Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Userbary a Sigy

Diskuze o všem možném i nemožném.

Nevite o nakejch peknejch userbarech?
Za chvili sem naky dam, tak chvilku vydrzte.
nudil som sa, tak som skusil nieco jednoduche :thumbsup:
Obrázek
Super Steven, Ďakujem, s Tvojím dovolením si ho dám do podpisu :)
a čo tak s Jarom Halákom v tom krásnom novom drese... :smile03:
takže nikto..? :ja_neviem: Také pekné s Jarom by fakt potešilo a v podpise by to nemalo chybu...
Walt píše:takže nikto..? :ja_neviem: Také pekné s Jarom by fakt potešilo a v podpise by to nemalo chybu...
nemá chybu, čo poviete... :) :good:
Není to špatný :)

Můj podpis z WoWáckýho fóra :D
Obrázek
Walt píše:
Walt píše:takže nikto..? :ja_neviem: Také pekné s Jarom by fakt potešilo a v podpise by to nemalo chybu...
nemá chybu, čo poviete... :) :good:
Steven ma zabije, že som zas prehnane náročný, ale na toho Pietra čo tu jeden z vás (ani neviem ktorý) má sa to hlavne farbou nehrabe. Myšlienka (text) super! Fotka nie zlá (presne ako plagát z PH čo mám na stene :D ) ale ani najlepšia možná a ten font a pozadie... niečo na štýl toho Pietra a bude dokonalý.

Fotka jedna z týchto - ja by som uprednostnil prvú a ukázal z neho viac než len masku a ramená.
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Ja to robiť neviem, viem len kritizovať :oops: :D Ale vkus mi ľudia zvyknú pochváliť...

EDIT: TTeho: "nie je zlá" hovorí za všetko...toto ja zvyknem hovoriť o maminom guľáši už od nepamäti... :giggle:
EDIT2: Á, tak nakoniec Bluesman a Stevenova perfektná práca...tak nejak by to malo s Jarom vyzerať... :good:
aspoň zatiaľ, lepšie ako nič, ja som zasa nenáročný a chcel som zmenu, časom bude niečo lepšie. :smile03:
Walt píše:aspoň zatiaľ, lepšie ako nič, ja som zasa nenáročný a chcel som zmenu, časom bude niečo lepšie. :smile03:
Však jasné, ale tak ako píšem, mohol by si sa zamerať na to, čo Steven spravil jemu. Odtieň bomba, myšlienka by zostala, font iný a fotka tá prvá. Živo si to viem predstaviť, wow. :smile03:
Getzo5 píše:
Walt píše:aspoň zatiaľ, lepšie ako nič, ja som zasa nenáročný a chcel som zmenu, časom bude niečo lepšie. :smile03:
Však jasné, ale tak ako píšem, mohol by si sa zamerať na to, čo Steven spravil jemu. Odtieň bomba, myšlienka by zostala, font iný a fotka tá prvá. Živo si to viem predstaviť, wow. :smile03:
nuž z tých troch, mne sedí viac tretia, je akčná. :good:
Počkám či sa neobjavia ďalšie návrhy :frajer2:
Walt píše:nuž z tých troch, mne sedí viac tretia, je akčná. :good:
Počkám či sa neobjavia ďalšie návrhy :frajer2:
Akože lepšie? :beee: :D

Akčná je aj druhá ver mi, statika prevyšuje dynamiku :roll: Inak samozrejme tá prvá má parádne rozlíšenie...
to iste, ale ak to má byť pekný sig s jarom, tak tie nohy sú v tom veľmi rušivé a preto mi sedí viac tá tretia fotka :smile03:
Walt píše:to iste, ale ak to má byť pekný sig s jarom, tak tie nohy sú v tom veľmi rušivé a preto mi sedí viac tá tretia fotka :smile03:
Betóny amputujeme :wink: :D Zostane tam len po lapačku a vyrážačku a uvidíš ako to bude pekne vyzerať. :wink:
Hosi a terat nieco s kerym prajsom
Tak nakoniec som sa dotoho pustil az dnes, paci sa Walt :smile03:
Obrázek

Obrázek

a maro tuto pre teba :smile03:
Obrázek
Hahá--- :yahoo: Až na to, že je to len moja idea a parádne prevedenie tvoje Steve, som hrdý :good: Walt môže besnieť...

Btw. Price škaredý výber fotky, ale tak však je to Price, to nevadí. :lol2: (inak tiež pekné).
Steven keď už si v takomto švungu :D nešlo by niečo podobné s Nittym alebo BIG JOEom ? diky ...
ja by som prosil Tavaresa,Ibiševiča ´dakujem :scare:
Já bych prosil svíčkovou se šesti
suprava...
Obrázek

Obrázek
Getzo5 píše: Btw. Price škaredý výber fotky, ale tak však je to Price, to nevadí. :lol2: (inak tiež pekné).
Je to Price takže pekný ani byť nemôže :P
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS