Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Tikety na jednotlive dni

Diskuze o všem možném i nemožném.

tha ked mi aspon B vijde budem spokojny
http://www.ifortuna.sk/ikonto/ukazat-ti ... e373cb3057
http://www.ifortuna.sk/ikonto/ukazat-ti ... c909225cc5
toto som dnes dal ale odporucam tipovat hlavne
Linzer ASK-Sturm Graz 2 1,77
Skalica-Slovensko"20" 1 1,11
B.Bystrica-Trenčín 10 1,32
tak ja spekulujem :roll: bud za 1000,-
Newcastle - Stoke 1
Manchester - Sunderland - 1


al. za 500,-
k nim pridam Arsenal - Wigan - 1
cepi: Ak si to teda podal za 500sk a dal si aj na Newcastle tak 500sk máš v ťahu. V nadstavenom čaše asi 7. min vyrovnalo Stoke. Nadstavoval sa čas aj 10 min. :eek2: Kto vie prečo nevidel som zápas. Dobre, že som tento zápas nedal na tiket aj ja, lebo som ho chcel dať.
:lol3: fuu kua tomu sa vravi spekla stesti...volal som kamosovi, ze ak ma konto a ma penizky na nom, nech mi to tam supne za 1000,- vravi ze nema, tak oki, ze zbehnem do stavkovej..no nejako som spekuloval, ci za tu 1000,- tie 2, ci za 500,- tie 3, potom si vravim na poslednu chvilu0 aa Newcastle docela nevyspytatelny, neriesim...zbadal som 2:2, no najmä ten golovy nadstaveny cas, inak mi odlahlo, ak by som podal a videl toto... :samovrazda: inak Manchester mal taky tak na malo :eek2:

aale 2 tikety za 50,- ziju ..na 1 mi staci remizka medzi Motherwell - Hearts (vyhra 400) a na 2 ta ista remizka + remizka Kilmarnock - Aberdeen (vyhra 1800, tam uz mi 1x padla Caen-Rennes)..a haluska?, jedine tieto 2 "x_ove" zapasy v Skotskej lige odlozili :lol3: tak teraz :ja_neviem:
cepi píše:jedine tieto 2 "x_ove" zapasy v Skotskej lige odlozili :lol3:
klasika, odpocitali kurz a bolo z toho 5 kilko..skoda, urcite by som vyckal na odohratie tychto zapasov, citil som v kostiach remizky :D nic to no, lespi vrabec v hrsti ako :ho*no:
dnes taky kavickovy tiketik za 30, ciste liga majstrov, tak uvidime
dnes som to takto riesil a ked vyjde apon jeden tak nieco na vecer podam
http://www.ifortuna.sk/ikonto/ukazat-ti ... 286fe76072
:) Slovensko - Svajciarsko 1 za 1000,- kurz 1,95
cepi píše::) Slovensko - Svajciarsko 1 za 1000,- kurz 1,95
:lol3: 3 sekundy :lol3:
cepi píše:
cepi píše::) Slovensko - Svajciarsko 1 za 1000,- kurz 1,95
:lol3: 3 sekundy :lol3:
tak Cepiku na pivko bude :cool: :lol:
No dnes strasny tiket z 6 zapasov 2 usli
Obrázek VS Obrázek 2 Kurz 2,0 Dovera: 7/10 stredny vklad
Derryl píše:Obrázek VS Obrázek 2 Kurz 2,0 Dovera: 7/10 stredny vklad
tak to je jasny zapas prave som ho dal a tak isto aj Florida- Montreal 2
T.Kopecky píše:
Derryl píše:Obrázek VS Obrázek 2 Kurz 2,0 Dovera: 7/10 stredny vklad
tak to je jasny zapas prave som ho dal a tak isto aj Florida- Montreal 2
Copy, k tomu tvojmu zapasu FLA vs. MTL bud X2 alebo under 5,5 ale to je len moj pocit, nehram to.
vcera po skuske sme potrebovali daco prefotit a nenasli sme na terase v KE nic, kde kopiruju a bola nam zima, tak sme sa isli zohriat do stavkovej a tak som dal tieto zapasy na dnesny den:


Kosice-Zvolen 2 3,5 3-4
Banska Bystrica-Trencin 1 2,00 4-0
Lipt. Mikulas-Skalica 1 1,9 6-1
Djurgarden-Sodertalje X 4,20 3-3pp
Litvinov-Znojmo 1 1,55 3-0
Duisburg-Nurnberg 2 1,75 0-2
Frolunda-Timra 1 1,75 2-1


Dal som to za 20, co na to poviete? :biglol:
Ze kde sa na teba hrabe Open :lol: Gratulacia Joeiku :good: Zvlast pri tom prvom a stvrtom tipe :!:
Derryl píše:Ze kde sa na teba hrabe Open :lol: Gratulacia Joeiku :good: Zvlast pri tom prvom a stvrtom tipe :!:
djurgardenom som si bol isty a zvolenu som v kutiku duse veril, kedze som vlastne polovicny zvolencan :)
no keby som priebezne sledoval vyvoj zapasov, asi by ma islo svihnut aj pri frolunde

zajtra asi teta v nike nebude nadsena, ked jej dam tam tiket a poviem a teraz plat :D
Joe S. píše:vcera po skuske sme potrebovali daco prefotit a nenasli sme na terase v KE nic, kde kopiruju a bola nam zima, tak sme sa isli zohriat do stavkovej a tak som dal tieto zapasy na dnesny den:


Kosice-Zvolen 2 3,5 3-4
Banska Bystrica-Trencin 1 2,00 4-0
Lipt. Mikulas-Skalica 1 1,9 6-1
Djurgarden-Sodertalje X 4,20 3-3pp
Litvinov-Znojmo 1 1,55 3-0
Duisburg-Nurnberg 2 1,75 0-2
Frolunda-Timra 1 1,75 2-1


Dal som to za 20, co na to poviete? :biglol:
ta ked dobre ratam tak nejakych 53 000 si vyhral tak to ti gratulujem
a ked budes daco tipovat nabuduce hod sem prosimta tvoje tipy skor nez zacnu hrat :)
Mna by to nasralo.Myslim teda to,ze som to dal len za 20.Keby aspon 100...mna ale taketo veci netrapia.Ak mam tipovat,tak radsej menej tiketov za vacsi vklad (menej zapasov,"istejsie zapasy")Tak to teda aj robim
T.Kopecky píše:ked dobre ratam tak nejakych 53 000 si vyhral tak to ti gratulujem
jednu nulu uber
kajo píše:
T.Kopecky píše:ked dobre ratam tak nejakych 53 000 si vyhral tak to ti gratulujem
jednu nulu uber
tak tak, vyhra bola 5 303 SK a ked som si po to bol dnes, tak tetla v nike bola vystrasena, ci ma vobec tolko penazi :D
kajo píše:Mna by to nasralo.Myslim teda to,ze som to dal len za 20.Keby aspon 100...mna ale taketo veci netrapia.Ak mam tipovat,tak radsej menej tiketov za vacsi vklad (menej zapasov,"istejsie zapasy")Tak to teda aj robim
akoze na takyto tiket bolo aj 20 korun vela :D
a ja tipovanie berem ako zabavu, a kebyze mam za vela davat, to by bolo na nervy pre mna
a tie zapasy, vsak jeden ci dva som vybral tak, ze som zavrel oci a tam kde som ukazal ceruzkou, to som dal :D zda sa mi ze frolundu som tak dal a djurgarden, sice tam som ukazal na dvojku, ale nieco mi naznacilo, ze mam dat X a dobre som spravil
T.Kopecky píše: a ked budes daco tipovat nabuduce hod sem prosimta tvoje tipy skor nez zacnu hrat :)
no ty aj tak take neiste zapasy nedavas, aspon co zverejnujes svoje tikety :D
ale ked moc chces, tak dnes som dal tento tiket:

5. Anglicko 1.1.2009
Oxford-Salisbury 1 (1,58)
Rushden Diamonds-Stevenge 1 (2,3)
Lewes-Eastbourne X (3,2)

Severne Irsko 1.1.2009
Londonderry-Glentoran 2 (1,8)

FA CUP 2.-3.1.2009
Tottenham-Wigan 1 (1,8)
Shefield Wednesday-Fulham X (3,25)

3. Anglicko 3.1.2009
Hereford-Leeds 2 (1,8)
Kazdopadne ti gratulujem k peknemu vyhernemu kurzu a samozrejme aj peniaze potesia :good:
kajo píše:Kazdopadne ti gratulujem k peknemu vyhernemu kurzu a samozrejme aj peniaze potesia :good:
no a najma ten pocit z vyhry, vsak som vyhral prvykrat od aprila 2007, neratam ci mi minúle vratil teta v nike 5-nasobok vkladu, ked mi len jeden match usiel pri vysokom celkovom kurze
ale s peniazmi su len problemy, teraz to budem musiet menit za eura a tak :x :D
dnes ma uputal v stavkovej jeden zapas druhej ceskej hokejovej ligy

87 HC Vrchlabí HC VOKD Poruba 1.15 6.00 7.40 1.01 4.00 1.06

s tym ze na kurzovom tam bola podciarknuta dvojka, zeby slo o daky dohodnuty zapas :?: :unsure: :doh:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS