Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Skola

Diskuze o všem možném i nemožném.

sakra chalani neviem ci tu je tato tema ked hej tak mi vynadajte!
v skole som dobry mam jednotky dvojky ale spravanie !Uz niekolko krat mi hrozila dojka ba az trojka zo spravania
Po troch rokoch trápenia sa mi to podarilo a na gympli som v Tercii konečne dosiahol samé jednotky. V prime som mal vždy dáku sólovú dvojku, v sekunde nastal dáky zlom, mal som 2 dvojky a v tercii som to dal na samé :clap:
To čumim :shock:
Podle toho jak píšeš tady bych tě tipoval na zářijový opravky :lol:
The Thrasher píše:To čumim :shock:
Podle toho jak píšeš tady bych tě tipoval na zářijový opravky :lol:
Neviem, prečo ma všetci podceňujú. Aj bratov najlepší kamarát mi do teraz neverí, že mám samé jednotky.
yzy19 píše:
The Thrasher píše:To čumim :shock:
Podle toho jak píšeš tady bych tě tipoval na zářijový opravky :lol:
Neviem, prečo ma všetci podceňujú. Aj bratov najlepší kamarát mi do teraz neverí, že mám samé jednotky.
yzy,však si dělaj srandu ne?to nesmíš brat hned vážně :giggle:
znamky neznamenaju ako je clovek inteligentny :wink:
medik911 píše:znamky neznamenaju ako je clovek inteligentny :wink:
S tým máš pravdu, pretože mám spolužiačku, čo je úplne vymletá, nespravila ani prijímačky na gympel, ale rodičia jej tie známky kúpia. Ale určite z toho nemá taký pocit, ako žiak, čo si ich poctivo vydrel.
no tento rok zase nic moc na Slovensku 4 zo SJ -nevedel som co sa mam ucit :sad2: :verysad: a Dejepis 3 aspon ze tak stratil som ucebnice :D a v Rakusku Matika 4 :frajer2: Nemina 4 :frajer2: mozete to brat ako 1 nikdo iny ako ja co je tu prvy rok nedostal znamky islo bud nic alebo 4 :frajer2: :frajer2: ... Technicke 4 drzim sa toho ze na technicke ziadny zosit netreba cize to mozeme cAKAT AJ BUDUCI ROK ... Rysovanie 4 nemal by som ani to keby mi na konci roka nespravili dake papiere spoluziacky :D Telesna ... on mi chce dat 2 :shock: :-O ze vraj bez kontaktne hry ked hrame vsetci okolo mna padaju :lol2: ja za to nemozem ze som taka korba ... Nabozenstvo 2 Spravanie 1 a tolko razi mi vraveli ze ma vyhodia si ucka robila z huby rit :D ...

ale inak som velmi dobry ziak pred dvoma rokmi som spravil skusky do matematickej najlepsie a aj IQ testy ale prospech skoro najhorsi ... vraj som lajdak nech si ona skusi sprintovat zo skoly rovno na bus a aj to je len 50% sanca ze stihnem na trening a potom prist domov o 18:00 a ked vidim ze sa hra vonku hokej nemozem predsa odolat :oops: ... ale t :oops: o je uz za mnou

teraz uz v Rakusku no somm zvedAvi co bude buduci rok
Vy máte náboženství? :lol3:
The Thrasher píše:Vy máte náboženství? :lol3:
Náboženstvo je na každej základnej škole, dokonca aj na stredných. Je to konzervatívnejšia náhrada občianskej náuky. Ja som chodil na náboženstvo celú základku a dva roky na strednej. :)
Čo je na tom smiešne?
Ještě že se to u nás neučí :lol:
To by byl každou hodinu jinej učitel, ty by dostávali :lol3:
Bluesman píše:
The Thrasher píše:Vy máte náboženství? :lol3:
Náboženstvo je na každej základnej škole, dokonca aj na stredných. Je to konzervatívnejšia náhrada občianskej náuky. Ja som chodil na náboženstvo celú základku a dva roky na strednej. :)
Čo je na tom smiešne?
tak to je asi jenom na slovensku,v česku to je myslím jen dobrovolné a jenom na některých školách,já jsem třeba náboženství něměl nikdy,jen občanku.
.:Mike:. píše:
Bluesman píše:
The Thrasher píše:Vy máte náboženství? :lol3:
Náboženstvo je na každej základnej škole, dokonca aj na stredných. Je to konzervatívnejšia náhrada občianskej náuky. Ja som chodil na náboženstvo celú základku a dva roky na strednej. :)
Čo je na tom smiešne?
tak to je asi jenom na slovensku,v česku to je myslím jen dobrovolné a jenom na některých školách,já jsem třeba náboženství něměl nikdy,jen občanku.
Veď ako píšem, aj na Slovensku máš možnosť sa prihlásiť buď na občianku, alebo na náboženstvo. :)
Bluesman píše:
Veď ako píšem, aj na Slovensku máš možnosť sa prihlásiť buď na občianku, alebo na náboženstvo. :)
Ja som mal občianku ako povinný predmet a z voliteľných som si mohol vybrať medzi náboženstvom alebo etickou (vybral som si náboženstvo).
kanter píše:
Bluesman píše:
Veď ako píšem, aj na Slovensku máš možnosť sa prihlásiť buď na občianku, alebo na náboženstvo. :)
Ja som mal občianku ako povinný predmet a z voliteľných som si mohol vybrať medzi náboženstvom alebo etickou (vybral som si náboženstvo).
Vlastne áno, máš pravdu. Presne tak to je. Ja už som zo školy dávno preč, tak už som na to aj zabudol :D
Ja som mala etickú(niektorí náboženstvo)od piatej triedy ZŠ až doterz.v treťom ročníku už nebude.Ale nikdy sme ho nemali známkované :) (respektíve ju) :D
Kika píše:Ja som mala etickú
Konečně někdo normální :D
kanter píše:
Bluesman píše:
Veď ako píšem, aj na Slovensku máš možnosť sa prihlásiť buď na občianku, alebo na náboženstvo. :)
Ja som mal občianku ako povinný predmet a z voliteľných som si mohol vybrať medzi náboženstvom alebo etickou (vybral som si náboženstvo).
Zabudol som pripomenúť, že všetky výchovné predmety sme mali známkované (okrem náboženstva). Takže som mal na vysvedčení známky z hudobnej, výtvarnej, technickej, občianskej, telesnej a mal som aj z informatiky :D.
kanter píše:
kanter píše:
Bluesman píše:
Veď ako píšem, aj na Slovensku máš možnosť sa prihlásiť buď na občianku, alebo na náboženstvo. :)
Ja som mal občianku ako povinný predmet a z voliteľných som si mohol vybrať medzi náboženstvom alebo etickou (vybral som si náboženstvo).
Zabudol som pripomenúť, že všetky výchovné predmety sme mali známkované (okrem náboženstva). Takže som mal na vysvedčení známky z hudobnej, výtvarnej, technickej, občianskej, telesnej a mal som aj z informatiky :D.
My sme zo spomínaných predmetov mali na ZŠ známky len z technickej,telesnej a občianskej.Informatika mi úplne stačila v prvom ročníku :D
The Thrasher píše:Ještě že se to u nás neučí :lol:
To by byl každou hodinu jinej učitel, ty by dostávali :lol3:
Náboženstvo neučí učiteľ, ale katechét. Alebo kňaz prípadne rehoľná sestra. :)
Bluesman píše:Ja som chodil na náboženstvo celú základku a dva roky na strednej. :)
Ja tiež a na strednej dokonca celé 4 roky lebo som chodil na Cirkevné gymnázium. Takže nás sestry učili aj iné predmety. Napr. fyziku a franinu. :D
Lukas33 píše:
The Thrasher píše:Ještě že se to u nás neučí :lol:
To by byl každou hodinu jinej učitel, ty by dostávali :lol3:
Náboženstvo neučí učiteľ, ale katechét. Alebo kňaz prípadne rehoľná sestra. :)
Tak ty by letěli ještě dřív :lol2:
Fortune píše:hej mam kamaratov co tak maju, 4+1 je strasna kravina podla mna
no ale tak aspon mam pokoj s bakalarkou a statnicou este. a u nas je to vraj kvoli predmetom, aby sme to mali ukoncene a tak, lebo pri dvojsemestralnych predmetoch by pri modele 3+2 bol velky problem, aspon tak, ako sme mali tie predmety my
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS