Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Tricko HF!

Diskuze o všem možném i nemožném.

Cavte Hokejforaci. Viem ze som tu dlho neprispieval , ale napadla ma jedna vec, co tu uz v minulosti odznela.
1. Chcel by som dat spravit nejake tricka HF a aj ked viem ze matejko uz davnejsie spominal ze ma nejaku firmicku na tie potlace, nejak sa mi to nechce hladat nemate nejaky kontakt na take volaco.
2. Potreboval by som nejaky graficky navrh toho tricka. Moja predstava dat do predu nejaky znak fora z napisom http://www.hokejforum.com taky mensi v oblasti lavych prs. Na chrbat nejaky jednoduchy znak HF.
3. Chcel by som vediet predbezny zaujem tych co by si ho kupili. Boli by to naozaj iba naklady na tricko a postovne.
4. Premyslal som zasa nad stretavkou ( asi naj termin niekedy koniec augusta, asi by to vyhovovalo najviac vsetkym zaujemcom o stretko). Najlepsie dni pia, sob, a ned a tak by sa asi nemusela brat ani dovolenka. Kto by siel, ale z urcitostou, aby sme vedeli aku chatu zhanat.

Tak sa prosim vyjadrite, naozaj som zvedavy na Vas nazor.

tricko si kupim 8) . Aj datum stretavky by mi mal vyhovovat :)

No aj ja by som mal zaujem o to tricko a co sa tyka stretavky tak uvidim ako sa to vyvinie ale chcel by som prist aj ja :roll:

Jedno logo co by som chcel dat na tricko je toto, kedisi ho spravi PISO. ALe ak niekto spravi lepsie a krajsie som za. Potom ich flaknite sem.
Inac farba tricka asi najlepsie biele.

Obrázek

cierne sprav :cool:

ja by som tiez radsej cierne triko. Mohlo by byt nejake take ako boli tie od betfairu, vzadu velky napis a vpredu maly. Co sa tyka loga mne by kludne stacilo aj ciernobiele, nejake zjednodusene toho je vyssie (obrysy korcul napr.).
Na strretavku by som rad dosiel len este neviem kedy presne budu koncom augusta rozdielove skusky..

co tam bude -) mne je to viac menej jedno, ak treba, adresku mĂ´zem supnut uz teraz :) pssst, bude aj nejake edition vydanie?, no napr. cepi - moderator a pod.? :D

farba -) ako som bol byval spominal, aka bude taka bude, moja oblubena pocas leta je sv. modra (belasa?), to "eman logo" by na nej seklo ako uliate, ale tak to len tak, co bude to bude

stretafka -) treba supnut termin, uvidime, pravdupovediac, vikendy aj pocas augusta mam slusne naslapane (najprv terba byt zdravotne fit..)ˇale tak nic nie je nemozne :wink:

jo, este ma napadlo nieco, take nieco ako samolepky s logom HF :idea:

cepi píše:co tam bude -) mne je to viac menej jedno, ak treba, adresku mĂ´zem supnut uz teraz :) pssst, bude aj nejake edition vydanie?, no napr. cepi - moderator a pod.? :D

farba -) ako som bol byval spominal, aka bude taka bude, moja oblubena pocas leta je sv. modra (belasa?), to "eman logo" by na nej seklo ako uliate, ale tak to len tak, co bude to bude

stretafka -) treba supnut termin, uvidime, pravdupovediac, vikendy aj pocas augusta mam slusne naslapane (najprv terba byt zdravotne fit..)ˇale tak nic nie je nemozne :wink:

jo, este ma napadlo nieco, take nieco ako samolepky s logom HF :idea:
Cepi samolepky mozes vytlacitaj ty. Tlaciaren mas a myslim ze aj nejake papiernictvo pobliz :D

Ten napad ze tie tricka budu cierne sa mi velmi pozdava,arek asi bude vediet preco :roll: :roll: takze suhlas a taktiez sa mi paci aj ta cepiho pripomienka to edition vydanie 8)

Chester píše:Ten napad ze tie tricka budu cierne sa mi velmi pozdava,arek asi bude vediet preco :roll: :roll: takze suhlas a taktiez sa mi paci aj ta cepiho pripomienka to edition vydanie 8)
Vam sa to lahko povie.
Teraz som stravil dve hodiny hladanim kde a nasiel som iba toto ( inde by sme museli dat spravit 50 triciek a viac)
http://www.ondis.sk/
http://www.alp.sk/

Ale inak sa v tom vobec nevyznam a nechapem ci jedna, dve tri farby a podobne keci ( mam v sebe 4 piva a dve vodky). Pomoze mi prosim niekto z hladanim vhodnej firmy ktora by nam za rozumnu cenu natlacila? ( bolo by super keby boli nejake lepsie tricka nie obycajne). Pripadne by mohol niekto skusit spravit na to rozpocet a konecne aj niekto navrh co tam dame. Kua ludia nevladzem uz nad tym rozmyslat pomooooc.

toto je celkom zaujimave....daju sa tam spravit velmi pekne tricka
:arrow: http://www.tricko.sme.sk

ale zda sa mi to nejake drahe :(

mne sa tam podarilo nieco taketo:
Obrázek

arek: :thumbsup: uplna pohoda, staci, vystihol si moju predstavu: je tam hokejista, je tam web (bolo by fajn, ak by ten web bol vycapeny aj na zadnici, no resp. v chrbtovej oblasti) naozaj mĂ´ze byt :!:

aj farba je OK, ale rozmyslam aj nad ciernou, jedina nevyhoda bielej: chata, chlast..co myslis, ako by to triko vyzeralo na dalsi den.. :unsure: ale aj tak je to OK, ak by bola k dispozici aj biela, i cierna, pohodka; neskusis este na ukazku tu ciernu? :smile03:

tak paci sa, tu je cierne spredu aj zozadu.

Obrázek

myslim, ze ten napis vzadu je trochu maly, ale vacsi sa na sirku tricka nezmesti. Ale hentam na tricka.sme.sk je to nejake drahe, toto tricko by stalo az 549,- Sk
Ale kakzdopadne, tricko sa mi paci...ci uz v ciernej alebo bielej farbe. Mali by sme najst nieco lacnejsie a dat tam spravit toto tricko.

suhlasim, netreba uz podla mna nic ineho vymyslat, je to :thumbsup: este ma napadlo, ci ten web sa neda umiestnit hore ku krku (ako v tej zadnej casti) a kludne by mohlo ist aj tak ako keby oblucikom..hm?

za tych 549,- by bolo idealne aj jedno, aj druhe, nie?; ale ako bude tak bude..

hej, tie napisy sa daju dat hocikde, aj sikmo, aj oblucikom :)

TriÄŤko by som si urÄŤite kĂşpil.
Čo sa týka stretka tak by som potreboval vedieť,že kde by to bolo.Termín mi vyhovuje.

Tričko určitě koupím a bylo by pěkné tam mít i loga týmů :wink:

arek píše:tak paci sa, tu je cierne spredu aj zozadu.

Obrázek

myslim, ze ten napis vzadu je trochu maly, ale vacsi sa na sirku tricka nezmesti. Ale hentam na tricka.sme.sk je to nejake drahe, toto tricko by stalo az 549,- Sk
Ale kakzdopadne, tricko sa mi paci...ci uz v ciernej alebo bielej farbe. Mali by sme najst nieco lacnejsie a dat tam spravit toto tricko.
Mne sa to velmi paci. V nudzovke by som zan dal aj 549Sk ale musi sa to dat aj lacnejsie. Kurna ale kde.
Arek skus spravit tie napisy do JPG nejakeho kvalitnejsieho. Ja skusim buduci tyzden zajst do mesta a kuknut kolko by to stalo.
To arekove je drahe preto lebo to nie je klasicka tlac na tricka ale sietotlac. Ale sietotlac je omnoho kvalitnejsia a trvacnejsia.
Ja by som si asi dal spravit aj biele. Ale inak tie tricka vyzeraju celkom kvalitne nie len take smejdy.

PS: tu to vyzera zaujmavo len ich treba dat spravit min 20ks
http://www.ondis.sk/?modul=products&node=calculator
SIEŤOTLAČ NA TEXTIL - direktné farby: tričká, polokošele, odevy atď. z bavlny
Farieb: 1
PoÄŤet: 20ks
Formát: A4
Farba textilu: Biela
Predmet potlače: Tričká
Orientačná cena je 20 Sk za kus.K cene je nutné pripočítať náklady na prípravu tlačových matíc 200 Sk za každú farbu.


Ked to tak zratam a preratam na 20 triciek predok aj zadok naklady na potlac jedneho tricka su cca 88Sk na potlac plus cena tricka. Je niekto z presova a pojde sa tam spytat? Uz iba kupit kvalitne tricka a sup to tam.
PS: Ja by som navrhoval 10 bielych a 10 ciernych na velkostiach sa dohodneme a kupime.
Arek prosim tie loga aj v bielej aj v ciernej farbe :)

Napisal som do toho ondisu nech mi spravia cenovu kalkulaciu na 20 triciek- 10 bielych a 10 ciernych. Uvidim co vyrataju

Zatial ked tak ratam chcu tricka
eman22 - 3ks biele, 2ks cierne aj rozdam mojim znamym( ale zalezi od ceny aka vide)
arek - 1ks neviem ake
chester - 1ks cierne
Canesmann - 1ks cierne
Doktor - 1ks cierne
Cepi - 1ks neviem ake ale snad chce, moc som jeho ss nepochopil, ale asi este aj modre nebudeme davat robit
ectreme - 1ks
Excelent - 1ks
Zatial spolu 12ks triciek. Este aspon 8 zaujemcov.

Doplnenie
Urcite bude chciet tricko aj Openfire, Matejko a mozno aj Janik, ale ten neviem lebo je urazeny na nas ani neviem koli comu.

Prosim objednavky sup sup. CIm viac dame triciek vyrobit, tym lacnejsie budu

Tricko je uplne super, velmi sa mi paci, cierne je urcite najkrajsie.

Mne stretavka na koniec augusta absolutne nevyhovuje pretoze mam skusku, dalej Matejko a janik sa vratia presne zaciatkom Septembra takze to je dalsi dovod.

Ja by som vedel vybavit chatu aj pre 20-30 ludi, nemal by s tym byt problem, ale podla mna je este predcasne o tom hovorit, skor sa o tom mozeme bavit zaciatkomm augusta aby som pozistoval terminy. Najlepsie by to bolo cez Sobotu, Nedelu, aby to vyhovovalo kazdemu a taktiez zaciatok septembra nieje az taky zly termin pretoze skola sa prakticky vtedy este len zacina.

tak ja mam zaujem o black prevedenie, ale ak este mozem areka poprosit, s tym webom na zadnej casti, ci by to este nemohol skusit supnu hore a tak oblukovite, z jednej, ci z druhej strany..a este som ho poprosil o jedno sv.modre prevedenie (ako pre mna special, to by som si cekol aj za tych 549, ak to bude mozne)

emane, asi si bol este pod vplyvom 3 piv a 2 H2Odiek :D ss som neriesil :unsure:

Aj ja mam zaujem o tricka...1kus z kazdej serii....
A ako to je s velkostami?Ja nosim L-ko :wink:

XL - Black - Zapis si ma 8) .. co ja pre toto forum nespravim.. :roll:

my s matejkom take tricka nechceme takze s nami neratajte ak sa nezmeni design alebo si dame urobit vlastne , ku stretavke za mna sa vyjadrim len tolko ze je to daleko a zatial netusim ci by sa dalo ist

neviem ci to je len moj pocit,ale citim velku nevrlost z tvojho prispevku??
164 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS