Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Čo plánujete na Silvestra ?

Diskuze o všem možném i nemožném.

v rámci srandy :D
Hergot to byl des. Byl jsem na oslave u kamaradky v byte, bylo tam asi 16lidi atedy dopadl jsem skutecne hrozne, dokonce mam i jedno video, kde na tom jsem opravdu hodne spatne :D. Nejdriv to slo dobre, mel jsem od vseho trochu ale nakonec mi neco po pulnoci prisla spatna sms a ja se nastval a tak sem do sebe nalil pul litr rumu dolitej big shockem a pak az toho bylo min, tak sem to jeste dolejval vodou abych toho mel vic. Fuj, takovej hnus, nechapu jak sem to moh vubec vypit. :evil:

No nespal jsem uz dva dny skoro, a dnes rano od 3-6jsem travil cas na zachode, nastesti mi pomohla pak studena sprcha i kdyz ne moc . Spatne je mi doted, ale aspon se mi vratila chut k jidlu kterou jsem absolutne tehdy nemel. No tedy, ne ze bych byl nejak extremne nality, ale ty kombinace co jsem mel, me totalne odrovnali a jeste ted je mi spatne. A to jsem si rikal, ze tam moc pit nebudu, no :scare: .

:oslava: tak asi tak :D
Akurat som sa vratil z chaty (samozrejme bez netu) a dopadol som podobne ako Wall.. :?

No ale tak vse naj :good:
po 4x v rade na dalekom Vychode :D (Inovce - Benatina), malo by nas tam byt zo 45 kuskov :scare: vyrazam vo stvrtok, vraciam sa v nedelu, vcera este na teplotach, snad to nejako dokopem
Obrázek
my budeme mat cigansky silvester :wave: :wave: ciganska hudba, oblecenie, vsetko :oslava:
Za pár hodín odlietam z Prahy do Amsterdamu, silvester strávim s kamarátmi na Red Light District. :scare: :oslava:
tak nech ti to vyjde Dano...
ja po príchode z Prahy, dnes odchádzam do Zádielskej doliny, na takú menšiu takmer rodinnú párty, ale cítim že to bude masaker :oslava: :D
Ja som pozvaný už tradične do kulturáku a máme objednaný aj stôl u nás v podniku tak uvidím :) . Ale toto bude naozaj jazda :D .
Tož TT bude sám doma, přemýšlet proč je tenhle zku*venej svět tak na ho*no :biglol:
Getzo mrzne nerád, takže do preplneného nočného mesta sa ožierať nikdy nechystá. Nakoľko chata tento rok plánovaná nie je, bude to domáca pohodička, pre zmenu. Trošku toho televízneho trapasu ako obvykle, ohňostroj a veľmi netradične Devils - Atlanta na prelome rokov. Tak na zdravie. :oslava:

Nakoľko toto je vhodný topic, prajem všetkým úspešný rok 2011 soudruzi. :cool:
no u nas sme sa akosi kosicka partia nedohodli na silvestri, co ma mrzi, a u nas von no do tej zimy okolo-15 az -20 ist (co v noci bude), to :ee: a navyse kus chory :arrow: tak budem doma, pozrem si asi tych nasich smantlakov a potom smantlakov spominanych o prispevok vyssie :D
Ozrat se :D Skoda ze neuvidim Canucks :-( Jinak preju vsem Stastnej novej rok :oslava:
A ešte Vám všetkým prajem šťastný nový rok a veľa radosti pri sledovaní Vašich obľúbených klubov :) . ( zvyšným účastníkom centrálnej divízie to prajem menej :D )
Tož v Army Men stylu
Obrázek
Me TT? :-O
Tak ty si tu noc moc neužiješ, když vám nakopeme zadky, ale tak v rámci možností :biglol:
dostal som titul MVP Silvestra, tak si domyslite :oslava: :grc:
Toto bol naj silvester môjho života,čo k tomu dodať :clap:
Tak vám prajem všetkým všetko nové do nového roku. Ako vravím:
Hlavne,že zdravičko :D
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES