Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Vtipne udalosti z HF

Diskuze o všem možném i nemožném.

Yzy: Ty nevieš, či pozerám/nepozerám duely :P.

kajo: :P
Paní kněžna píše:Mé spanilé šlechtické oko spočinulo na některých příspěvcích a tak jsem se ráčila rozhodnouti, že se zde také zaregistruji, abych se i já mohla vyjádřiti.
dejf píše:
mt-svk píše:..
..
Já se nedivím, že nechápete. Ta prostá žena to sice zove názorem, ale je to jen jakýsi výkřik (do té míry duchaprostý, že je snad lépe na něj nereagovati). Ale nás, tolerantní lidi, takové kecání blbostí rozhodně nerozruší, možná jen uspí (jako pana knížete).

mt-svk: Odpusťte, ale někdo vám již pravdu musí sděliti: dle mého (ne příliš skromného) názoru jste jenom duchaprostá a netolerantní homofóbní šmudla. Omlouvám se slova pro šlechtičnu nepříiš vhodná, ale, jak my s oblibou říkáme, "na hrubý pytel hrubá záplata".

Přeji krásný den všem tolerantním lidem!
:lol3: to uz co je
Kristova noho tak to je síla :lol3:
yzy19 píše:
Do prdele, tak toto dúfam, že ma nečaká na výlete... My máme rôzne sexuálne maniačky, ale takto snáď nie.
:lol: :lol: yzy drzim palce aby si im odolal
švolco píše:
yzy19 píše:
Do prdele, tak toto dúfam, že ma nečaká na výlete... My máme rôzne sexuálne maniačky, ale takto snáď nie.
:lol: :lol: yzy drzim palce aby si im odolal
Ťažko ťažko.
yzko, nezabudni si okrem cukroviniek a limonady pribalit aj nejaku tu gumicku :angel: :lol:
cepi píše:yzko, nezabudni si okrem cukroviniek a limonady pribalit aj nejaku tu gumicku :angel: :lol:
Ale ne do vlasu :lol2:
Asi se na vylete nudili :-D
leo píše:
cepi píše:yzko, nezabudni si okrem cukroviniek a limonady pribalit aj nejaku tu gumicku :angel: :lol:
Ale ne do vlasu :lol2:
alebo na gumovanie :D
My ted jedeme na tyden na cyklak tak jsem zvedavej co tam se bude dit :D
Yzy promysli si to. Pořád lepší spolužačka na výletě než německý strejda na zadním sedadle. :!:
Chalani, píšete ako keby som nemal žiadne skúsenosti. Ja vo vašom veku som už trtkal závodne. A okrem toho, dobre viem, aký vercajg majú spolužiačky v peňaženkách...
yzy19 píše:Chalani, píšete ako keby som nemal žiadne skúsenosti. Ja vo vašom veku som už trtkal závodne. A okrem toho, dobre viem, aký vercajg majú spolužiačky v peňaženkách...
Tobe uz bylo 18?Ze nvm :) Chtel si rict v podprsence :D
kajo píše:
OpenFire píše:Vtipne udalosti z HF
medik

proste 3/4 jeho prispevkov su take,ze keby nemam silnu volu a stolicku,asi by som sa len valal po zemi.ako aj teraz posledny prispevok a zabiti opena :lol:
ach :-( :-( kde su tie staré krásne časi?:-( :-(

Kód: Vybrat vše

yzy19  « Ne Jún 13, 2010 1:52 pm »   pes mi lízal plachtu na posteli, zostalo to dáke žlté a mama si myslela, že som mal mokré sny..
Joe S. píše:

Kód: Vybrat vše

yzy19  « Ne Jún 13, 2010 1:52 pm »   pes mi lízal plachtu na posteli, zostalo to dáke žlté a mama si myslela, že som mal mokré sny..
yzy19 » Poštaľ som si postel a myslel som si že mi ju pes lízal


:D
mide16 píše:
Joe S. píše:

Kód: Vybrat vše

yzy19  « Ne Jún 13, 2010 1:52 pm »   pes mi lízal plachtu na posteli, zostalo to dáke žlté a mama si myslela, že som mal mokré sny..
yzy19 » Poštaľ som si postel a myslel som si že mi ju pes lízal


:D
Akože haha...
yzy19 píše:
mide16 píše:
Joe S. píše:

Kód: Vybrat vše

yzy19  « Ne Jún 13, 2010 1:52 pm »   pes mi lízal plachtu na posteli, zostalo to dáke žlté a mama si myslela, že som mal mokré sny..
yzy19 » Poštaľ som si postel a myslel som si že mi ju pes lízal


:D
Akože haha...
Vždyť je to vtipný :lol3:
maro « Pi Jún 25, 2010 10:41 am » Sharks sú s momentalnym kádrom jedinym tímom kde by ten štvrtý útok mozno mohol hrať aj Nagy... ale jednocestnu zmluvu by mu ponukol len idiot... jeho agent by teda mohol zalobovať v Montreale
:lol3: :lol3: :lol3: :lol3:

maro toto ti vyslo :cool: :clap: :oslava:

Kód: Vybrat vše

begbeee  « Pi Júl 02, 2010 11:34 am »   homo-zoo-anal.. :grc:
Joe S. « Pi Júl 02, 2010 11:34 am »   :lol3:
yzy19 « Pi Júl 02, 2010 11:34 am »   mám, ale je venku. máme dvoch psov a tí je*ú medzi sebov.. na mňa nič nezostalo..
ThrashersFan « Pi Júl 02, 2010 11:34 am »   :lol:
Joe S. « Pi Júl 02, 2010 11:34 am »   :hufi:
begbeee « Pi Júl 02, 2010 11:33 am »   :hufi:
FLYERS FAN « Pi Júl 02, 2010 11:33 am »   yzy psa mas doma
yzy19 « Pi Júl 02, 2010 11:33 am »   pome j***ť
Co je na tom vtipnýho, to už je u yzyho taková klasika že se člověk ani nesměje :D
Obrázek
Obrázek
:lol3:
Obrázek
Nabbyho počty a kisinova nepozornost aneb čísluji, čísluješ, číslujeme :lol3: :lol3:
Obrázek
Obrázek


A jeden bonus od yzyho :lol3: :lol3: :lol3:
Obrázek
353 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES