Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Historia

Diskuze o všem možném i nemožném.

zatial si mozme na to dat jednu miestnost,je tam toho,ved to bude dakych 8 otazociek, nezaberie nejak vela,stacilo by to tam kopirovat tie rozhovory a ked bude stranka, tak to sa tam nahadze potom...ja bych to rad robil,bo v buducnosti by som presne taketo veci chcel robievat(2. alternativa je pravo :lol: )

pravo ti neradim, pozri na opena ako ho to znicilo :lol: . Ziva troska :D

canesman píše:ja bych to rad robil,bo v buducnosti by som presne taketo veci chcel robievat(2. alternativa je pravo :lol: )
a kde je moznost profesionalny tiper-hokejista? :D

o ake rozhovory presne ide? :hmm:

janik-take,ake boli na starej stranke slovaknhl
kajo-ta to je asi povolanie buducnosti :D

arek píše:pravo ti neradim, pozri na opena ako ho to znicilo :lol: . Ziva troska :D
ale mna to neznicilo, zatial :D

canesman píše:janik-take,ake boli na starej stranke slovaknhl
kajo-ta to je asi povolanie buducnosti :D
tak to ti dovolim urobit aj so mnou rozhovor ako GM jedneho z najsilnejsich timov :D

janik,v pohode,ked dostanem pokyn a povedia mi,kde to mam capit,tak ho rad spravim...

canesman píše:janik,v pohode,ked dostanem pokyn a povedia mi,kde to mam capit,tak ho rad spravim...
no na nasej timovej stranke mam na to podstranku len zatial bez rozhovoru tak mozes vyspovdat na zaciatok kazdeho z nasich clenov a aspon uvidime ako ti to pojde :wink:

okej,tak v priebehu tohto tyzda to zrobim,okej?

canesman píše:okej,tak v priebehu tohto tyzda to zrobim,okej?
urobim alebo spravim, nie zrobim. prosim, to je este horsie ako to vychodniarske ta na zaciatku kazdej druhej vety

joe,na just som si to checkol (skontroloval :D ) a v poslednych 80 prispevkoch co som si pozeral mojich,som ta na zaciatku vety pouzil raz :wink: ...a aj tak sme uz zabehli riadne mimo temy aj s tymi rozhovormi :oops: ...

canesman píše:joe,na just som si to checkol (skontroloval :D ) a v poslednych 80 prispevkoch co som si pozeral mojich,som ta na zaciatku vety pouzil raz :wink: ...a aj tak sme uz zabehli riadne mimo temy aj s tymi rozhovormi :oops: ...
ale chces rozhovory a novinar musi pouzivat spisovnu slovencinu, to "ta" som dalo ako priklad, nie ze to pouzivas

kajo píše:
OpenFire píše:KAJO: Aky nas tim? vsak stale to bol EI od zaciatku, nikdy sme sa nepremenovali.
a mne sa zdalo,ze sme sa volali inak.jaj,uz si spominam,ked sme prisli na tuto stranku,vy ste chceli zmneit nazov.a uz sme aj mali logo,toho kona,ale mne sa to nepacilo :) ,tak sme ostali pri starom EI
nie Kajo, stale ste sa volali EI, ale akonahle sa vytvorila tato stranka, po tej afere, tak Vás tim, v zloženi ty, Eman, Open a Perfecto ccheli založiť uplne novy tym, pretože vtedy bol hlane Open a Eman nastvany na slovaknhl, a tak ste chceli založiť novy ty, nejake lietajuce kone ale potom Va sviaceri, medzi nimi aj ja presvedcili, aby ste tím nemenili.

canesman píše:janik-take,ake boli na starej stranke slovaknhl
kajo-ta to je asi povolanie buducnosti :D
v pohode, ja by som aj suhlasil, aby sa vytvoril novy topic s nazvom Rozhovory s tipermi, ked to chceš robiť tak pohoda, len aby sa to stiedalo a stale si nevyspovedaval tých istych.

ta ved jasne,vy mi vzdy urcite s kym by som
fuuu, kraaasa, nic lepsie na HF snad nie je, ako si precitat takuto temu :cool: taketo temicky, raz za cas si precitat, to je proste parada :thumbsup: inak je sranda, ako sme si to s Derrylom prehodili, ledva ma sem, vlastne este na slovaknhl a vlastne potom aj sem dotiahol, nehovoriac o tipovani a teraz je to presne naopak :D a nie je nic horsie ako ked vidime, ako sa nam pred ocami stracaju taki borci ako on ci open a spol. :(

btw, je to fakt sila, IC cele zlozene zo starej gardy :cool:
nene ja tam nemam byt :(
je zaujimave,ako sa nam to forum a jeho veduce osobnosti popremiesali :) ... asi je to prirodzeny kolobeh,ale je strasna skoda, ze ludia ako kele, perfecto,norvic, kuko, doktor atd uz nemaju na forum cas :( ...a pomaly sa zacinam strachovat v tomto smere aj o opena, jedneho z kedysi najzapalenejsich ...
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES