Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Tricko HF!

Diskuze o všem možném i nemožném.

tak pozistuj tie ceny a tak a daj vedet

janik -) a ktore logo si mal na mysli..?..to s tymi korculami..?..al. to ktore je znazornene hore na liste vedla nadpisu HOKEJFORUM -) borci cakajuci na vhadzovanie..to by sa mi moc ratalo (ak uz si tak brutal proti tomu single_hokejistovi)..hm..?..ale tak bolo by asi fajn, ak by sa vyjadrili aj ostatni uzivatelia, ktori by mali on zaujem..ak ho nebudu nosievat ich vec, ale tak ako taky suvenir, pamiatka..mimochodom, kvitujem(e) Tvoju iniciativu..takto sa nam pacis :frajer2:

predpokladam ze mal na mysli to s tymi korculami.
Ja to triko budem samozrejme aj nosit, a chcem XXL. 8)

btw. nebol by som proti keby sa logo HF zmenilo na nieco krajsie. No to je vec vkusu. Ale bohuzial nemame grafikov.

..suhlasim, co tak este pockat na nejake nove logo..tie korcule, no neviem. nejako mi nesedia (vec vkusu)..to skor sa mi paci obrazok uzivatela crab_a..ten tam ma aj korculu, ale aj hokejku i puk..ale ja by som bol jednoznacne ze zmenu loga..nemame sa kam ponahlat..

VirtiQ sice nie je profikom_grafikom, ale tak skusim mu tam do jeho topicu dat echo, pripadne, oslovim nejaky ten "zblizeny web" (Tommy-KK) kde je moznost "na poziadnaie" vytvoru nejake toho loga, no uvidime..len by bolo dobre sa zjednotit v tom, co by to tam mohlo, malo byt..

ved ked sa uz NHL loga riesia do noveho sate, preco by to nemohlo byt aj v pripade HF :frajer2:

edit: jech, ved bratranca ma v ENG, riesi dizajn_grafik skolu, urcite by helfol, ak by som ho pekne poprosil..potom tu mozem supnut zopar jeho vytvorov, ale na to by sme mohli vytvorit fungel novy topic -) Nove Logo HF ???

ak budu nejake navrhy ci uz od neho alebo od niekoho ineho, tak sa moze spravit ta tema.

Tu riesme nadalej tricka :)

arek píše:Tu riesme nadalej tricka :)
s novym logom na nom :)

mal som na mysli to s tymi korculami bez tych korcul len jednoduche modro biele HF , ti dvaja hokejisti hore na stranke by nebolo dobre kedze su tam konkretny hraci NHL a to je take divne, nove logo pokojne ak by bolo fakt pekne ale mne vyhovuje aj to jednoduche a skor vymysliet logo KTL by uz bolo na case. uvidim co mi odpisu a podla toho sa tiez budeme riadit.
zatial sa mi nepodarilo ziskat informacie ohladom cien, kedze kontakt na osobu co to robi u nas nejak nefunguje a na spolocnost s vysivanim mi pride akurat
<erasmedia@erasmedia.sk>:
user is over quota
takze zatial nic nove.

Taky bych si jedno vzal.
Ta trička budou jednotná, aby byla levnější nebo každý tam může mít svoje jméno?

Obrázek


Obrázek

Obrázek

nemohlo by to byt z tejto stranky a v takejto nejakej podobe? myslim ze cena pod 500SK je fajn plus su tam zlavy od vysky ceny cize cim viac tym lepsie, od 6000 postovne zadarmo, rozne typi triciek aj farieb sa da spravit tak co vy na to? a kto by sa toho ujal a vzal si to na starost, najlepsie by bolo admini.
Ľudia to sa tu robí tričko a ma ani nikto nezavolá??? :o No ja som za to hlasovanie!!
Obrázek PREMIEROVE TRIKO HF JE NA SVETE Obrázek

tak vazeni, dovolujem si Vas upozornit na moznost zakupenia si tricka hokejfora, ktore sa narodilo sice este v Starom roku, no jeho prve kroky nastali v Novom roku..jeho pôrod bol narocny, ale to vsetko zrejme malo patrit k tomu, takze v tejto chvili si Vas dovolujem pozvat na jeho prezentaciu

navrh, resp. logo, ktore mi zaslal pan (Ivan Bidov) pomocou ktoreho sa cely projekt podarilo zrealizovat mi najviac padlo do oka (i jemu samotnemu) a je nemenne

Obrázek
Obrázek

a tak uz nic nebranilo vyrobe samotneho tricka, ktore mam na sebe, ako nazornu ukazku (netreba sa zlaknut akeho si pokrcenia vid. hokejka, vsetko je OK)

Obrázek predok
Obrázek zadok

fajn, takze k podstate:

- cena tricka v kvalite typu fruit of the loom 400Sk s DPH, vratane postovneho a balneho..cena môze o malicko poklesnut, kedze este nemam definitivnu cenovu informaciu ale s tymi 400,- treba pocitat
- tricko je naozaj v poho kvalite a tricka od rovnakeho dodavatelia riesia aj napr. sk fandovia F1 :arrow: http://www.f1.sk/stretavky/index.php?clanok=20731 (tie cervene)
- v ponuke su 2 typy farieb: cierna s bielym popisom (vid. photo) + biela s ciernym popisom

- do buducna je moznost vyrobit aj rôzne mikiny, polokosele, ci siltovky (na tie kludne napiste svoj nazor, ci by ste mali zaujem) a pre blizsie info mrknite MOZNOST VYBERU

:!: :arrow: pripadni zaujemcovia o kupu tricka, nech mi zaslu prostr. ICQ, resp. PM POSTY (to skôr) svoje akesi zaväzne "objednavky", v ktorych uvedu:

- kompletnu adresu svojho trvaleho bydliska (meno,adresa, PSC)
- pocet ks
- farebne prevedenie
- velkost


samozrejme, s nicim sa neponahlame, pockame si, kym sa to nejako hufne nazbiera a to vsetko sa nasledne odosle dodavatelovi, ktory to vsetko zrealizuje..je potrebne mat trpezlivost (tak ako som mal i ja) kedze momentalne maju frmol, takze poprosim o trpezlivost, ale garancia dodania je este v tomto roku :D samozrejme zartujem

:!: po konzultacii s Hugo Bossom sa dohodlo, ze, uzivatelia:

Matejko
Open Fire
arek
Janik
JoeS
marek85
Norvic
FijObb (na môj podnet pre nezistnu pomoc pri tvorbe sekcie TV Net)

vyfasuju tricko (1ks podla vyberu farby) na naklady HF t.j. zadarmiko :yes: (leci nezabudol som ani na Teba..ved vies..)

- samozrejme ponuka triciek sa vztahuje aj pre nasich ceskyck kamaradov Obrázek

- v tomto topicu sa môzete pytat na pripadne otazky (ak sa bude dat odpoviem aj podla casu a tak) ale priamo v pm poste mi zasielajte len Vase zaväzne objednavky s adreskou...za pochopenie dakujem :frajer2:

p.s. ze pomoc dakujem latsimu z hokej.sk, panovi Bidovi a samotnym cloviecikom, ktori sa na vyrobe tricka podielali
no parada :cool: cepik ..krasna robotka..Som na teba hrdy :)
a taka cest pre mnaa ..heh.. :clap: ..
budem ho furt nosit..aj do sprchy :D
Dobra praca cepi. Samozrejme zadarminko dostane tricko aj Cepi
maro píše:budem ho furt nosit..aj do sprchy :D
:eek2: marecek, neviem o tom, ze by bolo nepremokave :D
eman22 píše:Samozrejme zadarminko dostane tricko aj Cepi
cepi uz tricko doma ma, takze neriesme :frajer2:

cena je podla mna naozaj v pohode, nejde o ziadne blsakove triko, ktore sa po 1 noseni natrhne a pod. ale slusna kvalitka, co môzem zarucit aj ja, kedze uz bolo pokrstene aj na Silvestrovskej chate :oslava:

pre tych, ktori su na tom z peniazkami z dôvodu studijneho a pod. poskromnejsie, nech poprosia svojich rodicov o dodatocny Vianocny darcek., ci narodeninovo_meninovy, al. nech si buchnu po svojom hlinenom prasiatku :) ale nech sa ozvu cim skôr, nakolko vsetko sa bude odosielat naraz, tak ako to budem mat v pmkach, nie dodatocne po 1 jednom..o konci "akcie" budem informovat s dostatocnym predstihom
este by som rad dodal. ze tricko je akoby uzsieho strihu (da sa poriest aj XXL) tak ma napadol BigChief, ze prenho by velkost asi ani nebola :D

takto, ak sa poriesi taka ta prvotna objednavka, nie je vylucene v buducnosti, ze sa poriesia aj dalsie, mikiny, ciapky, ja narp. chcem na leto poriesit este 1 bez rukavov, takze pohodka, staci sa len informovat

radi by sme tie tricka pouzili aj ako ceny do KTL, no vsetko je otazka penazi, penazi HF, ktoru ma na starosti Hugo, takze uvidime co s tym, ale netreba sa na to spoliehat a radsej si to zabezpecit takouto formou ako cakat, ci to s cenami klapne..ta suma pri tej kvalite je ozaj OK a 400 kilka v dnesnej dobe nemôzu nikoho zabit..ale to je vec kazdeho, ja ho uz doma mam, takze neriesim Vase (ne)chute :frajer2:
takto, je tu viac uzivatelov, ktori by si tie trika zadarmiko este zasluzili ked som tu ja nebol (Derryl, kelemantia, Alex, kajo a pod.), takze ani na nich sme nezabudli..ale poprosim o trpezlivost, zhovievavost aj z tohto hladiska..akonahle by sa dokotulali nejake peniazky z googla bolo by po starostiach aj ohladom cien, tak uvidime
este taka pomôcka, ja ma obvod hrudnika 91 a to triko je mi tak akurat, kedze ako som bol byval spominal je takeho uzsieho strihu, tak aby ste mali aku taku predstavu :frajer2:
cepi píše:este taka pomôcka, ja ma obvod hrudnika 91 a to triko je mi tak akurat, kedze ako som bol byval spominal je takeho uzsieho strihu, tak aby ste mali aku taku predstavu :frajer2:
Hmmm takze pre Admina Sirsieho vzrastu asi nebude. :D
hehe vidim, ze admini su nam sirsieho vzrastu vseobecne :D ale este si pre istotu overim, ci je teda mozna ta velkost XXL (ale XL ci XXl jedno by malo urcite sadnut) urcite by do tej by ste sa mohli hadam zmestit a ked nie porieste to tak, ako moja zaokruhlena babicta, ktora na Vianoce dostala 2 osusky v 1..2 boli spolu zosite do jednej aby sa do nej zmestila :lol:
cepi píše:takto, je tu viac uzivatelov, ktori by si tie trika zadarmiko este zasluzili ked som tu ja nebol (Derryl, kelemantia, Alex, kajo a pod.), takze ani na nich sme nezabudli..ale poprosim o trpezlivost, zhovievavost aj z tohto hladiska..akonahle by sa dokotulali nejake peniazky z googla bolo by po starostiach aj ohladom cien, tak uvidime
a na byvaleho moda vsetci zabudaju?? :D ...ale nie,srandujem,rad by som mal to triko,ale neviem ci cash bude,ja si este vsetko dobre pemyslim :cinka:
mne nejde tak ani o peniaze ale poznam svoju mamu zas sa jej nebude pacit co si kupujem teda objednavam cez net a to je nahorsie ze keby si to objednam po tajomky ze by ani nevedela tak robi na poste tak aj tak to zisti :D musim daco vymysliet :lol:
Pekne tricko

Kombinacia ciernej s bielou sice v mojom satniku jasne dominuje ...ale toto tricko budem hrdo nosit 8) este keby na nom bolo napisane,
ze moderatorovi alebo adminovi :yahoo: ...

...tak to by uz bola ceresnicka na kolaci


...ale nemajme zase velke oci ...cena je v pohode inak ...skoda, ze som o tomto nevedel.
Mam totizto zmaknute asi 4reklamne agentury tu v BB, dokonca s jednym majitelom sme dobri kamosi
...potlac triciek je ich dennym chlebickom ...nuz ale nemozem sa o vsetko starat :frajer2:

...nabuduce treba upozornit, prispel by som aspon cenovou ponukou ak nie samotnym grafickym navrhom :!:

...ostava mi podakovat tvorcom navrhu a realizatorom tricka - toto forum moze byt na nich hrde :thumbsup:
FijOBB a nevies dat spravit ponuku aj ty? Hlavne na tie u Cepiho by to boli asi uz XXXL


For ALL: Dufam ze to s cepim zvladnem ( teda hlavne on) Vam rozposlat do konca Januara/ Za jeho skvelu pracu som mu velmi povdacny.
Ti ktori chcu si kupit tricko nech sa o tom porozpravaju rovno z CEPIKOM a dohodnu z nim
164 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS