Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Čo plánujete na Silvestra ?

Diskuze o všem možném i nemožném.

Alex píše:Skorpion-diky,fakt to bola parada!!!!! :wink:
Som rad, ze sa pacilo. Kvoli 12 minutam ohnostroja som obetoval 7 hodin. Niektori borci cakali uz od rana :-)
x-men píše:Skorpion neni zaco :wink: a tam si bol tento silvester nie :cool:
Tak je. Vsetko 100% moje autenticke fotky ;-)
no keby ste videli ohňostroj v Bratislave... :lol2: som sa tam normálne hanbil pred tými Japoncami, také pľuvanie do tmy, najhoršie, čo som v živote videl, hrdzavý hajzel (primátor) si zase ulial peniaze tak to vyzeralo, keby som ho tam stretol, tak silvestrujem na polícii a on na pohotovosti :evil:

inak prajem všetko dobre v roku 2008 :D hlavne členom BA, FB a The Thrasherovi :)
tak ja som dnes dorazil z chaty..riesil som ju sice len 1 noc, ale parada :thumbsup: ostatni tam zostavali aj dnes, no ja som chtiac nechtiac musel zbalit svestky :plac: inac sme to rozbehli tak ako veli moja tradicia..ked zalomime v nejakom kute Slovenska, prvoradou ulkohou je vynuchat hospudku a pokrstit ju nasimi hrdlami..a tak padlo pivko, vodka a hruska :D skoda, ze som zabudol co to pofotit, ale tak aspon nieco som cez mobil nakrutil, ak sa mi to podari, tak tu jednu pasaz supnem..jj zdravotny stav hrdla sa nezhorsoval :thumbsup:

no moja silvestrovksa haluska...odbitie pol noci som stravil na zachode :o :lol2: takto, bol som tam s kamoskou, ale klidek, neriesilo sa to, co by Vas ako asi prvne napadlo Obrázek :D len kamoska ma tam nejako odchytila :eek2: no a potom mala chut nejak si vyliat serdecko, tak som jej stal na ten cas obetnym zachodovym barankom :D a tak sme kecali, kecali, vlastne ona a ked tak pozriem na hodinky -) 0:12 :roll: tak sme sa odtial rychlo popratali, aby sme vonku pred chatou aspon co to stihli :) basavelik pak pokracoval do tej 6:00?..neviem, uz som prestaval mat prehlad o presnosti casu :D

HF 2008 Obrázek
tak ja som mal zas "super" silvestra...uz len obesit sa... :frajer2:
fuuu tak toto bol uplne super silvester, ze schwolco? :oslava: Tak nakoniec si predsalen ty bol ten napravo :D Taktiez sem dame mozno nejake foto :frajer2:
:grc: :grc: :grc: :grc: uz nepijem uplne vaazne
Fat Schwolco píše::grc: :grc: :grc: :grc: uz nepijem uplne vaazne
a co budes robit na dozvukoch? :lol: Vezmeme si clovece nehnevaj sa? :ejha:
to co som planoval, nevyslo, no nastastie som mal v zalohe pripraveny plan B, ktory bol nie moc dobry, no aspon som nesedel doma celu noc
Silvester som stravil s kamosmi, zabava bola klasicky ako kazdy rok :frajer2:
arek píše:
Fat Schwolco píše::grc: :grc: :grc: :grc: uz nepijem uplne vaazne
a co budes robit na dozvukoch? :lol: Vezmeme si clovece nehnevaj sa? :ejha:
ked aj.. ale sak si videl.. toto uz bolo nenormalne :lol:
Fat Schwolco píše::grc: :grc: :grc: :grc: uz nepijem uplne vaazne
moja recc :good:
:roll: sice v riadnom predstihu, ale tak ked v tom uz mam jasno preco nie :D bliziaci sa Silvester bude stat zrejme za vsetky doterajsie, aj ked aj tie predosle za to stali :D tak ako minuly rok, sa kotulam s partickou cca 50 ludi :D do Inovca (nedaleko Ukraj. hranic - pocujes luudo :D na take 3-4 dni..ide o objekt skoly v prirode, budeme tam mat aj kucharky, ktore nam "nacapuju" cez jedal. okienko faajnu kapustnicu a Obrázek nebude to len o :oslava: nakolko v objekte sa nachadza aj ping_pongovy stôl :cool:
no a po vzore Slovensko Ma Talent, budeme riesit aj my svoj :oslava: talent :cool: cepi bude jednym z moderatorov :doh: :biglol:
Obrázek
na zaver ponukam minulorocnu :oslava: ukazku :D (to sa rnatacalo uz niekedy nad ranom..vela sa tam toho uz neriesilo :D
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/lOrMrz6pdo4&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/lOrMrz6pdo4&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/youtube]
ty si čepi? ja furt ze cepi:D ale cepi som nechapal z coho by mohlo byt čepi uz viac rozumiem ked si prehodim slabiky :good: :clap:

:lol2: jj obcas si tie slabiky poprehadzju aj ini :bitka3: :D
Musim rict cepi ze se mi libi Tvuj smysl pro detail :cool: :lol2: ( pokus si to teda opravdu tocil Ty a nebyl si ten hokejovy rozhodci na ping-pongovem stole :lol: :lol3: ). Ja stravim silvestra uz treti rok v rade v Anglii, doufam ze uz naposled :roll:
moj rafinovany plan je tiez jasny jak facka z neba :twisted:
pojdem z partiou mojich ludi na chatu a tam sa tak bude oslavovat ze rano nepovstavame :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :oslava: :oslava: :oslava: :oslava: :oslava: :oslava: :oslava: :oslava: :oslava:
Prosím Vás vysvetlí mi niekto v čom je Silvester iný ako ostatné dni? Kvôli tomu, že sa blíži nový rok sa máme teda ožierať? Ako povedal debil, budú z Vás hiphoperi :-).
ako Ti to Jakube :D malokedy sa postasti, aby sme sa videli tolki pokope, takze u mna prave preto :frajer2: ale samozrejme, jemne, decentne a s citom :oslava: :D chystam sa poriesit aj taky zaujimavejsi ohnostroj (ziadne kravinky, vsetko certifikovane :yes: tak ak uvidite cepiho lietat vo vzduchu viete voc de :clap:
tak tak.. vsetci kamosi pohromade sa u nas tak casto nestava ked sme porozchadzani po slovensku :?
no a zaroven to je aj nejake vyvrcholenie tych vianocnych prazdnin, celych sviatkov... proste noc, ked sa zabuda na starosti a problemy :) aj s tym jednym pifkom v ruke :oslava:
Ja doma a pozerať na ten biedny ohňostroj u nás v dedine :( alebo možno neviem...
Schwolco píše:proste noc, ked sa zabuda na starosti a problemy :) aj s tym jednym pifkom v ruke :oslava:
tak, tak no a s tym 1 pifkom si to Lubosi zaklincoval :lol:
Silvester najlepsie niekde na chate s ludmi ktorych mam rad, stravit spolocne posledny vecer roku 2008, zabavit sa a dostojne privitat rok 2009 :) i ked to z tou dostojnostou bude tazke :wink:
a tak vies, su tu osoby mladsie ako 18 rokov, co ak nas starsich maju za vzor? musime im ist prikladom :lol2:
Schwolco píše:a tak vies, su tu osoby mladsie ako 18 rokov, co ak nas starsich maju za vzor? musime im ist prikladom :lol2:
to by sme mali :) ale aj tak si z nas priklad nezoberu :)
palo616 píše:Silvester najlepsie niekde na chate s ludmi ktorych mam rad, stravit spolocne posledny vecer roku 2008, zabavit sa a dostojne privitat rok 2009 :) i ked to z tou dostojnostou bude tazke :wink:
:lol2: :lol2: :lol2:
Tak já na Silvestra neplánuju nic, moji bratři. :lol2: :lol2: :lol2: Nejspíš budu sedět u kompu nebo budu na kuželně, dva nejpravděpodobnější případy.
A co plánuje Bratr Sokol Medik?
medik?? medik planujeee medik planuje 2 veci:D
1/ budem s kamosmi oni budu pit palenocku a ja budem pekne pit pivecko...minuly silvester encem opakovat ozraty namol spat pod krcmou:D
2/ druha alternativa je ze budem s holkou... ak to vyjde snu... :cool:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO