Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

SPORTovi komentatori (a ich perly)

Diskuze o reprezentačních týmech a turnajích.

Mne skôr vadí Filip Šedivý na Nova sport. Gáborík niečo z hokeja vie, ale má absolútne, ale absolútne nezaujímavý hlas, ktorý k hokeju vôbec nepasuje. Niečo ako Kejla na Eurosporte, ktorý je perfektný komentátor snookeru, či pokru, ale jednoducho ten hlas...
A ja som kde, jaj ja som ešte není známy, nebojte sa budem :D
Oni to robia pre Vás, som zvedavý ako by ste vydržali vy s hlasom
Oni to robia pre nás, ale maju k dispozícii internet, podklady, materiály, ktoré divák (ktorý je normálny) pri televízii nemá a vie aj viacej ako komentátor. A to nehvoorím o interných záležitostiach klubu, ale aj napr. o základných pojmoch. A to už je dosť. A nie je to žiaden preklep, keď to ten komentátor hovorí viackrát.
ThrashersFan píše:Oni to robia pre nás, ale maju k dispozícii internet, podklady, materiály, ktoré divák (ktorý je normálny) pri televízii nemá a vie aj viacej ako komentátor. A to nehvoorím o interných záležitostiach klubu, ale aj napr. o základných pojmoch. A to už je dosť. A nie je to žiaden preklep, keď to ten komentátor hovorí viackrát.
:D:D:D Internet mam aj ja podkaldy tiež materiál tiež, len mikrofon nie :D a ináč ja nie som normálny divák :D
kanter píše:
ThrashersFan píše:Oni to robia pre nás, ale maju k dispozícii internet, podklady, materiály, ktoré divák (ktorý je normálny) pri televízii nemá a vie aj viacej ako komentátor. A to nehvoorím o interných záležitostiach klubu, ale aj napr. o základných pojmoch. A to už je dosť. A nie je to žiaden preklep, keď to ten komentátor hovorí viackrát.
:D:D:D Internet mam aj ja podkaldy tiež materiál tiež, len mikrofon nie :D a ináč ja nie som normálny divák :D
tak potom si co nenormalny ? :o :o
Myslím pri prenose. Neviem ako ty, ale ja nejdem k televízii so šanónmi posledných vzájomných zápasov a štatistikami od A do Z.
Ladislav Borbely :doh:

nejedna sa sice o "cistokrvneho" komentatora, ale ako spolukomentatora, ktory ma do toho prenosoveho diania co to povedat..ten kto ho pozna, vie o com je rec, z jeho spôsobu vyjadrovania ja nemôzem..vytahuje slovicka, ktore pomaly musim hladat v slovniku cudzich slov :lol:

na ukazku, docela cerstva zalezitost:

na otazky: "Ako na Vas zapôsobilo vitazstvo futbalistov nad Polskom? + V Com môze nastat negativna hrozba?" odpoveda nasledovne:

"Vitazstvo bude mat strategicku hodnotu, ked prinesie sebareflexivne uvahy ludi, pracujucich okolo futbalu. Nesmieme zabudnut, ze ma iba momentalny vyznam. Futbal sa nadalej nevyhne kritike, na to netreba zabudnut. Mam vsak pocit, ze v slovenskom futbale neexistuje pozitivna opozicia. Z politickej sfery sme transformovali zle tendencie uniformovat niekoho a eliminovat ho ako nepriatela naroda a futbalu. Musime byt divergentni a nie konvergentni. Divergencia je nasilnejsi kreativny element v postoji k realite."

chcem len podotknut, ze na rovnako polozene otazky odpovedali Galis, Luhovy, Lesicky, ale vyjadrovali sa ako ludia, nie ako divergovano_kreativny_element Borbely :eek2: :lol2:
ThrashersFan píše:Myslím pri prenose. Neviem ako ty, ale ja nejdem k televízii so šanónmi posledných vzájomných zápasov a štatistikami od A do Z.
:D:D:D stačí to mať v hlave, tam mám podklady :D
cepi píše:chcem len podotknut, ze na rovnako polozene otazky odpovedali Galis, Luhovy, Lesicky, ale vyjadrovali sa ako ludia, nie ako divergovano_kreativny_element Borbely :eek2: :lol2:
alebo ako

Bombami Ověšený Rychlý Bitevní Elektronický Létající Yankee

:lol:
cepi: Tiež, keď som to čítal v SME, tak som sa len nestačil čudovať. Nepochybujem, že je Borbély človek, ktorý do futbalu vidí, ale jeho nutkanie použiť v každej vete, nejaké cudzie slovíčko je, dalo by sa povedať, trápna.

Myslím si, že toto video to aj potvrdzuje :). Laco Borbély v Aj múdri schybí.



kanter: No a čo som povedal? Prečítaj si moje príspevky ešte raz.
ThrashersFan píše:Myslím si, že toto video to aj potvrdzuje :). Laco Borbély v Aj múdri schybí.
LOOL :lol3: bez komentara :doh:
nech zije lacikeeeeeeeeee :lol: :lol: :lol: :lol:
myslim ze je to ma*or
Schwolco píše:myslim ze je to ma*or
A ja si myslím, že to robil naschal :lol2:
kanter píše:
Schwolco píše:myslim ze je to ma*or
A ja si myslím, že to robil naschal :lol2:
no ved prave preto :wink:
Legenda komentátorského sveta - Murray Walker
NHLfanAVS píše:Prave pozeram LM Slovan - Budejovice. Komentuje to Ivan Ninaj, znamy NHL traged z poslednych rokov, avsak nemam z neho dnes az taky zly pocit...
No ja som dnes nestihal hokej live,tak som to musel pozerat v Tv a podla mna to bolo take iste tragikomicke jak pominule roky.....
no tak ja som si myslel, ze nic horsie ako Ninaj neexistuje, ale mylil som sa :oops: este horsi je Ninaj komentujuci v noci :lol2: videl alebo skor pocul som len kusok, no stacilo mi :lol: najviac sa mi asi lubil dejvid krejci :lol3:
keby nahodou niekto nepoznal http://ninajovsvet.okweb.sk/ :razzi: :biglol: :fucker:
tak dnes som si po dlhšej dobe pozrel správy na STV a samozrejme športové správy a čuduj sa svete, moderátorka, ktorá spracovávala príspevok o NHL si veľa práce ani nemusela dávať, odcitovala (úplne doslovne :!: ) celý článok z netu. Neviem či je to košer, alebo bežný štandard, no vlastne použila myšlienky a teda prácu niekoho iného. Tu je ten článok :

http://www.hokej.sk/nhl/clanok58805-Str ... novsky.htm
ivan23 píše:tak dnes som si po dlhšej dobe pozrel správy na STV a samozrejme športové správy a čuduj sa svete, moderátorka, ktorá spracovávala príspevok o NHL si veľa práce ani nemusela dávať, odcitovala (úplne doslovne :!: ) celý článok z netu. Neviem či je to košer, alebo bežný štandard, no vlastne použila myšlienky a teda prácu niekoho iného. Tu je ten článok :

http://www.hokej.sk/nhl/clanok58805-Str ... novsky.htm
Autorom je SITA a ked od nich preberaju spravy (rozumej: maju to zaplatene), tak ich podla mna mozu citovat. Aj hokej.sk ich vlastne komplet cituje. Takze ide o to iste.
ja som sa dobre pobavil na kikse blazeka pri premier league, ked zahlasil tusim adebayor nasadil sane jaslickovi miesto adebayor nasadil jaslicky sagnovi :wowo: samozrejme sa hned sam na tom dobre zasmial a opravil sa :lol2:
WildCelt píše:ja som sa dobre pobavil na kikse blazeka pri premier league, ked zahlasil tusim adebayor nasadil sane jaslickovi miesto adebayor nasadil jaslicky sagnovi :wowo: samozrejme sa hned sam na tom dobre zasmial a opravil sa :lol2:
jj, to bola dobra perla, akurat sa to netykalo Adebayora, mam dojem, ze to bolo v jednom z decembrovych zapasov, najskor Aston Villa a Agbonlahor
vcera Ninaj, zapas Zvolen - Kosice

po vyhranom buly
zvolencania vyhrali puk

ale este predtym
Dravecky sa dravo predral

:lol3:
545 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS