Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Vtipne udalosti z HF

Diskuze o všem možném i nemožném.

Vy ste horsi ako tajna sluzba. :D

OpenFire píše:
medik911 píše:good work matejko :) len tak dalej presiel si testom ktory bol ci si dobry admin :Da jaketo informacie????
medik mame hesla od tvojich mailovovych schranok, od tvojich bankovych kariet, od tvojho domu atd. takze tak :lol: :lol:
od mojho domu??? :shock: :shock: :shock: ved ziadne heslo nieje od mojich mailov?ved mam az jeden 8) bankovych kariet ??nemaaaaaam :)

OpenFire píše:
medik911 píše:good work matejko :) len tak dalej presiel si testom ktory bol ci si dobry admin :Da jaketo informacie????
medik mame hesla od tvojich mailovovych schranok, od tvojich bankovych kariet, od tvojho domu atd. takze tak :lol: :lol:
a naco by mu asi tak boli bankove karty? :lol:

tichooooooooo nikto o nicom nevie a ani nebude vediet

Dlasi podle me vtipna vec z fora.
Uz je 5 dni po KTL All Stars game, ale ten oddil se stale menuje ALL STARS GAME TODAY!!!!! :lol: :lol: :lol:

sa nesmej, raz to bude zas aktualne :)

The Thrasher píše:Dlasi podle me vtipna vec z fora.
Uz je 5 dni po KTL All Stars game, ale ten oddil se stale menuje ALL STARS GAME TODAY!!!!! :lol: :lol: :lol:
To nieje vtipne, vies nemam stale cas byt na nete, nie moznost ale CAS!!! :roll:

Matejko píše:Opat medzi vtipne udalosti radim zaujimavy tip:

Joe S.
Zaslal: Ĺ t Feb 08, 2007 9:40 am
BOS -CAR 3
hahaha, som sa tym inak odyebal :oops: :oops: :oops: :cry: :cry: :cry: :cry:

medik a jeho prianie novemu timu :lol: :lol: boze medik dakedy o tebe napisem knihu :D
medik911 píše:vitam novy tim a som rad ze je v nom CIBULA tak nech sa vam dary zlomte si vaz :D

a to dary si mohol dat cervenym :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

idem na to open

tak som to urobil za teba.k :lol:

BUF -EDM -0
CAR -NYR -1
PHI -TOR -2
NYI -BOS -1
TAM -WAS -1
PHO -ANA -2
CGY -COL -1
robry napisal a co to je 0????? :lol: :lol: :lol:

niekde sa pouziva 0 ako x ciez 0=X

tomi993 píše:niekde sa pouziva 0 ako x ciez 0=X
jo no, když sázím v tipu tak dávám místo x 0

X_ecutor mam dost z Tvojho obrazku :lol2: :lol2: :lol2:

Obrázek

:D :D ty jo to nema chybu

:lol: :lol: :lol: ja som ten obrazok videl uz davno, volakedy ho mal Joman na FF :)

arek píše::lol: :lol: :lol: ja som ten obrazok videl uz davno, volakedy ho mal Joman na FF :)
áno, je to super gifko :) už ani neviem, odkial som ho mal

mna dnes pobavil maroge s jeho podpisom do ktoreho sa pokusal dat obrazok s takouto cestou:
[img]C:\Documents%20and%20Settings\Zajac\Plocha\zvolen3lm3.jpg[/img]
:lol: :hufi: :haha: :hufi:

:lol:
Zajimavej pokus :lol:

:lol: ...ale nie,nesmejme sa,co ak si to chcel dat ako avatar,len sa troska sekol a skopiroval to inde??(resp.dufam,ze to kopiroval, hadam to neprepisoval cele :lol: )...ne,maroge prepac... :oops:

Medik, ktery si dal do podpisu nadhernej smajl, kterej sem pro nej upravil aniĹľ by se podival, co na nÄ›m je: Obrázek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

trasher skap :cool: :x :x :x
to bol podvod ja som ho v podpise nemal ja som si ho len pozrel neverte mu :butt: :neja:

The Thrasher píše:Medik, ktery si dal do podpisu nadhernej smajl, kterej sem pro nej upravil aniĹľ by se podival, co na nÄ›m je: Obrázek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
haha,ale je to cool, mne sa paci ten orazocek :cool: :D

The Thrasher píše:Medik, ktery si dal do podpisu nadhernej smajl, kterej sem pro nej upravil aniĹľ by se podival, co na nÄ›m je: Obrázek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
nadhera :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: som sa skoro postal ked som to videl :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
353 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS