o tipovaní na wape (nemal som ešte net) a náhodne som postláčal tlačítka a vzniklo J0ma a pridal som n :) , až neskôr ma napadlo, že po nahradení nuly písmenom O to znamená joman, teda "veselý muž" a to ja som :D

najviac sa mi páči nick nášho webmastera, teda X-ecutOR, foneticky to znie ako exekútor :)

ja som si zvolil nick podla jedneho z mijich najoblubenejsich hokejistov a este preto, aby profutbalisti hned nevedeli o koho sa jedna. a najkrajsi? asi matejko, najma preto, ked vidim podtym sunkovac a tu svinku ako avatar :lol: :lol: :lol:

exekutor sak to bolo v pokemonoch!!!
Ale moj nick vznikol tak ze som volal s jednym dievcatom a ona mi povedala ze som sladky ako medik :oops: tak odvtedy to mam skoro vsade!Ale nesmejte sa :oops:
podla mna ma najkrajsi OPENFIRE otvoreny ohen to sa mi paci :)

medik911 píše:exekutor sak to bolo v pokemonoch!!!
Ale moj nick vznikol tak ze som volal s jednym dievcatom a ona mi povedala ze som sladky ako medik :oops: tak odvtedy to mam skoro vsade!Ale nesmejte sa :oops:
podla mna ma najkrajsi OPENFIRE otvoreny ohen to sa mi paci :)
Open Fire ve voj. terminologii=Zahájit Palbu...
At se open vyjadri, co ma jehi nick znamenat :D

ano open povedz to, je moc zaujimave ze ako tvoj nick vznikol :lol:
ja som uz velakrat hovoril ako vznikol moj tak sa mi to uz nechce rozpisovat...proste som pisal raz moje meno a zabudol som napisat M, a odvtedy to pouzivam.
A najkrajsi? Neviem vsetky su dobre, je tu vela takych originalnych.

medik911 píše:exekutor sak to bolo v pokemonoch!!!
Ale moj nick vznikol tak ze som volal s jednym dievcatom a ona mi povedala ze som sladky ako medik :oops: tak odvtedy to mam skoro vsade!Ale nesmejte sa :oops:
podla mna ma najkrajsi OPENFIRE otvoreny ohen to sa mi paci :)
Medik upresnim pozri si v synonimickom slovniku
Executor znamena niekto ako vymahac dlhov, vyhostovatel alebo nieco take. Len take male naucne okienko :)

tak mij "nick" je dost suchy a asi nemusim nikomu vysvetlovat,ako vznikol.a pacia sa mi derryl,openfire,a najnovsie aj enkidu :D

Tak mna sa nepytajke ako som prisiel ktej prezyvke,lebo to fakt neviem.To skor by vedel medik ako ja.A najviac sa mi páči nick OPENFIRE a WILDCELT.

Tak moj vznikol velmi jednoducho :) Spojenim nazvov mojich dvoch srdcoviek (najoblubenjsieho timu vobec, hokejoveho a futbaloveho) :wink: Minnesota Wild Celtic Glasgow. A dal som prec medzeru a bol z toho WildCelt :super: A co sa tyka najoblubenjsieho, asi TA, rychlo sa to pisalo pri vyhodnocovani :D a vsetky ostatne, co su jednoslovne s malymi pismenami ako kuko, janik, kajo atd atd :lol:

eman22 píše:
medik911 píše:exekutor sak to bolo v pokemonoch!!!
Ale moj nick vznikol tak ze som volal s jednym dievcatom a ona mi povedala ze som sladky ako medik :oops: tak odvtedy to mam skoro vsade!Ale nesmejte sa :oops:
podla mna ma najkrajsi OPENFIRE otvoreny ohen to sa mi paci :)
Medik upresnim pozri si v synonimickom slovniku
Executor znamena niekto ako vymahac dlhov, vyhostovatel alebo nieco take. Len take male naucne okienko :)
Takze len aby som rozvratil famy o povode nicku... Kto niekedy hral kultovu strategy SC tak teraz uz vie...

btw. 2eman: ano je to to vsetko co si napisal ale este to moze byt aj vykonavatel, ci vykonavatel poslednej vole (aka kat) :roll:

Tak moj vznikol tak ze na strednej este veeeeelmi davno za 7mimi horami kde sa piesok Lial a voda sypala som mal obdobie kde som za kazdou druhou vetou pouzival slovo Amen. Kamos poprehadzoval trosku pismenka a bolo z toho Eman. A uz som sa z toho nevyzul. V skutocnosti nie som Emanuel ziadna tepla prdelka jasan? :D A to 22 je ze vsade kde som poregistrovany tak bol vacsinou eman obsadeny tak som tam prihodil 22. teraz to tam davam len aby som sa nepomilil volakde.

Tot hystoria mojho nicku.

Naj Nick co sa mi paci je asi hmmmmmmm ktory len asi Mr. Perfecto alias Kastane otřes se. :D

tak moj nemusim vysvetlovat podla coho,a to cislo, to je rocnik narodenia ..a pacia sa mi vsetky,lebo kazdy je niecim originalny a jedinecny :wink:

eman22 píše:...kde som za kazdou druhou vetou pouzival slovo Amen. Kamos poprehadzoval trosku pismenka a bolo z toho Eman...
a preco si za kazdou druhou vetou pouzival amen :sad2: :lol:

kosican85 píše:tak moj nemusim vysvetlovat podla coho,a to cislo, to je rocnik narodenia ..a pacia sa mi vsetky,lebo kazdy je niecim originalny a jedinecny :wink:
U mĹ

WildCelt píše:
eman22 píše:...kde som za kazdou druhou vetou pouzival slovo Amen. Kamos poprehadzoval trosku pismenka a bolo z toho Eman...
a preco si za kazdou druhou vetou pouzival amen :sad2: :lol:
by ma tiez celkom zaujimalo :D moj nick vznikol podla Giorgo Roccu ,ktoreho volaju Mr. Perfecto alebo no limit a to s tym kastanom vzniklo este ked som tipoval za EI a mali sme vsetci v obrazku motiv oka no a ja som mal gastanove oko, vtedy sa mi total nedarilo, vlastne aj teraz :D a Purda bol vysoko v tabulke a za kazdymi tipmy pisal beranku otres se , tak som si to zmenil na kastane otres se :)

mne sa najviac paci brutal haluzny nick - Kelemantia :)

dakto pozera alpske lyzovanie :thumbsup: a ma nick podla Roccu :thumbsdown:

juu Palpatine .. vdaka :)

najkrajsi ma asi OpenFire a svoj podla coho mam ? to by som dlho rozmyslal ..

ja som jednoducho velky sef... 8)

Mne to vymyslel jeden kamos a nejako sa to uhytilo...

Ja mam svoj nick z knihy ktoru som precital 8) 8)

mna tak volaju kamosi aj spoluziaci takze preto mam tento :)

Ja keď som sa prišiel na jedno moje úplne nové fórum,tak som vymýšlal nick.No a popozeral som sa po izbe a nad PC mám plagát na ktorom je formula teamu FERRARI ,na tom plagáte je aj reklama na Shell Helix motor oil a t tam taký nápis Engine protection proven in the extreme.No a číslo 7-obľúbené.

tak sa pridam aj za davny davnych cias ked som zacal hrat CS (counter-strike) v inet-kafe len boh vie kolko rokov to je uz dozadu bolo treba nejaky ten nick vymysliet no a nejak ma napadlo Avanger no to sa zmenilo na Avenger nech to ma aj prekladovy vyznam ( pomtitel ) :D no nesmejte sa k cs sa to hodilo :D no lenze ked som zistil ze na scene je uz bohuzel jeden znamejsi Avenger tak som si povedal no treba nieco nove a vzdy sa mi pacili nicky ako exodus a vsetko podobne co sa zacinalo na ex tak preco nie skratime nick a vzniklo ex aven

a moj najoblubenejsi tu je asi tiez OpenFire

aj tak to ostalo a plno kamosov ma vola ava :D
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS