Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Tricko HF!

Diskuze o všem možném i nemožném.

Super doslo. Je perfektne. Diky Cepino
dneska mi taky dorazilo
tímto bych chtěl veřejně poděkovat cepimu, jenž dodržel naši sázku a tričko poslal :good:
Tak tricko uz pekne doma v skrinke :D Dnes som to bol pekne prevziat a uznavam ze je :cool: Ked ho videl na mne aj oco uz zavidel,ze niekedy poziciam :yahoo: Takze chlapci tazka propagacia cakajte novych userov z RK city,pekne zajtra sup sup riesim navliekam 8) A aby som nezabudol thanks cepino :thumbsup:
hmm..no ku nam na vychod je to asi dalej tak staale cakam.. :D
maro píše:hmm..no ku nam na vychod je to asi dalej tak staale cakam.. :D
No,ak som dobre videl,tak adresa odosiatela bola zo Senca,tak ja som to mal najblizie(20km) a teda aj najrychlejsie :cool:
no cisto teoreticky aj prakticky..sa cem uistit ci som mal dostat aj jatriko? ci som sa nepomylil...
maro píše:no cisto teoreticky aj prakticky..sa cem uistit ci som mal dostat aj jatriko? ci som sa nepomylil...
jj si tam, pisal som kompetentnej osôbke, tak uvidime :frajer2:
panove misia splnena...uz aj mne doslo..je supeeeer..dikeeeees..a aj krasne vonku uz tesim jak propagovat budem.. :cool:
mne chybaju na tricko 2 bodiky :D :cinka: musim nasadit zdrvujuci finis :lol2:
dejfe + Wild, Vase rozmery, adresky uz boli zaslane nasmu "trikovemu dodavatelovi", takze pocas leta sa budu HFtrika vlnit na Vasich hrudiach :cool:

tusim Milos sa pytal, ako je to s cenou ohladom siltoviek..medzi 250-300,- v cene je uz zahrnuty popis, aky mame napr. na triku :frajer2:
Nedalo by sa biele,s tým modrým logom? :)
Freddie92 píše:Nedalo by sa biele,s tým modrým logom? :)
ee Freddie, v ponuke je len to, co je 8) + najnovsie siltovky, snad tu pak Milos hodi nejake to photo jednou z nich :smile03: (nezabudli sme Milosi)
Freddie92 píše:Nedalo by sa biele,s tým modrým logom? :)
Tu pěknou fotku v Avataru nemáš dlouho, což? :roll: :frajer2: :good:

kuaa Pali, to co ma spolocne s trikom a tak..?!!! :D c.

:backtotopic:
Nemohla by šiltovka vyzerať takto?
no nazov si aj trafila :cool: ale na cele sa riesi tudlec to

Obrázek

ako sam som zvedavy na vysledok, snad nam pak Milos co to ukazkovo prezradi :)
cepi píše:no nazov si aj trafila :cool: ale na cele sa riesi tudlec to

Obrázek

ako sam som zvedavy na vysledok, snad nam pak Milos co to ukazkovo prezradi :)
Jasné prezradím. :good: Len sa ťa chcem cepi opýtať, kedy by asi mohli byť tie šiltovky hotové a poslané.Aby som si odložil, na ne peniaze.Kedže nič nechodilo, objednal som si nejaké iné zo shopu na profutbale a kamarát z ČR, mi ponúkol šiltovky futbalového klubu FC Vysočina a hokejového HC Dukla Jihlava a už mi ich poslal.´ :wink:
zatim bud v klidu Milosi :) este sa musi poriesit navrh a tak, cize nejaky tyden to este potrva..ak to bude aktualne, capnem to tu :frajer2:
cepi píše:zatim bud v klidu Milosi :) este sa musi poriesit navrh a tak, cize nejaky tyden to este potrva..ak to bude aktualne, capnem to tu :frajer2:
Milosi, v septembri to budeme riesit; su tam tetkom nejako porozlietani, ale tyzden dozadu som rozpraval s dotyc. osôbkou, cize bude OK :yes:
Kedy budeme písať objednávky? :D
Freddie92 píše:Kedy budeme písať objednávky? :D
posli mi suskromnu spravu, v nej Tvoje poziadavky, adresu, tot vsio :frajer2:
zdravím ťa cepi, mám otázočku, či sa u teba ešte dajú objednať tie tričká..?
ivan23 píše:zdravím ťa cepi, mám otázočku, či sa u teba ešte dajú objednať tie tričká..?
jasne, ale sup, sup lebo riesim poslednu objednavku, ktora uz mala byt vybavena, ale nejako sa to opozdilo..tak ak mas neco na srdci urychlene posli pm :)
Ja by som tiež rád 1 kúsok. Už aj píšem PM.
tak fajn, mame prislubene, ze do konca mesiaca, snad do tych Vianoc by sa to mohlo vsetko stihnut..mame este nedoriesene veci ohladom Milosovych siltoviek, Wild chodi doma od polovice hore nahy, kedze aj jemu to triko este chyba, cize zajtra vecer preposielam vsetky potrebne udaje a pak prost. ss Vas budem informovat co a ako :frajer2:
164 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS