Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Cestovanie

Diskuze o všem možném i nemožném.

Cestujem rad ...

Můžete vybrat 1 možnost


Ja som sa včera o 22:40 vrátil domov z Egypta po asi skoro 4 hodinovom lete. Let tam nebol moc príjemný. Počas letu neboli žiadne silné turbulencie, nič. Len to vzlietnutie a pristátie bolo drsné. Keď sme išli späť na Slovensko, tak sme leteli s dákym Rusom, ktorý vzlietol úplne fajne. A pristátie, to si neviem vynachváliť. Letel fakt dobre.
Dovolenku som si celkom užil, bolo tam dosť bazénov, aj fajný aquapark, ale moc ma nebaví chodiť na tobogány, tak som chodil plávať, alebo šnorchlovať do mora. Jedlo bolo tiež fajné, som spokojný. Ale dovolenka bola dosť vyčerpávajúca, no aspoň som si oddychol od PC. Keď som bol nafotiť dáke fotky v tričku a kraťasoch, nebehal som, nič, tak som sa spotil ako nikdy a bol som aj udychčaný. Teraz ma čaká formula v septembri.
Tak som sa vrátil zo Srbska. 1. cieľ bol festival Guča, 2. Belehrad. Plus tak zbežne sme videli nejaké to ďalšie mesto alebo dedinu - Novi Sad, Čačak alebo Staru Pazovu - asi 30% obyvateľov tvoria Slováci, čo sme nevedeli keď sme tam prišli. Samozrejme o slovenských dedinkách vo Vojvodine som počul, ale o tomto meste nie. Zistili sme to trochu zvláštne, vďaka úmrtnému oznámeniu, len tak na to pozriem a tam Smútiaca rodina oznamuje že vo veku...
Cestovali sme stopom a spali v stane. Inak Srbi sú super, ochotní, ešte viac keď zistia že si brat zo Slovački. :D
Tak aj ja vam tu hodim jedno video z mojho posledneho " vyletu " - India : http://youtu.be/iX5hQzsYgCM" onclick="window.open(this.href);return false;
iny svet :)
No to hej , bola som trosku v soku ked som prisla do Delhi . O mesiac idem do Abu Dhabi tak som zvedava ako to bude tam .
v tomto predvianočnom období fakt odporúčam návštevu Viedne a viedenských vianočných trhov, je tam fakt nádherne, celé je to veľkolepé ale zároveň také decentné (žiadna epileptická gýčová výzdoba)

Tu je pár fotiek z môjho biedneho mobilu:

Přílohy

Pre tých, ktorí radi spoznávajú krásy Slovenska a majú radi aj dobré víno, určite odporúčam, aby absolvovali Dni otvorených pivníc. Je to akcia, kedy sú sprístupnené pivnice po celej malokarpatskej vínnej oblasti od Devína až po Trnavu. Vraj perfektné to je v tieto dni na hrade Červený kameň, len tam je problematické sa dostať.

Len jediné, čo je trochu horšie, sú presuny medzi jednotlivými dedinami resp. mestami, lebo ťažko ukecáte niekoho, aby robil dva dni šoféra na takejto akcii :lol2: Za to autobusy chodia narvané ešte viac ako študentské mhd linky v BA, no keĎže každý účastník podujatia si nosí so sebou na krku pohár na víno, sa môže stať, že v autobuse sa stane ten pohár z ničoho nič pohárom plným vína :good:
Joe S. píše:Pre tých, ktorí radi spoznávajú krásy Slovenska a majú radi aj dobré víno, určite odporúčam, aby absolvovali Dni otvorených pivníc. Je to akcia, kedy sú sprístupnené pivnice po celej malokarpatskej vínnej oblasti od Devína až po Trnavu. Vraj perfektné to je v tieto dni na hrade Červený kameň, len tam je problematické sa dostať.

Len jediné, čo je trochu horšie, sú presuny medzi jednotlivými dedinami resp. mestami, lebo ťažko ukecáte niekoho, aby robil dva dni šoféra na takejto akcii :lol2: Za to autobusy chodia narvané ešte viac ako študentské mhd linky v BA, no keĎže každý účastník podujatia si nosí so sebou na krku pohár na víno, sa môže stať, že v autobuse sa stane ten pohár z ničoho nič pohárom plným vína :good:
vlakom sa tam asi nedostanem co? :D
Svätý Jur, Pezinok a Šenkvice sa dajú aj vlakom, Rača, Devín, Vajnory bratislavskou MHD. Ale Vinosady, Modra a tie ďalšie dediny len autobusmi


toto mi dnes poslali známi zo Štátov :)
Ok , prave som to pozerala na FB . To je v US alebo Vysoke Tatry ? Na FB Je to zevraj od nas ;) . Inac super .
adrislovakia píše:Ok , prave som to pozerala na FB . To je v US alebo Vysoke Tatry ? Na FB Je to zevraj od nas ;) . Inac super .
su to Tatry, Velke Hincovo.
http://hn.hnonline.sk/ekonomika-a-firmy ... omf-638816" onclick="window.open(this.href);return false;


:lol2: :lol2: :lol2: :lol2: nemozem z toho :lol2: :lol2: :lol2: a odór bude tiez lesny? nie pardon...farmarsky...
Trochu sa zasa pochvalim. No co uz :-D Letne putovania:

Norsko cyklo touring 700km
Obrázek

Obrázek

Alpy cyklo MTB 250km
Obrázek

Obrázek

Chorvatsko seakajak 82km
Obrázek

Obrázek
Skorpion píše:iny svet :)
můžu potvrdit, velmi drtivý dopad... :good:
WP_20170304_12_54_34_Pro.jpg
:lol2: meh, ok
...máte pocit, že u vás doma jsou zanedbané autobusové zastávky? :lol:
WP_20170303_16_58_55_Pro.jpg
džus z cukrové třtiny, mom mom mom mom
WP_20170305_14_16_15_Pro.jpg
na co som narazil v kopcoch Indie :)

Obrázek
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES