Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Tricko HF!

Diskuze o všem možném i nemožném.

Pod stromček by to bol nice present :yes:
cepi píše:Wild chodi doma od polovice hore nahy, kedze aj jemu to triko este chyba
keby len od polovice, este mi ani tie slipy a teplaky z :censored: neposlali :?

:lol3:

dikes, uz sa neviem dockat tricka :yahoo:
po obdrzani telefonatu môzem oznamit radostnu triko_siltovkovu spravu :) HF veci uzreli svetlo sveta :yes:
uz len to vyexpeditovat; takto, do r.08 to mate na beton u seba :)
financne zalezitosti budeme riesit uz prostr. pm a samozrejme, ak sa to k Vam dokotula, hodte mi echo bud sem, al. cez pm; vdaka :frajer2: jo Milosi, ak Ti to nebude robit problem, budem vdacny, ak sem pak supnes photo siltoviek :)
cepi píše:po obdrzani telefonatu môzem oznamit radostnu triko_siltovkovu spravu :) HF veci uzreli svetlo sveta :yes:
uz len to vyexpeditovat; takto, do r.08 to mate na beton u seba :)
financne zalezitosti budeme riesit uz prostr. pm a samozrejme, ak sa to k Vam dokotula, hodte mi echo bud sem, al. cez pm; vdaka :frajer2: jo Milosi, ak Ti to nebude robit problem, budem vdacny, ak sem pak supnes photo siltoviek :)
Jasné cepi.Až dorazia, tak ich sem šupnem. Už sa na ne teším. :thumbsup:

Som zvedavý, kedy dorazia.Už máme len pár dní do prechodu na novú menu a som zvedavý, či ich ešte stihnem zaplatiť terajšou korunou, či už to bude Eurom. :smile03:
To som i ja cela napísať...či mám dať eurá či koruny... :)
dama a pani, k dnesnemu dnu sa odosielaju tricka + siltovky na Vase adresy, cize buduci tyzden ich mate v doupjeti :)
riesi sa to dobierkou, cize si to pak vyplatitie priamo na poste, tyka sa to aj Wilda, ktore ho potom poriesim osobitne, ale to uz budeme riesit pm
Milosi - siltovky obdrzis nakoniec 2 (tmavomodru + ciernu ta je aj s popisom vzadu) v cene 120,. za kus..tato chrumkava :D cena aj mna ponekud prekvapila, bude tam este nieco malo navyse za dobierku, ale i tak sa da, si myslim :)
tak som rad no
:)
Supeeeeeeeeeeeeeeer!!! :biglol:
Hmm, našiel som v schránke odkaz že mám na pošte balíček. Mohlo by to byť... :hmm:
Áno bolo to ono. :clap: Tričko mám na sebe a môžem začať robiť chodiacu reklamu.

cepi píše:riesi sa to dobierkou, cize si to pak vyplatitie priamo na poste
Nie že by som sa chcel sťažovať ale nikto odomna na pošte peniaze nechcel. :?:
cepi, ja som mal vraj obalku (s trickom) rovno v schranke a tiez som nic neplatil :eek2:
hej ani ja a mám tam nejakú seneckú adresu
no pekne :D tak asi sme sa s dodavatelom nejako nepochopili :roll: ziadnu paniku :D budeme to riesit. prostr. uctu, v PM Vam osobitne zaslem cislo môjho uctu, na ktore tie peniazky zaslete, oki? samozrejme, tyka sa to zatial tych, ktorym trika dosli..este cakam na Ivanove triko echo
cena tricka = 350,- Sk (11,61 eur :frajer2: siltovka Milosi 150,-Sk (4,97 eur)
Wildo, to ze neplatis je v poriadku :D ved vies... :smile03: ale triko hadam doslo, jo?
neda sa poslat postou??? :) ma kompetentni zabiju ked budu musieť vypisovať šek a tak... :|
pls napíš na ICQ
mne zatiaľ ani tričko, ani oznámenka nedošla, hádam zajtra, to mám narodky, tak by to bolo super načasované... :)
Tak dnes mi pani poštárka odovzdala balíček a v nom boli tie šiltovky.Sú veľmi pekné.Je to pekný darček pod stromček.Teraz toho mám v práci veľa, nič nestíham, až budem mať trocha času, tak sem hodím aj photo šiltoviek, ako som slubil. :good:

Díky cepi.Pošli mi potom pm číslo tvôjho účtu, na ktorý pošlem peniaze za tie šiltovky. :thumbsup: :smile03:
u mňa stále nič :(
ivan23 píše:u mňa stále nič :(
cakam este aj ja :) bolo mi spomenute, ze na postach je tetkom chaoss, tak treba pocitat s tym, ze sa to do Vianoc nestihne, u Ke sa to zrejme potvrdilo..tak snad v pondelok..
cepi píše:
ivan23 píše:u mňa stále nič :(
cakam este aj ja :) bolo mi spomenute, ze na postach je tetkom chaoss, tak treba pocitat s tym, ze sa to do Vianoc nestihne, u Ke sa to zrejme potvrdilo..tak snad v pondelok..
To môžem potvrdiť, kedže na jednej sám robím a viem tak, ako to tam vyzerá.Je toho teraz počas Vianočnej prevádzky strašne veľa a robíme čo sa dá, ale všetko sa stihnuť nedá.Je veľa dobierok,listov,pohladníc,kalendárov čo si posielajú firmy verným zákazníkom atd...Určite sa zásielky k vám dostanú, len treba mať s nami trpezlivosť. :smile03:
tak bingo, dnes som si ich bol vyzdvihnúť na pošte, sú v poriadku aj veľkosť sedí, akurát som nemusel nič platiť. Myslel som, že to pošleš dobierkou so zaplatením na pošte..? Ako to teraz doriešime, pošlem ti na účet?
Ja som v pondelok poslala a dúfam že dobre :(
Freddie92 píše:Ja som v pondelok poslala a dúfam že dobre :(
cepi sa nehlási, tak to zrejme došlo dobre. :smile03:
milos76 píše:
Freddie92 píše:Ja som v pondelok poslala a dúfam že dobre :(
cepi sa nehlási, tak to zrejme došlo dobre. :smile03:
Cepi se nehlásí, protože kapříci připluli a už ty prachy nikdo neuvidí a Cepi je na Hawaiiiiiiii :lol:
toto je fotka šiltovky, čo som sľúbil sem dať cepimu
fasácka! :-P
fakt pekne tu je moj navrh ... ak by ste mali zaujem mam na tento sposob tooho viac alebo niake upravy tak mi napiste

Obrázek

a ze pekne som myslel tu siltovku :yes: :smile03:
164 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS