Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Tricko HF!

Diskuze o všem možném i nemožném.

Ja jeden návrh mám. Také biele tričko s pekným logom a nápisom HF na hrudi a nickom na chrbte, ako dres ... :roll:
Nabby to znaci, ze vies zabezpecit aj ty tricka, aj siltovky, je tak? cena? :)
tricka, ktore boli doposial zasielane su vyobrazene o par stranok dozadu a nie je problem, pocas MS budeme riesit MS tipovacku, tak vitazny tiper si môze kludne vybrat, ktoremu tricku, ci siltovke da prednost :)
cepi píše:Nabby to znaci, ze vies zabezpecit aj ty tricka, aj siltovky, je tak? cena? :)
tricka, ktore boli doposial zasielane su vyobrazene o par stranok dozadu a nie je problem, pocas MS budeme riesit MS tipovacku, tak vitazny tiper si môze kludne vybrat, ktoremu tricku, ci siltovke da prednost :)
tricko by som niak lacnejsie mozno vedel skusim sa spytat ... a dam ti vediet
Nahodou som nasiel medzi fotkami aku robim reklamu hfku :)
Obrázek
Tak mi včera došlo tričko za druhé místo v tipovačce MS 2008.
Cepi, příště to posílej přímo na západ a ne východní cestou, aby to zas ke mně necestovalo rok a půl. :D
dejf: A možno neboli hneď dukáty(peniaze) na to tričko tak preto to oneskorenie :D :oops: . Ale inak sila rok aj pol meškanie :D to asi nešlo ups-kom :lol2: .
dejf píše:Tak mi včera došlo tričko za druhé místo v tipovačce MS 2008.
Cepi, příště to posílej přímo na západ a ne východní cestou, aby to zas ke mně necestovalo rok a půl. :D
:lol3:
sorac dejfe, posielal som to po holubovi :jn:
ale raduj sa, vytesuj sa, navliekaj, ries s nim hospudku, diskoteku, skolu, pracu, milovanie :lol2: je tvojee :ejha:
dejf píše:Tak mi včera došlo tričko za druhé místo v tipovačce MS 2008.
Cepi, příště to posílej přímo na západ a ne východní cestou, aby to zas ke mně necestovalo rok a půl. :D
Tiež mi prišlo 6. januára :-D ale o rok menej letelo ako tebe :-D teda za 2. miesto MS 09 :-)
Jsou nějaké trika HF?
Leo píše:Jsou nějaké trika HF?
ak ti vyhovuje velkost L, môzem ti jedno preposlat, gratis :moj: (preposli udaje v pm)

Přílohy

A kdybych chtěl také, za kolik je k sehnání?
Guddy.44 píše:A kdybych chtěl také, za kolik je k sehnání?
zistime, dame vediet

btw, pocas jednej letnej akcie bolo hfko celkom sympaticky propagovane Obrázek

Přílohy

Tu holku znám!
Slušnej nárazník :-D
164 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS